Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
5340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plug aydin

Se prodava plug so se novo na nego


2.000 €
или предлог цена
16 сеп 19:06Промовирано

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili STRAUS Prakjam po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:58Промовирано

TRACTOR FORD 5000

Se prodava tractor ford 5000 4x4 ama ima problem so preden deferencij...


3.400 €
или предлог цена
24 јун 10:35Промовирано

Se prodavaat 3 Ursusi vo ispravna sostojba

Ursus 360 i 355


2 €
или предлог цена
Денес 20:02Se prodavaat 3 Ursusi , IMT 539 i kosacka 165 SIP

Vo ispravna sostojba


2 €
или предлог цена
Денес 20:02KOMPRESOR ZA IMT 533

Prodavam kompresor za IMT 533 i kopresor za IMT 539 vo ispravna sosto...


1 €
или предлог цена
Денес 19:47PRODAVAM PRIKOLICA ZA TRAKTOR

PRODAVAM 2 PRIKOLICi ZA TRAKTOR EDNA PRAVENA PO STANDARD (NE KIPA), ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:47PRODAVAM TRAKTOR IMT 533 I IMT 539

Prodavam traktor IMT 539, 1985god, so kabina, novi gumi, zacuvan vo ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:47Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan #трактор #same #Traktor #traktor #Sa...


7.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.000 €
Денес 19:46CLAAS DOMINATOR 68S 2005GOD---PERFEKTEN!! ADAPTER ZA PCENKA

🇩🇪🇩🇪🇩🇪SE PRODAVA KOMBAJN--- CLAAS DOMINATOR 68 S HEDER 4.2m// ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:24PRIKOLICA KIPER NOSIVOST 8-9-TONA NOVA!!

SE PRODAVA PRIKOLICA KIPER NOSIVOST 8-9-TONA KOMPLETNO ISPRAVNA SO 4 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:21sealka

Redo sealka so valak i freza komplet 2 m plugovi so 3 plugovi ope...


1 €
или предлог цена
Денес 18:57  НОВ ОГЛАС

Fiat 80-90

Se prodava Fiat 80-90 vo odlicna sostojba 80ks ima dokumenti registra...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:54mlin za stocna hrana cekicar

se prodava mlin cekicar


1 €
или предлог цена
Денес 16:57Masina za melenje slama

Se prodava masina za melenje slama na trofazna struja. cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:49Prasac za pcenka

Se prodava prasac za pcenka. Vo odlicna sostojba. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Денес 16:48TROBRAZDEN PLUG ORA I FREZA

Se prodava Trobrazden plug ora i freza. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Денес 16:47Prikolica za arsko gubre

Se prodava prikolica za arsko gubre. Vo odlicna sostojba. Cena po d...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:47VAKUMSKA SADACKA

Se prodava Vakumska Sadacka. Marka Kararo. Vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Денес 16:47AGREGAT NA STRUJA

Se prodava agregat na struja. Agregatot e monofazen i trofazen. Cen...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:47Melacki za grozije.

Se prodava melacki za grozije Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Денес 16:47533

Se prodava traktorot e mn zdrav proba i proverka po vasa zelba


2.850 €
или предлог цена
Денес 16:37Kartel masina za tutun nizejne so LANEC

Se prodava mashina kartel so lanec tobako i bidalka nova so 11 kaseti...


6 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

Денес 16:27Petobrazden prasac

Prodavam petobrazden prasac za lozje skoro nov


1 €
или предлог цена
Денес 16:25Traktorska freza

Se prodava traktorska freza IMT 165 cm, so kardan mnogu malku koriste...


1.050 €
или предлог цена
Денес 16:18Плуг

Се продава плуг нов исправен 072 243 719 Ѓоше


50 €
или предлог цена
Денес 15:49IMT 539 NOV

Prodavam traktor imt 539 proizveden 1991 god .registriran so tabli i ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 15:48Se prodava kombajn Zmaj 142

Zmaj 142 vo odlicna sostojba so dokumenti dobro socuvan 1995 godina n...


5.700 €
или предлог цена
Денес 15:26  НОВ ОГЛАС

Traktor Torpedo 45 ks

Se prodava traktor vo odlicna sostojba spremen vednas da se raboti so...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:25Tрактор IMT 533

Трактор IMT 533 , во одлична возна состојба, со две ламели и компресо...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:52Итно Се продава трактор фергусон

Се продава трактор фергусон, заедно со плуг и тањирача. Цена по догов...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:21  НОВ ОГЛАС

Fiat 650

Se prodava traktor fiat 650 om so plugovi 757 imt visokoklineati Za p...


6.000 €
или предлог цена
Денес 13:47  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPUVAM TRAKTORI. !!!!!!!!!!!!! NE ZVONETE D...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 13:24Traktor IMT 595

Se prodava traktor IMT 585 duplak predna i zadna vucja vo odlicna sos...


4.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava masko tele

Se prodava masko tele , cicalce


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Deutz

Vo ispravna sostojba deutz motor 70hp mozna e zamena za avtomobil


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Motorni pili i Delovi za motorni pili

Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилинд...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:58Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili STRAUS Prakjam po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:58Gumi 6.0 -16 good year

Polovni gumi 6.00-16 Good Year


50 €
или предлог цена
Денес 12:55  НОВ ОГЛАС

Novo Dinamo za imt 533

Dinamo za imt 533 novo,ne koristeno


49 €
или предлог цена
Денес 12:38Кука за ИМТ 539

Кука(рам) за трактор 5500 ден. Телефон: 070 804 051 Ердал.


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:54Prskalka atomizer Villager

Grbna motorna prskalka Villager DM14 P. Malku koristena,potpolno ispr...


1 €
или предлог цена
Денес 11:22Prodavam baliracka Ama

Isparavna


По Договор
или предлог цена
Денес 10:57Страна 1 од 134

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам