Цела Македонија
                   
40515 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mazda 2 1.5 benzin Sport model 76kw Swiss Staklo Nova

Mazda 2 1.5 Benzin 76kw/103ks najdobriot i najpogoden,mnogu ekonomice...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:25Промовирано

MERCEDES B180 CDI 2015 - FACELIFT/REDIZAJN EURO 6

Se prodava Mercedes Benz B180 CDI 80KW Redizajn 2015 - 2019 model. G...


11.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 10:43Промовирано

PRODAVAM MİNİ COOPER 1.6 D 2008 GOD UNİKAT

PRODAVAM Mini Cooper 2008 GOD 1.6 dizel So mnogu mala potrosuvacka...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

SEAT LEON 1.4TGI 81KW 2016G

SEAT LEON 1.4TGI 81KW 2016 EKONOMICEN MOTOR POTROSUVACKA 6 LITRA NA 1...


10.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 10:03TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136KS 4X4

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136KS 4X4 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD; -F...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:03RENAULT GRAND SCENIK 1.9DCI 2010 G 7 SEDISTA

Renault Grand Scenik 1 9dci 96kw 2009/10 godina na proizvodstvo,full ...


4.900 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 10:03FIAT PUNTO EVO 1.4i 77KS (EURO5)

FIAT PUNTO EVO 1.4i 77KS (EURO5) -GODINA NA PROIZVODSTVO(2011)GOD; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:02OPEL ASTRA J 1.7CDTI 92KW 2012 G

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 92KW 2012 GODINA FUL COSMO OPREMA,KLIMA,LED XENO...


6.150 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 10:02Fiat Bravo 1.6 jtd 120hp

Fiat Bravo vo super sostojba , ja poseduvam od 02/2013 godina togash ...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Денес 10:02OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS EURO5

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)GOD; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:02VW PASSAT R LINE 1.6TDI 105KS 2010 G

VW PASSAT 1.6TDI 105 KS 2010 G R LINE OPREMA KLIMA DVOZONSKA ALU NAVI...


7.250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 10:02FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM)

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)G...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:02Peugeot 406 kupe atest plin.klima. Zamena za pomalo.

Pezo 406 pininfarina kupe. Atest plin dizna. Klima. Elektrika na stak...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02MAZDA 3 2.2 SKYACTIVE D150 SPORT LINE

MAZDA 3 2.2DIESEL 150KS 2014G 173000KM ODLICNA SOSTOJBA KAKO NOVA MAK...


11.700 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 10:02PEUGEOT 508 1.6 BLUE HDI 120KS AUTOMATIK -16

PEUGEOT 508 1.6 BLUE HDI 120KS 2016GODINA AVTOMATSKI MENUVAC FULL OPR...


11.550 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 10:02OPEL VECTRA CL 1.6

DELOVI ZA OPEL VECTRA 1.6 Amortizeri Letva Predna i zadna leva vrata ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:02BMW 530 X-DRIVE 258 HP 2011 G

BMW 530 XDRIVE 258 HP 2011GODINA 12 MESEC FULL OPREMA KEYLESS GO,NAVI...


18.900 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 10:02FORD MONDEO 2.0TDCI 140 KS 2007 G

FORD MONDEO 2.TDCI 140KS 2007 G GHIA OPREMA AVTOMATSKA KLIMA XENON KE...


5.800 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 10:02FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 75KS

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 75KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)GOD;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:02SEAT IBIZA 1.4 TDI 80KS

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2008)GOD; -FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:02MERCEDES C220 CDI 170KS (AVTOMATIC)

MERCEDES C220 CDI 170KS (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)G...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:02OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:02Vw lupo 1.0

Vw lupo 1.0.servo. dva aerbega. abs. Pom.146.000km. reg.08.2023 god.


1.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI UVEZEN OD SVAJCARIJA

HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI 2006.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


6.500 €
или предлог цена
Денес 10:02MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


3.300 €
или предлог цена
Денес 10:02VW PASSAT CC 2.0 TSI 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT CC 2.0 TSI 147KW UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI ...


7.990 €
или предлог цена
Денес 10:01NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01KIA SORENTO 2.2 CRDI UVEZEN OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭. VISOK...


11.700 €
или предлог цена
Денес 10:01MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01VW JETTA 1.6 TDI 105KS BLUEMOTION (EURO5)

VW JETTA 1.6 TDI 105KS BLUEMOTION (EURO5) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01Prodavam Opel Vectra

Neudirana Fabrička boja Vo vozna sostojba Cenata e so platena re...


1.050 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:01MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨�...


6.950 €
или предлог цена
Денес 10:01VW POLO CROSS 1.4i 80KS

VW POLO CROSS 1.4i 80KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD; -FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


8.700 €
или предлог цена
Денес 10:01SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 G.4X4 UVOZ OD

SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 GODINA 4X4 (BBRZI-SPORI) RACEN REDUKT...


6.200 €
или предлог цена
Денес 10:01SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨...


8.000 €
или предлог цена
Денес 10:01FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) EURO5

FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01audi a4 s line

se prodava audi a4 2.0 140 ks,2007god,s line oprema,kolata e vo odlic...


7.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:00AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:00FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:00BMW X6 3.5d 286KS X-DRIVE

BMW X6 3.5d 286KS X-DRIVE -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)GOD; -FULL ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:00  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 220 CDI BLUEFFICIENCY FACELIFT 2011 GOD

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA SO FUL OPREMA KOMPLETNO SERVISIRAN 2...


13.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:00Страна 1 од 1013

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам