Цела Македонија
                   
3176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PIAGGIO BEVERLY S 300i 2019 8000KM SALON

PIAGGIO BEVERLY S300i 12.2019 8000KM MOTOROT E BUKVALNO KAKO OD SALO...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 сеп 14:13Промовирано

Se prodava Yamaha R6 za americki pazar

Se prodava Yamaha R6 za americki pazar Motorot e servisiran ujle smen...


6.500 €
или предлог цена
23 сеп 02:55Промовирано

Polaris razor 800cc

Motorot e vo odlichna sostojba nikakov problem ✅ Servisiran na vreme ...


6.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.300 €
16 сеп 22:01Промовирано

Se prodava Suzuki

Se prodava motor Suzuki Gm, 500 kubici, registriran do 10.05.2023. Na...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Денес 18:57Se prodava YAMAHA RAPTOR 350cc

Se prodava YAMAHA RAPTOR 350 cc vo odlicna sostojba registriran


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Сопиште / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:57KTM DUKE 390 2016

Se prodava KTM Duke 390 2016god, motorot e so pominati 6000km, pred 5...


1 €
или предлог цена
Денес 18:24GILERA NEXUS 500

Se prodava gilera nexus 500 vo extra sostojba registriran servisiran ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 17:56SINHRONIZACIJA KARBURATORI I INJEKTORI

Ako motorot tesko Vi pali i mnogu vergla, ne rabori mirno na 1000 -...


2.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 17:52Aprilia Scarabeo 500 i.e. Mozi zamena

Aprilia scarabeo 500 i.e 40ks proizvodstvo 2008g socuvano servisirano...


1.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.950 €
Денес 17:45SUZUKI BURGMAN 400cc

2004 god uvezen id CH registriran servisiran novi gumi nov akumulator...


2.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.250 €
Денес 17:40PRODAVAM SYM GTS 300i EVO

Prodavam sym gts 300i evo vo odlicna sostojba sega servisirana so nov...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 17:39Suzuki Gsx-R 1000cc 2009

Motorot e vo odlicn sostojba kompleten servis Novi gumi, lanec, zvezd...


6.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 17:31Honda Hornet 900

Prodavam Honda Hornet 900 vo super sostojba, napraven servis i dodatn...


2.600 €
или предлог цена
Денес 17:27Custom choper suzuki intruder 800 na delovi

Custom choper Suzuki Intruder 800, racna izrabotka, na delovi ili ce...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:27Motori

Vo dobra sostojba.


256 €
или предлог цена
Денес 17:26YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 neuvezen, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 17:16KAWASAKI KX-450F

Kawasaki kx-450f 2015 godina Launch kontrol Mara 2 racen i normal ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:06Se prodava Suzuki Gsr

Se prodava


3.400 €
или предлог цена
Денес 17:00  НОВ ОГЛАС

Benneli TRK 502 X

Се продава Beneli 502 X 2020год... Купен е нов од динамикс скопје Пр...


2 €
или предлог цена
Денес 16:58Gilera Runner ST200

Motorot e vo top sostojba,donesen od ch. moze zamena samo za kross In...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Сарај / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:49Kawasaki z800 ABS

Perfekna sostojba... Smeneto ulje,filter za ulje, gumi, lanec Regis...


7.700 €
или предлог цена
Денес 16:48Honda transalp xl700v

Honda transalp 700 ,15 000 projdeno,2013 god.registriran.info na 0714...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Денес 16:22Piaggio Liberty 150cc

Prodavam Piaggio Liberty 150cc - 2015 god Registriran do 02.04.2023 ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:19  НОВ ОГЛАС

Maxxis Bighorn 2.0

Se prodavaat Maxxis Bighorn 2.0 gumi za atv so dimenzija 25x8x12 i 25...


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:13CF Moto 125cc

Cf moto 125cc vodeno ladenje 14000km pominati pali vozi nov akomu...


520 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
580 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:10Peugeot Geopolis 250 i skuter vo top forma

Se prodava Peugeot Geopolis 250 i skuter, servisiran i so novi gumi. ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:51Kymco downtown 200

Kymco 200 downtown


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:32APRILIA SR 125 GT

❗️APRILIA SR 125 GT ❗️ 🔘Поминати : 1000 км 🔘Регистирана до 05/...


3.690 €
или предлог цена
Денес 15:29  НОВ ОГЛАС

kymco xciting 300i

kymco xciting 300i sega registriran cena 2300e moze zamena so moj...


2.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:19DUCATI MONSTER S2R 800CC 2005GODINA

DUCATI MONSTER S2R 800CC 2005 GODINA 32400km kupen vo DINAMIX *SERVIS...


4.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:18Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
Денес 15:09Ducati Panigale 899

Se prodava Ducati Panigale 899 registrirano so zelen karton, servisir...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:00Kawasaki Z800 !

Kawasaki Z800 2013godina Kupen vo Makedonija(ne uvezuvan) Registrira...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.250 €
Денес 14:42HAMACHI 50KA NOV MOTOR 4TAKTEN 2022GOD

Prodavam Hamachi nov motor 50ka 4 takten mnogu ekonomicen nov e kupen...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:38HONDA INTEGRA S 750 2020G

HONDA INTEGRA S 750 KUPENA MAKPETROL NOV MOTOR POVEKE INFO 070 26...


9.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:37Итно Се продава Хамачи Текен 250cc

Се продава Хамачи Текен 250cc (6)брзини произведен 2021година моторо...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:18Piaggio Beverly

1400km Napraven redoven servis na 1000 km Odlicna sostojba Vizir Regi...


5.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:59Segway Snarler 600GL

Segway Snarler 600GL 2021 - 1700km - Registriran - Servisiran - EPS ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:42Se prodava suzuki gsxr1000cc

Antonio 078447831 Se prodava suzuki gsxr1000cc 2013g so pominati 28...


6.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:31Honda VTX1300 S 2006 god.

Se prodava Honda VTX1300s 2006 god. Odlichna sostojba so 33000km ...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.250 €
Денес 13:19Piaggio Fly 125

Prodavam Piaggio Fly 125ie vo ekstra sostojba, registriran do 09.2023...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

prodavam yamaha r6 2003 vo delovi na mk dokumenti

prodavam yamaha r6 2003 vo delovi na mk dokumenti


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:03PODAVAM MOTOR VOGE 300 CC 2021 GOD NOV PREKRASEN

PRODAVAM MOTOR VOGE 300 CC 2021GOD PREKRASEN NOV REGİSTRİRAN İ OSİGU...


3 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Страна 1 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам