Подкатегорија:
                   
210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава скутер(JetSki)

Се продава скутер(jetski) Sea Doo GTX LTD 260 2016 Година Има и...


17.600 €
или предлог цена
22 сеп 13:17Промовирано

Gliser BAYLINER 185

Se prodava gliser od najnoviot model na Bayliner 185 , 2015 godina so...


28.900 €
или предлог цена
23 авг 19:43Промовирано

Tomos 4 Penta perfektna garancija edna godina

Dolgo ne ja upotrebuvam sekogas servisirana i proveruvana ja prodavam...


300 €
или предлог цена
Денес 11:04Кајче

Се продава 7 метарско кајче за 12 патници со целосна документација.


Денес 10:37SE PRODAVA BROD

Motor: Mercedes, 2500cm3, mariniziran Kopca: Kanzaki-Yanmar Od pr...


65.000 €
или предлог цена
Денес 10:36Camec Elan 300 so prikolka.

Prodavam camec Elan 300 so fabricka prikolka. Camecot e vo odlicna so...


650 €
или предлог цена
Вчера 21:52  НОВ ОГЛАС

Honda bf40 4 stroke

Vo odlicna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme Komplet so komandi


3.200 €
или предлог цена
Вчера 20:46Gliser

Vo ispravna sostojba


4.500 €
или предлог цена
Вчера 19:41Se prodava Brod metalen vo Ohrid dizel motor

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


7.990 €
или предлог цена
Вчера 15:12Gliser Draco St 1700

Model: Draco ST 1700 Dolzina: 5.15 m Sirina: 2.10m Motor: Mercruis...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:41Gliser LARSON ESCAPE 234

MOZNA ZAMENA SAMO ZA POMAL GLISER NE POSTAR OD 2007 - BOWRIDER Regi...


43.990 €
или предлог цена
Вчера 03:01Se prodava metalen Brod dizel vo Ohrid

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


7.999 €
или предлог цена
23 сеп 16:17Глисер SEA ARROW 25

Се продава глисер SEA ARROW 25 со евро приколка Должина на пловило...


23 сеп 14:45Four Winns H170 LE

Four Winns H170 LE za 7 osobi so orginalna prikolna. Godina na proiz...


23 сеп 09:27Prodavam gliser

Prodavam gliser dolg 6.20m sirok 2.20m so kabina, motor honda 150hp 2...


15.500 €
или предлог цена
22 сеп 18:47Tomos 4

Se prodava tomos4 so defekt


22 сеп 14:26Mercury 40 hp FORCE dvotakten

Prodavam Force 40 hp 2tak Vo ispravna sostojba servisiran So komand...


1.650 €
или предлог цена
22 сеп 07:28GLISER ГЛИСЕР

Се продава глисер К-570 7+1 со вонбродски мотор JOHNSON 73.5KW 2Т до...


7.500 €
или предлог цена
21 сеп 16:27PRODAVAM PENTA JAMAHA 9.9 STROKE CETVOROTAKTNA

PENTA JAMAHA 9.9 STROKE CETVOROTAKTNA VO INZVONREDNA SOSTOJBA MNOG...


1.600 €
или предлог цена
21 сеп 09:14Gliser Regal Valanti 170, so Mercruiser 3.0, ultra zacuvan

Se prodava Regal valanti 170 vo odlicna sostojba, bez nikakov vlog vo...


20 сеп 18:38NOV YILDIZ MARIN STAR 500 TOHATSU MOTOR 60HP

Se prodava nov gliser 🚤 YILDIZ MARIN STAR 500 2022 godina kompletno...


16.900 €
или предлог цена
20 сеп 17:27Se prodava camec Zeus Marine Windsor

Se prodava camec Zeus Marine Windsor, dolg 4.5m sirok 1.8m. Ja imam ...


6.000 €
или предлог цена
20 сеп 16:17Johnson 50HP

Motor vo odlicna sostojba so dolga osovina,so trim,orginalni komandi.


1 €
или предлог цена
19 сеп 18:15MARINER 60HP

Mariner 60HP dolga osovina so trim,komandi,registriran vo odlicna sos...


2.200 €
или предлог цена
19 сеп 18:15GLISER MOREBAS PENTA SUZUKI

Gliser - MOREBAS Penta - SUZUKI 60 KOMPLET SO PRIKOLKA UVEZEN OD NORV...


6 €
или предлог цена
19 сеп 07:39SEA DOO SPEEDSTER

Se prodava sea doo speedster ,Gliserot e vo exstra sostojba dozina 5....


11.900 €
или предлог цена
18 сеп 18:07Gliser GLASTRON

Prodavam gliser "GLASTRON"registriran, kompletno restavtiran 2022god....


12.000 €
или предлог цена
18 сеп 07:51Krstarenje po Ohridsko Ezero so Katamarani

KRSTARENJE I ORGANIZIRANJE NA SEKAKVI VIDOVI EKSKURZII NIZ OHRIDSKOTO...


16 сеп 21:23Prodavam super gliser Mariach Sport Coupe

Продавам супер глисер Mariach SC со вграден мотор Меркјури 4.3 mpi од...


18.900 €
или предлог цена
16 сеп 10:58Gliser STINGRAY

Se prodava Stingray 3.0 135ks 1999g vo odlicna sostojba, bez nikakov ...


11.000 €
или предлог цена
16 сеп 10:18Tomos 4 so dokumenti

Продавам Томос 4 со документи, долга осовина, возен само на гумењак ...


15 сеп 18:34Gliser

Se prodava Donesen od Amerika Aluminiumsko korito Penta 50ka Kontakt ...


3.500 €
или предлог цена
14 сеп 14:07Gliser, motoren camec

1998 Vo ispravna sostojba Chaparal boats runabout 2300SX Mercruiser K...


15.000 €
или предлог цена
14 сеп 14:06YAMAHA 15

Prodavam motor za camec yamaha 15 ks so orginal yamaha rezervar kratk...


800 €
или предлог цена
14 сеп 13:47Yamaha 25 hp 2 taktna penta

Yamaha 25h 2 taktna so sobrakajna kratka osovina


1.500 €
или предлог цена
14 сеп 12:26gliser kupuvam

kupuvam gliser dolzina 5 do 6 metri cena povolna.ponudi so slika na v...


11 €
или предлог цена
14 сеп 11:21Gliser shutle craft

Gliser shutle craft made in usa. Odlicna sostojba. Moze zamena za pog...


5.400 €
или предлог цена
14 сеп 11:20Tahoe playboy katamaran

SE PRODAVA Katamaran taho od najgolemite 7.60m na 2 80m registriran z...


1.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 20:28Gliser Lund Fisherman 1750

Gliserot e na MK dokumenti registriran vo ohridska kapetanija,mnogu m...


25.000 €
или предлог цена
13 сеп 15:14HIGHFIELD 4m camec+HONDA 40+prikolka

Gumen camec HIGHFIELD so aluminiumsko korito, 2020 godina, kupen od M...


19.000 €
или предлог цена
12 сеп 23:34QUICKSILVER 555 Bowrider 2018

Комплетно сервисиран со многу опрема. 100кс Меркјури мотор.


18.300 €
или предлог цена
12 сеп 15:25Johnson 25 HP kratka chizma

Se prodava Johnson 25 hp kratka chizma, dvotakten, vo izvonredna sost...


300 €
или предлог цена
12 сеп 12:55Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам