Цела Македонија
                   
1489 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Piaggio NRG 50

Se prodava Piaggio NRG 50cc Motorceto e vo odlicna sostojba kupeno ...


2.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 21:51Промовирано

Peugeot speedfight 3 Rs Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Uvezena od svajcarija plateni davacki komplet do registra...


1.499 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мопеди (под 50 cc)

25 сеп 13:19Промовирано

KEEWAY MATRIX 50cc

MATRIX 50cc REGISTRIRAN VO ISPRAVNA SOSTOJBA


400 €
или предлог цена
Денес 18:41  НОВ ОГЛАС

Aprilia SR 50 2011, injection,Extra

Motorot ima dve novi gumi ,smeneti komplet lageri na radilica,ulje, a...


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:10MALAGUTY FIFTY

Motorot e uvezen od italija 80 cc Odlicna sostojba Registriran na ...


599 €
или предлог цена
Денес 16:52Sym fiddle 3

Motorot e vo odlicna sostojba, 2017 godina. Sega napraven servis, reg...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 15:46  НОВ ОГЛАС

SYM FIDDLE

SE PRODAVA SYM FIDDLE 3 50cm REGISTRIRAN. MOTORCETO E VO FABRICNA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 15:33PEUGEOT X RACE 50

Skuter Peugeot - francusko proizvodstvo 2 takten, so 13.000 km. ( fab...


690 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 14:49HAMACHI 50KA NOV MOTOR 4TAKTEN 2022GOD

PRODAVAM NOV HAMACHI 50KA 4 TAKTEN MOTORCETO E NOVO KUPENO E 8.7.2022...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 14:38HAMACHI 50cc 2018/19

*MOTOROT E VO SUPER SOSTOJBA,4takten!


600 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
790 €
Чаир / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 12:59Aprilia sr50 KAKO NOVA BEZ GREPKA 2018ta godina - PREKRASNA!

Aprilia sr50 50cc dvotaktna Proizvedena 2018ta godina Kupena e od D...


1.899 €
или предлог цена
Денес 12:53  НОВ ОГЛАС

HAMACI SCUTER 50CC 4T KAKO NOOV!

SE PRODAVA SCUTER HAMACI DRAGON A9-4T 50cc 2021GOD MOTORCETO E NOVO E...


63.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:52Skuter 50cc -moze zamena

Se prodava Skuter 50cc 2011 god,Motorot e staklo mnogu socuvan ima n...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 12:52  НОВ ОГЛАС

Skuter 50cc - Yiying -2011 god

Se prodava Skuter 50cc 2011 god,Motorot e staklo mnogu socuvan ima n...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 12:50  НОВ ОГЛАС

Hamachi Naked 14, MV Agusta Brutale copija

Se prodava HAMACHI NAKED 14 2021va godina so pominatin 2300kmv. Nov i...


1.390 €
или предлог цена
Денес 12:18Yamaha jog

Se prodava skuter yamaha jog, cena 280 e. Tel 070792671


280 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:23Aprilia

Aprilia sr50r 2014 Godina Servisiran Giannelli Auspuh 2 Original...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:16Kymco Agility 50F 4T.2018god.

Фиксна цена 1400евра. Купено од салон од Кимко. Четворотактно е мот...


1.250 €
или предлог цена
Денес 11:06Tomos Sprint a 35

Tomos automatik od 2006 god. so dokumenti vo dobra sostojba. ( ima al...


480 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
650 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:34Hamachi replica

Se prodava skuter Hamachi replica 2015 god. 2 - takten vo ispravna ...


560 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
599 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:34Kymco 50

Skuter kymco agiliti 4 takten, mnogu ekonomicen ( trosi pomalku od 2 ...


780 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:06HOVERBOARD HOVERBORD SAMSUNG

Prodazba na LEBDECKI DASKI - elektricni skuteri... Hoverboard... T...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:50Yamaha Aerox 50 cc

Se prodava Yamaha aerox 50 cc 2002 godina so tehnigas alspuh pali voz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:42APRILIA SR 50

Se prodava APRILIA SR50 2016 god vo sobrajkajna 2018 god kupena od...


2.550 €
или предлог цена
Денес 09:04PIAGGIO NRG 2013g UVOZ SWISS

PIAGGIO NRG 50CC 2013g UVEZEN OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA I SER...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:03Gilera Runner 50 2017

Se prodava gilera vo odlicna sostojba Info ---076701045---Dejan


1.750 €
или предлог цена
Неготино

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:02HAMACHI 50cm/3 2019 god

PRODAVAM MAKSIMALNO ZACUVANO SKUTERCE HAMACHI 50cm/3 SO TRAJNA REGIST...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 07:41Kupuvam skuter

Kupuvam skuter do550e koj ima neka mi ponudi ne viber so sliki i cena.


550 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 01:45Motor motorce motorche vespa веспа мотор скутер skuter 50cm3

Baotian bt 50 retro Motorceto e od prv gazda Pominati 5600 realni km...


1.150 МКД
или предлог цена
Вчера 22:59  НОВ ОГЛАС

Generic xor 50

🚀generic xor 50🚀 ✅Motorot e Vo odlicna sostojba ✅ ✅Godina 2008✅ ...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 22:52Vespa Sprint 50

2019 godina, top sostojba, Malossi elektronika, maksimalna brzina 60k...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 22:50  НОВ ОГЛАС

Piaggio NRG 50

Se prodava Piaggio NRG 50cc Motorceto e vo odlicna sostojba kupeno ...


2.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 21:51PUH austriski

Prodavam motorce puh 49kubika Ekstra socuvan Motorceto e pali vozi


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 20:31RS Racer 4T 80cc

Se prodava hamachi rs racer 80cc fabricki (vo dokumenti 50cc). Trajno...


800 €
или предлог цена
Вчера 20:10Aprilija xabana

Bez mana


1 €
или предлог цена
Вчера 19:47Aprilia SR50

Se prodava Aprilia SR50 Skuterot e vo Super sostojba Funkcionira perf...


1.200 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:35Aprilia SR50 ( 2015 Godina )

Se prodava Aprilia SR50 Skuterot e vo super sostojba. Funkcionira per...


1.200 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:35Aprilia SR50 ( 2013 Godina )

Se prodava Aprilia SR50 Skuterot e vo perfektna sostojba. Funkcionira...


1.200 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:35Aprilia SR50 ( 2014 Godina )

Se prodava Aprilia SR50 Skuterot e vo perfektna sostojba Funkcionira ...


1.100 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:33  НОВ ОГЛАС

PEGEUT ENDURO

Se prodava Pegeut motor 50 kub malce vozen registriran pali vozi kroo...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:12aprilia sr50 2019

prodava aprilia sr50. 2019 vo odlicna sostojba Info:071509843 Inf...


1.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 18:12Vespa skuter 50cc

pali vozi izgubeni dokumenti


11.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 17:22Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам