Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2067 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plug aydin

Se prodava plug so se novo na nego


2.000 €
или предлог цена
16 сеп 19:06Промовирано

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili STRAUS Prakjam po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:58Промовирано

TRACTOR FORD 5000

Se prodava tractor ford 5000 4x4 ama ima problem so preden deferencij...


3.400 €
или предлог цена
24 јун 10:35Промовирано

Se prodavaat 3 Ursusi vo ispravna sostojba

Ursus 360 i 355


2 €
или предлог цена
Денес 20:02Se prodavaat 3 Ursusi , IMT 539 i kosacka 165 SIP

Vo ispravna sostojba


2 €
или предлог цена
Денес 20:02PRODAVAM PRIKOLICA ZA TRAKTOR

PRODAVAM 2 PRIKOLICi ZA TRAKTOR EDNA PRAVENA PO STANDARD (NE KIPA), ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:47PRODAVAM TRAKTOR IMT 533 I IMT 539

Prodavam traktor IMT 539, 1985god, so kabina, novi gumi, zacuvan vo ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:47Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan #трактор #same #Traktor #traktor #Sa...


7.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.000 €
Денес 19:46Fiat 80-90

Se prodava Fiat 80-90 vo odlicna sostojba 80ks ima dokumenti registra...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:54IMT 539 NOV

Prodavam traktor imt 539 proizveden 1991 god .registriran so tabli i ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 15:48Traktor Torpedo 45 ks

Se prodava traktor vo odlicna sostojba spremen vednas da se raboti so...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:25Tрактор IMT 533

Трактор IMT 533 , во одлична возна состојба, со две ламели и компресо...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:52Итно Се продава трактор фергусон

Се продава трактор фергусон, заедно со плуг и тањирача. Цена по догов...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:21  НОВ ОГЛАС

Fiat 650

Se prodava traktor fiat 650 om so plugovi 757 imt visokoklineati Za p...


6.000 €
или предлог цена
Денес 13:47  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPUVAM TRAKTORI. !!!!!!!!!!!!! NE ZVONETE D...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 13:24Traktor IMT 595

Se prodava traktor IMT 585 duplak predna i zadna vucja vo odlicna sos...


4.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Deutz

Vo ispravna sostojba deutz motor 70hp mozna e zamena za avtomobil


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Novo Dinamo za imt 533

Dinamo za imt 533 novo,ne koristeno


49 €
или предлог цена
Денес 12:38Prodavam Rakovica 60

Traktorot e vo ispravna sostojba moze i zamena za povekje informacii ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:57Traktor Imt 539

Prodavam traktor int 539 so kabina vo mnogu dobra sostojba.


1 €
или предлог цена
Денес 10:46Torpedo Deutz 4006

Traktor Torpedo Deutz 4006 So soobrakjajna. Traktorot e bez nitu edn...


2.600 €
или предлог цена
Денес 10:39IMT 539

Реставриран до последен шраф, не е работен во поле, година на произво...


7.500 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Трактори

Денес 10:12IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
Денес 09:54Traktor John deere 86ks

Prodavam Traktor John deere 86ks. Blokot na traktorot e puknat. Treb...


1.400 €
или предлог цена
Денес 09:39Massey Ferguson 42ks mozna zamena za lada niva

Remontiran mnogu zdrav I nefarban motor Mozna zamena za lada niva u...


3 €
или предлог цена
Денес 07:41MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Денес 06:51Toma vinkovic PE 18 ks

Prodavam traktor toma vinkovic so besprekoren prvoklasen italijanski ...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 01:18  НОВ ОГЛАС

IMT 560 so predna korpa

Ispraven Nov uvoz clarinet donesena od slovenija. Moze da se vidi vo ...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 21:17mc cormick

se prodava mc cormick vo top sostojba moze zamena 071234990


1 €
или предлог цена
Вчера 21:13internacional 744

se prodava internacional 744 case vo top sostojba moze zamena za pogo...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:13IMT 539 fiat motor

se prodava ferguson ss fiat motor vo top sostojba


3.300 €
или предлог цена
Вчера 21:13Se prodava poradi zaminuvajne vo germanija

Traktorot e vo odlicna sostojba


2.800 €
или предлог цена
Вчера 21:12  НОВ ОГЛАС

Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YTA401 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел Цен...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 20:54Motokultivator MITSUBISHI MM501 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MM501 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:54Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:54Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 20:54Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:54Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Вчера 20:51Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Вчера 20:51Traktor T40AM

Prodavam Traktor T40AM, prv sopstvenik, kupen nov 1992, so soobrakajn...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 20:51Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 20:49YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 20:49Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 20:48Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам