Цела Македонија
                   
10018 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7plus

Se prodava iphone 7plus, mnogu socuvan, treba da se smeni samo audio ...


70 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мобилни телефони

28 сеп 00:00Промовирано

Iphone 12 Pro Max 128GB Gold

Se prodava Iphone 12 Pro Max 128GB Gold koristen 1godina. Celo vreme ...


750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
770 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

24 сеп 00:45Промовирано

Iphone 12 128gb

Dobro socuvan iphone 12 so 128 gb memorija i 89% baterija , na telefo...


500 €
или предлог цена
26 сеп 16:07Промовирано

S3

Ispraven so nova baterija.sleduva so polnac ,folija, maska. Stakloto...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:03Se prodava Apple Iphone X.Battery health 84%

Se prodava Iphone X. 84% battery health (nikogas ne e menuvana). Od...


14.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:33Siemens C25 retro.

Prodavam Siemens C25 retro. Odlicen model, vo odlicna sostojba isprav...


600 МКД
или предлог цена
Денес 00:25Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon.

Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon, baterijata drz...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 00:25Google Pixel 6 Pro - White 12GB RAM - Garancija

Se prodava Google Pixel 6 Pro so garancija do krajot na mart 2023. Te...


725 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
740 €
Денес 00:09HONOR 9X

Se prodava HINOR 9X skrseno zastitno staklo ekranot e zdrav


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 23:30iPhone 8-Plus 64GB

Se prodava apple iphone 8 PLus, 64GB, staklo socuvan. Cena: 220eu


220 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
303 €
Вчера 23:07Samsung galaxy Z Fold 3 5G Phantom Black

Samsung galaxy Z Fold 3 5G Phantom Black edition Nova originalna mask...


900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
930 €
Вчера 22:46APPLE IPHONE 13 PRO MAX 128GB

Bez nikakva zabeleska, 98% battery health Full pack


980 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.000 €
Вчера 22:45Prodavam iphone 13

Prodavam iphone 13 , koristen polovina god. Bez zamena.


850 €
или предлог цена
Вчера 22:06Iphone 11 Pro Max

Iphone 11 Pro Max 64gb Full Pack Kako nov


420 €
или предлог цена
Вчера 21:43Huawei Nova 5T

Huawei Nova 5T Full Pack Kako nov bez grepka


140 €
или предлог цена
Вчера 21:43Samsung SGH-D900i

Samsung SGH-D900i vo top sostojba se funkcionira so polnac.drzi bater...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:38Samsung GT-S5611

Samsung GT-S5611 perfektno raboti so mali grebnatini na zadniot kapak...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:38Iphone 11 Black 91 % Kako nov !!!

Se prodava Iphone 11 Od Prvi gazdi !!! Telefonot e bez tragi na kor...


440 €
или предлог цена
Вчера 21:31PRODAVAM SAMSUNG A40

PRODAVAM SAMSUNG A 40 NE MNOGU KORISTEN NEMA GREPKA KAKO NOV E TELEFO...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:30Alcatel 1

Se prodava nov Alcatel 1, kupen od Vip


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:58Xiaomi Poco F3 Nov nekoristen 5G

BEST BUY - Najdobar telefon za vlozenite pari Nov Xiaomi Poco F3 ...


18.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 20:47SAMSUNG GALAXY S21 S 21

Se prodava Samsung Galaxy S21


450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
470 €
Вчера 20:44Blackview A60

SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 3000 den in...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Samsung Note 20 Ultra

Prodavam ekstra socuvan Samsung Note 20 Ultra, kupen od Mobimak, tele...


550 €
или предлог цена
Вчера 20:36Skoro nov huawej honor 9x

Malku koristen uste dva meseci pod garancija za 6500 den. Zvoni na 07...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:28Се продава!!! Nokia asha 200

Nokia asha 200 Со 2сим 070822608 ИЛЕ


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:25Huawei P10 se prodava

Se prodava Huawei P10 Bez niedna grebnatinka, bez nikakva mana-izlog ...


85 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
90 €
Вчера 20:14Ispraven Samsung A40

Se prodava telefon Samsung A40 vo ispravna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12SAMSUNG A32 GARANCIJA DO 7/23GOD

MOBILNIOD E ZASTITEN OD NAPRED I NAZAT SO KOMPLET KUTIJA I IMA GARANC...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:06PRODAVAM SAMSUNG A71 KORISTEN KAKO NOV!

Samsung A71 Duos 6giga ram 128giga memorija Neverlock STAKLO SOCUVAN ...


10.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:57PRODAVAM SAMSUNG A41 KORISTEN SOLIDNO SOCUVAN

Samsung A41 Duos Blue 4giga ram 64giga memorija Neverlock Koristen So...


5.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:57iPhone 11 64GB (bez zabeleski)

iPhone 11 Bez nikakvi grebanici i ostetuvanja ✅ TRUE TONE ✅ FA...


22.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:54LENOVO Z6 PRO

prodavam lenovo z6 pro socuvan kako nov komplet so kutija i polnac 8...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 19:52IPHONE 11 64gb (PRODUCT RED) - FULL PACK

Телефонот е купен од Англија 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Одлично сочуван, без гре...


359 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
369 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:33Note 10 - staklo pancevo

Telefonot e zemen od mobilara - kupen od Neptun, ne mnogu koristen, e...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:31Samsung J7 (2017) za delovi

Edniot raboti samo treba ekran (plaviot) Drugiot ne e proveren no ima...


1.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:31SONY ERRICSSON W580i

Ispravno telefonce so polnach


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:31ALKATEL PENZIONERSKI FULL PACK 2019

Se prodava full pack : Polnac✅ Slusalki✅ Dodaten polnac za na masa✅ R...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:31SAMSUNG CHAT QWERTY full pack

Samsung telefon full pack raboti na site mrezi


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:31ALCATEL 2005

Se prodava ispraven raboti na site karticki


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:30Samsung A53 5G

Prodavam nov Samsung Galaxy A53 5G so garancija voopsto neupotrebuvan...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:24iPhone 14 pro Max (USA)

Се продава iPhone 14 Pro Max128GB со новата боја Deep Purple Neverloc...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:16iPhone 14 pro (USA)

Се продава iPhone 14 Pro 128GB Neverlock купен од Apple Usa,телефонот...


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:16Страна 1 од 251

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам