Цела Македонија
                   
4890 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA EURO 5 VO ODLICNA SOSTOJBA, POMI...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Gumi 315 80 R 22.5 / 235 75 R 17.5

- GUMI NOVI - 315 80 R 22.5 - 235 75 R 17.5 : 8.500 den so ddv C...


280 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

16 сеп 14:56Промовирано

MAN TGX 18.440 Euro 6

MAN TGX 18.440 Euro 6 -BG Tablici -630.000km -1160 L Rezervoari -Reta...


26.900 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 11:39Prodavam Reno Magnum

Prodavam Reno Magnum 2007 godina 460 ks avtomatik so dobra sostojba ...


6.500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 10:59Volvo i Krone Mega

Prodavam kompet Volvo 2007 ,Krone 2006 god , vo super sostojba regis...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 10:59DAF XF 106.460 -14 RETARDER

Se prodava DAF XF 106.460 10/2014 godina, euro 6 so avtomatski menuva...


26.500 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 10:54DAF XF 105.460 -11 RETARDER + KRONE -09

Se prodavaat: -DAF XF 105.460 11/2011 godina, EEV so avtomatski menu...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 10:54Mercedes Atego kiper

Mercedes atego kuper 2003 godina Registriran do 11-08-2022 Nosivo...


13.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 10:43Maslo za site vidovi vozila / Масло за сите видови возила

Продолжете го работниот век на моторот на вашето возило со маслата од...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 10:38se prodava MAN

MAN 2008g so pominati-km1050000 TEL:071-351-414


18.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 10:33MERCEDES 18-38 kiper

Se prodava kamion Mercedes 18-38 original Kiper god,1992. kiper -4.4...


5 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 10:33MAN 410. 2002G REG Do 23.05.2023

MAN 410 2002 GOD REG DO 23.05.2023 KIPER SISTEM MOZI ZAMENA ZA EU...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:31KUKA

Ispravna 1


80 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Денес 10:24MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:53MAN TGS 26.400 Ladilnik Termoking

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.400 ✅- Ladilnik Termo King MD-2 SR ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:53VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:53VOLVO euro 6 vetrobrani na stakla originalni

Glanc novi ne koristeni, kupeni originalni VOLVO


4.000 МКД
или предлог цена
Виница

Камиони

Денес 09:49PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA SEKAKOV VID NA SPOJKI

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na spojki za kamioni avtobu...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 09:31PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA GUMENI PROIZVODI

Proizvodstvo i repariranje na gumeni i gumeno-metalni proizvodi-drzac...


По Договор
или предлог цена
Скопје

Камиони

Денес 09:31bandaz 22.5

se prodava bandaz 22.5 coloven... inf na 076 407 902


40 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 09:31ADR DASKI NOVI

Prodavam adr daski novi


30 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 09:03Bufer guma so lager i lezisteto na kardanot DAF

Za daf 6x2 troosovinec


150 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 09:02Delovi za DAF XF 105

Prodavam novi delovi za Daf Kaisi komplet 20€ Semiring za radalica...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 09:02KAISI SPANERI NOVI

Prodavam kaisi (spaneri) novi


400 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 09:02Polovni gumi

Se prodavat polovni gumi 225.75.17.5,245.70.19.5,265.70.19.5


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

Денес 09:00315.70

Se prodavat cetiri 315.70 pogonski gumi


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

Денес 09:00ФУРГОН FURGON

ФУРГОН ДУЖИНА 5.20 ШИРОК 2.40.ВО СУПЕР СОСТОЈБА. ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:41РАМПА RAMPA

ВО СУПЕР СОСТОЈБА РЕПАРИРАНИ ЦИЛИНДРИ.ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ГОРАН 075 420 7...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:41МЕЊАЧ MENJAC

МЕЊАЧ ОД МЕРЦЕДЕС 12 13 ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:41PREVOZ SO KAMION

ПРЕВОЗ СО КАМИОН НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ДО 5 ТОНА


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:41Man 8/180kiper odlicna sostojba

Man 2007 god kiper reg cel god odlicna sostojba bez mana moze zamena


14.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 08:34Branik i skala za MAN TGX

Prodavam branik i skala za man fgx


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 08:17TAM 80T50

Se Prodava Tam 80t50 Godina na proizvodstvo 1989 Novi Gumi Vo İsp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 08:13Isfrlanje sut pesok tampon rizla zemja prevoz mebel kiper

📣Вршиме: - Исфрлање шут - Рушење - Продажба и превоз на сепариран ре...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 08:10Daf xf 460

Se prodava daf xf 460 so retarder vo odlicna sostoja so poluprikolka ...


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 07:58DAF CF 410/460

DAF CF 410/460, MEHANICKI MENJAC, RETARDER, 1.300lit REZERVOARI, 900....


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 07:51MERCEDES BENZ ACTROS 1842

Actros proizveden 2011 god. EURO 6. Originalni 530.000km so moznost z...


22.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 07:50Crevo za vozduh i gumici za sapi za site vidovi na kamioni

Prodavam crevo za vozduh, odgovara za site kamioni vlekaci. Crevoto e...


800 МКД
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 07:44MAN TGL 12240

Se prodava MAN Tgl 12240 Euro4, 2008ma god. Registriran 7,2 dolzin...


11.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 07:39SCANIA EUR.6/2013 GOD TANDEM

SCANIA EUR 6 / 2013 GOD /TANDEM 120 kubika , VO ODLICNA SOSTOJBA ...


32.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Камиони

Денес 06:55MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2007g FURGON-SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 2007 g Furgon 6.20 Hidraulicna Rampa Avtomatsk...


9.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 06:47PRODAVAM VOLVO FM 9

PRODAVAM KAMIJON VOLVO FM KIPER VO ODLICNA SOSTOJBA TROSTRAN 300 KONJ...


2 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 05:02Страна 1 од 123

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам