Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1706 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трактор Фендт 412 Диезел

Се продава трактор фенд варио од 2004 год. 92 кв 125 кс задни гуми бр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27Промовирано

DEUTZ FAHR AGROMAX 60

Deutz fahr 60. 4x4 078 826 896


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:51Промовирано

Massey Ferguson 350

Тракторот е 2010 година, има 4 нови гуми, серво волан. Зачуван, во од...


7.000 €
или предлог цена
Денес 02:53Traktor T40AM

Prodavam Traktor T40AM, prv sopstvenik, kupen nov 1992, so soobrakajn...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 23:06INTERNATIONAL 553

SE PRODAVA INTERNATIONAL 553 VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTIRAN NE FARBAN


3.900 €
или предлог цена
Вчера 21:57СЕ ПРОДАВА ТРАКТОР

Се продава трактор IMT 542 со 2975 работни сати, регистриран. Година ...


111.111.111 €
или предлог цена
Вчера 20:37VLADIMIREC T25 1992g

Moze zamena za kola Za poveke inf na tel: 078/284-524 BORKO


1.400 €
или предлог цена
Вчера 20:36Deutz 4006

Deutz 4006 vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:26Fiatagri 780

Se prodava Fiatagri 780Dt vo odlicna sostojbo...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:26Se prodava Traktor IMT 539 solidno socuvan

Traktor IMT 539 solidno socuvan ne mnogu koristen, registriran 07543...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:25Prodavam traktor t 40 so 1800 casa

Prodavam traktor duplak vo ispravna sostojba traktorot ima 1800 rabot...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:07Traktor 533

Se prodava Traktor 533 1974 God. Plus prikolka, plugovi I tanjira...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:58Tomo Vinkovic 418 - Томо Винкович 418

Се продава трактор Марка: Томо Винкович Модел: 418 Произведен: 197...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 17:53PRODAVAM TRAKTOR IMT 539 I IMT 533

Prodavam traktor IMT 539, 1985 god, (neotvaran i ne e za otvaranje), ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:50PRODAVAM PRIKOLICA ZA TRAKTOR

PRODAVAM 2 PRIKOLICi ZA TRAKTOR EDNA PRAVENA PO STANDARD (NE KIPA), ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:50Podavam traktor MASSEY FERGUSON 135

Prodavam traktor Massey Ferguson 135, 50 ks. Traktorot e vo ispravna ...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 17:49jacmen

jacmenot e bes primesi lice za kontakt 077 554 465


1 €
или предлог цена
Вчера 17:44Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan 1975 god 5000 rabotni saati Cena fik...


7.200 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
10.000 €
Вчера 17:22Toma vinkovic PE 18 ks Dizel

..EKSTRA CENA OD SEGA PONEDELNIK 28 NOEMVRI DO SABOTA 3 DEKEMVRI I FI...


900 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.500 €
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 15:27FENDT

Se prodava traktor vo odlicna sostojba.


3.600 €
или предлог цена
Вчера 14:26Traktor 542 odlicen pali vozi

Traktorot e vo odlicna sostojjba 42 konja vo super sostojba so dobr...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 14:17Traktor IMT 595

Se prodava traktor IMT 585 duplak predna i zadna vucja vo odlicna sos...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Ursus Ferguson Drljac Brana Plug Kosacka

Site Traktori se Pali Vozi Ursus 355 so kolica - 2500€ Ursus 355 de...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Трактор Фендт 412 Диезел

Се продава трактор фенд варио од 2004 год. 92 кв 125 кс задни гуми бр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava jinma 404 duplak 2016

Traktoro e vo top sostojba so 700 rabotin casa kojse napraeno vo tran...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 12:13IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 12:13Fiat 640 garaziran

Nema hidraulicen volan, nema predna, makedonaki tablici ima akumulato...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:55Се продава трактор ZETOR 10540 | traktor

Се продава трактор ZETOR 10540 со приколица ZMAJ и плуг тробразден ZE...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 10:45Traktor Fiat 415

Se prodava traktor Fiat 415 od Kocani.


1.600 €
или предлог цена
Вчера 10:45Fiat 415

Traktor Fiat 415 Kocani


1.600 €
или предлог цена
Вчера 10:45Se prodava Ford 3000

Traktorot e vo vozna sostojba, masinata mu e mnogu pogodena, , poveke...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 10:37Hidraulicni pumpi/Хидраулични пумпи

Се продаваат нови хидраулични пумпи за повеќе видови на земјоделски и...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 10:29TRAKTOR FIAT DUPLAK

Traktorot e registriran donesen od svajcarija pre mn god no ne e rabo...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:08Armatrac

Со само 400 раб саати, од кои 100 се во фабриката. Сосема нов и се е ...


19.500 €
или предлог цена
Вчера 08:23DEUTZ FAHR AGROMAX 60

Deutz fahr 60. 4x4 078 826 896


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:51MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 06:54Traktor Univerzal 445.1991 god

Traktor Yniverzal 445.1991 god.so plugovi i drljachi.dobra sostojba.i...


3.900 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

27 ное 22:45gumi гуми 7 50 16 С [16 PR]

078 - 333 - 158 VIBER 7-50-16 tovarni so 16 platna - poveke d...


99 €
или предлог цена
27 ное 21:26IMT 542 1996 (Bez Dokumenti)✓

-Hidraulicen Volan Fabricen✓ -Kompressor✓ -3 Brzini✓ -Novi Gumi✓ -Ful...


2.800 €
или предлог цена
27 ное 20:55TRAKTOR UNIVERZAL 445

Se prodaava celosno ispraven traktor 445 od 76 god nikogas ne otvaran...


2.800 €
или предлог цена
27 ное 19:24DEUTEZ 6.11 DEUTEZ 6806

Vo mnogu dobra sostojba


16.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

27 ное 18:51Deutz Agroton 200ks 2000God

Deutz Agroton 200ks 2000godina vo dobra rabotna sotojba za poveke inf...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

27 ное 18:34Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам