Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
369 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plug aydin

Se prodava plug so se novo na nego


2.000 €
или предлог цена
16 сеп 19:06Промовирано

TRACTOR FORD 5000

Se prodava tractor ford 5000 4x4 ama ima problem so preden deferencij...


3.400 €
или предлог цена
24 јун 10:35Промовирано

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili STRAUS Prakjam po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:58Промовирано

Kombajn Forshit e 514

Kombajnot e vo dobra sostojba. Nosi masina S-46 od kombajna 142. Re...


4.000 €
или предлог цена
Денес 09:39Claas mercator 60

se prodava claas mercator 60 vo top sostojba moze zamena za traktor


1 €
или предлог цена
Вчера 21:13ZMAJ 135

ZMAJ 135 proizveden 1997 godina garaziran i dobro socuvan, kosa na ko...


6.150 €
или предлог цена
Вчера 18:18Kombajn Mc kormic

Kombajn uvoz ch ispraven ne go raboteme taka stoe


2.500 €
или предлог цена
Вчера 10:10Motor od Fortschritt kombajn na delovi

.


По Договор
или предлог цена
25 сеп 21:55CLAAS DOMINATOR 68S 2005GOD---PERFEKTEN!! ADAPTER ZA PCENKA

🇩🇪🇩🇪🇩🇪SE PRODAVA KOMBAJN--- CLAAS DOMINATOR 68 S HEDER 4.2m// ...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 16:10BARABAN ZA ORIZ I GUSENICI

Barabani za oriz za NEW HOLLAND orginal za 8040 i 8050


1 €
или предлог цена
24 сеп 22:30GUSENICI LANCI I VALJACINJA KAKO NOVI!!!!!

Gusenici za kombanj nev holand kompletni kako novi i lanci i valjacin...


1 €
или предлог цена
24 сеп 22:30Gusenici za kombanj i baraban za oriz

Gusenici za kombanj i baraban kako novi vo perfektna sostojba za 10 d...


1 €
или предлог цена
24 сеп 22:30Kombajn

Novi gumu kaisi lanci laga sita motor I menjac odlicni ,moze zamena z...


1 €
или предлог цена
24 сеп 17:58New Holland Tx 36

New holland tx 36 heder 5.20 spremen za sezona so proba nalice mesto...


1 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Комбајни

24 сеп 11:09John Deere 965H HEDER 4.3m

Kombajnata e vo ispravna sostojba GOLEMINA NA HEDER 4.3 M mozna zamen...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 18:23Johan Deere 1085 H

Top forma spremen za zetva ima I secka za slama mozi zamena za pomal


18.000 €
или предлог цена
23 сеп 17:49Kombaj

Se prodava kombaj i baliracka Cena po dogovor Tel.070210938 Slavco


1 €
или предлог цена
22 сеп 13:00Raskodirani kombajni

Eden vo top sostojba i Dva za raskod 133 ki ima delovi se sto vi treb...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 21:50Se prodava Kombajn JOHN DEERE 965

Se prodava Kombajn JOHN DEERE 965 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

20 сеп 17:32Se prodava claas jaguar 695 mega so 4 reden kemper champion

Se prodava claas jaguar 695 mega so 4 reden kemper champion 3000 vo t...


23 €
или предлог цена
20 сеп 17:20HEDER PIKAP

Se prodava heder za senaza za Claas kombajn hederot e kako nof bez n...


3.000 €
или предлог цена
19 сеп 19:54NEW HOLLAND TX63

Se prodava kombajn new Holland so pet ton bunker, 240ks, klima vo odl...


42.000 €
или предлог цена
19 сеп 19:54Claas lexion 430

Se prodava kombajn odlicen vo eksta sostojba garaziran so garancija 2...


48.500 €
или предлог цена
18 сеп 21:17Claas dominator 98

Prodavam claas 98 dominator 1992 g vo odlicna sostojba Inf 0715060...


30.000 €
или предлог цена
18 сеп 21:16silazer

pottinger mex1 vo ekstra sostojba


950 €
или предлог цена
18 сеп 08:46Berac za pcenka SIP TORNADO 35

Beracot e vo extra sostojba servisiran redovno pred dve sezoni e komp...


4.200 €
или предлог цена
18 сеп 04:08kombaj ZMAJ 133 VO PERFEKNA SOSTOJBA

KOMBAJOT E VO ODLICNA SOSTOJBA I SPREMAN ZA VO ZETVA


4 €
или предлог цена
17 сеп 17:11Se prodava New Holland CX8070

Motor sati 3109 Na vrshalica 2354 So nova seckalica ke se montira 200...


88.000 €
или предлог цена
16 сеп 15:10Se prodava OLIMAC Drago GT

OLIMAC Drago GT 2018 godina 200 sati raboten 6 reda


37.000 €
или предлог цена
15 сеп 22:15Se prodava John Deere W650i

2017 godina Sati na motor 1075, Sati na vrshalica 674 Hederi: OLIMAC...


169.000 €
или предлог цена
15 сеп 22:12New Holland TX30

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
15 сеп 13:17Massey Ferguson 520 Kombajn

Vo ispravna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja vo nego za poveke in...


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Земјоделски возила / Комбајни

14 сеп 21:33KOMBAJNA ZMAJ 133

Prodavam kombajna Zmaj 133, otvorena so vreki, prv gazda, rabotena mn...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

14 сеп 19:51John deere

Se prodavat dva kombajni john deere 952 i 630 vo ispravna sostojba sp...


1 €
или предлог цена
14 сеп 18:06VRSIME USLUGA ZETVA NA PCENKA

Vrsime kvalitetna usluga zetva na pcenka vo zrno Kumanovo i okolina ...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

13 сеп 19:36Berac zmaj

Berac zmaj jednoredan ispravan Poziv na br 070557265


1.800 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Земјоделски возила / Комбајни

12 сеп 20:54POLOVEN KOMBAJN

Kombajnot e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
12 сеп 15:06Prodavam zmaj 135

Prodavam zmaj135 vrekas


7.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

12 сеп 09:20se prodava Kombajna FaHar 1002

se prodava Kombajna FaHar 1002 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

12 сеп 09:20Prodava kombajn

Kombajn Zmaj 133 proizveden 1991 kupen od fabrika ne mnogu raboten mo...


3.600 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Комбајни

11 сеп 18:38newholland 1540

se prodava newholland 1540 mercedes motor 6 cilindra hidraulicna lula...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

11 сеп 13:18Kombajn 133

Vo odlichna sostojba Tel za kontakt 071 259 240 moze i viber


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

09 сеп 20:18LAVERDA 3600

Laverda 3600 1986 Godina 100 kw - 136 Ks


По Договор
или предлог цена
07 сеп 09:23Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам