13715 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung S10 Note

Se prodava Samsung S10 Note odlicno socuvan. BEZ ZAMENI!!


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

17 мар 08:56Промовирано

Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Otklucuvanje od icloud disabled passcode unlock iphone ajfon

Otklucuvanje na icloud, disabled, passcode brishenje


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

10 мар 20:55Промовирано

SE PRODAVA TABLET SAMSUNG TAB A 10.1INCH

Se prodava tablet samsung t510 tab A 10.1 inchen poloven vo ispravna ...


6.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Денес 12:41Samsung A21s

Se prodava tel.Samsung A21s vo odlichna sostojba bez grepka Barajte ...


5.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:37Samsung A31

Prodavam samsung a31 kako nov koristen kako vtor telefon mnogu malce


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:35Se prodava Redmi Note 11 Pro

Telefonot e skros nov, kupen od A1 ima 2 godini garancija. Tell za ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
Денес 12:35Samsung S20 5G

Se prodava Samsung S20 5G so 128GB (raboti na site mrezi). Ispraven...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:33Prodavam Huawei Xonor x6

Se prodava nov neotpakuvan Xonor X6 , pod garancija , kupen od A1 . ...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:30Iphone 12 Mini 64 GB

📲 iPhone 12 Mini Blue 
- 64Gb / 3Gb Ram 
 - Face ID ✅ 
 - True To...


340 €
или предлог цена
Денес 12:30Samsung S21 fe

Nov neodpakovan


28.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 МКД
Денес 12:29Iphone 7 128gb jet black

Se prodava Iphone 7 128gb jet black se funkcionira na telefonot s...


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.999 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:28Prodavam Iphone 11 PRO 256gb kako nov!

Prodavam Iphone 11 PRO 256gb Neverlock. Telefonot e staklo socuvan be...


390 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
420 €
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:23Huawei Mate 10 Lite

Huawei Mate 10 Lite, se raboti na nego 4.gb ram / 64.gb memorija 3...


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:23Xiaomi 120W adapter

Prodavam Xiaomi 120W adapter originalen izvaden od 12T Pro! Cena fiks...


30 €
или предлог цена
Денес 12:21Huawei P40 Pro 5G 8/256

Продавам Huawei P40 Pro 5G 8GB Ram , 256GB Rom , телефонот е во добра...


18.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.000 МКД
Илинден / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:17Samsung s20

Bez grebka na nego do 9.2023 garancija Tel za kontakt : 077 771 924 ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:17Microsoft Lumia 850

Prodavam nov Microsoft Lumia 950


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:12Samsung Galaxy S20 - Bez tocka, Bez Grepka

Samsung Galaxy S20 - Bez tocka, Bez Grepka. Bukvalno Fabricka sostoj...


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:10OTKUP NA NOVI ILI POD GARANCIJA SAMSUNG I HUAWEI!

OTKUP NA NOVI ILI POD GARANCIJA SAMSUNG HUAWEI REDMI KUPENI OD OPERA...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:09Faks

Se prodava faks panasonic, ispraven, cena 2000denari


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Факсови

Денес 12:03Iphone 6s

Se prodava Iphone 6s gold vo odlicna sostojba. Telefonot e bez nikakv...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:56Amazfit Stratos 3

Amazfit Stratos 3 1.34" Full Round Transflective Display | 14-day Ul...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 11:55Huawei P20 Pro odlicna sostojba

Prodavam huawei p20 pro vo odlicna sostojba.


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:54Се продава iPhone 14 Pro

Се продава iPhone 14 Pro, максимално сочуван како нов со 100% battery...


929 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
939 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:54Apple Air Pods

Se prodavaat original Apple Air Pods bezicni slusalki


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:50SAMSUNG GALAXY A10s KAKO NOV PRV SOPSTVENIK

Prodavam Samsung A10s so 32GB memoria i 2GB Ram,mnogu sočuvan koriste...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Шуто Оризари / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:49Huawei Y6

huawei y6.. odlicno socuvan solidna sostojba 1gb..interna 8gb..telef...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:40Iphone x

Odlicno socuvan,baterija 75%,ima zastitno staklo I futrola


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Денес 11:38Samsung Galaxy S9 Plus Black 4/64GB Odlicen Ekstra Cena ITNO

Samsung Galaxy S9 Plus Black 6/64GB Komplet Ispraven Odlicen Donesen ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:37Iphone 11 Pro Max kako NOV BES GREPKA

Iphone 11 Pro Max telefonot e vo fabricna sostojba Full Pack BE...


4 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5 €
Денес 11:34Samsung Note 10+ 12/256

Top sostojba,so sitna zabeleska se gleda na slikite ne smeta pri rabo...


280 €
или предлог цена
Денес 11:33IPHONE XS MAX 256gb

Maksimalno zacuvan ,bez grebanici neotvaran .256 gb baterija 84% done...


250 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
17.000 €
Денес 11:33Samsung A50

Smartphone, Samsung Galaxy A50 128gb/4gb Dual Sim


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:30Mobilen

Se prodava Iphone 5 so zaklucen i cloud, moznost za delovi.


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Денес 11:26IPHONE 8 (64GB) KAKO NOVI EXTRA CENA KESH!!

TELEFONITE NEMA NISO SMENETO NI SERVISIRANO CENATA E SAMO ZA KESHH 1...


119 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
129 €
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:26IPHONE 11 PRO (64GB) 12MESECI G. *MOZE ZAMENA* MOBIWORLD!

IPHONE 11 PRO (64GB) KAKO NOVI! 12-MESECI PISMENA GARANCIA!! BATERY...


419 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:26Prodavam Iphone 7 32Gb i uste 1 gratis za delovi

Prodavam iphone 7 32gb ne mu raboti samo home kopceto i davam uste 1 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:2511 pro max

Se prodava iphone 11 pro max vo ekstra soatojba so telefono ode maska...


350 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
430 €
Денес 11:24Redmi 9A kako nov!

Redmi 9A odlicno socuvan raboti na site kartici.


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:22Se prodava Iphone 11 128GB vo odlichna sostojba

Telefonot e dosta sochuvan sve si funkcionira Kupen vo Tmobile Sam...


300 €
или предлог цена
Денес 11:22Samsung Galaxy A70 - 6GB RAM/128GB ***EKSTRA CENA***

Telefonot e potpolno ispraven. Raboti na site karticki. 6GB RAM memor...


5.400 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:21Motorola One Macro 4GB/64GB **KAKO NOV - SUPER CENA**

Brz, stabilen telefon so odlicni kameri. 4GB RAM memorija i 64GB vnat...


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:20Страна 1 од 343

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам