Цела Македонија
                   
1481 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gaming desktop RTX 2060

Gpu: RTX 2060 6gb msi Ram memory: 16Gb Processor: Intel core i7 4790 ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

11 мар 15:41Промовирано

Desktop kompjuter Lenovo Core i5, 8gb Ram. Najevtini ceni

💥💥 Promocija 💥💥 Na prodazba Desktop kompjuteri komplet so LCD ...


69 €
или предлог цена
- 54 % Попуст
149 €
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:52Промовирано

30 Desktop kompjuteri komplet so 19 LCD monitori. Super cena

Се продава поголема количина на Desktop компјутери Dell, HP комплет с...


45 €
или предлог цена
- 53 % Попуст
95 €
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

20 мар 10:58Промовирано

Budget Gaming PC: Fx-8350, R9 270

Процесор: AMD Fx-8350 Графичка: Radeon R9 270 RAM Меморија: 8 GB ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 22:34HP EliteDesk 800 G2 Mini 16GB RAM

PERFEKTEN KOMPJUTER SO WINDOWS 10 - 200 EVRA 4 KOM. ZA PRODAZBA


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 20:26HP Z400

HP Z400 so 6 GB RAM, 160GB HDD i graficka NVIDIA Quadro FX 1800


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 20:26Lenovo ThinkCentre Desktop PC + монитор

Се продава Lenovo Thinkcentre Desktop PC со следниве конфигурации: ...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:53Gigabyte Gaming PC

intel i5 6500, maksimalna temperatura pod stres test ...


19.900 МКД
или предлог цена
Вчера 18:02  НОВ ОГЛАС

Kompjuter Gigabyte E8400, 4Gb RAM, 250Gb HD, Win10 Office

Prodavam kukiste kompjuter komplet ispraven, detalno iscisten od pras...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:51kompjuter i5 gpu 3060 ssd 250 ram 16

Komputerot e kupen od anhoch a grafichkata e od setec na pochetokot n...


39.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:33  НОВ ОГЛАС

Gejming kompjuter za csgo i drugi popularni igri

Se prodava gejmerski kompjuter Intel i3 7generation (7100) 8gb ddr4 r...


12.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.300 МКД
Вчера 17:24Se prodava AMD Ryzen 3 kompjuter

Se prodava kompletno ispraven kompjuter Specifikacii se dadeni na sli...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:23  НОВ ОГЛАС

Otkup na Laptopi / kompjuteri kupuvam laptop polovni novi

Otkup na laptopi, kompjuteri novi i polovni do 8 godini stari. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:39Prodavam Asus Gaming PC

MB: Asus B550M Wifi CPU: Ryzen 5600X GPU: GTX 1660 TI 6GB RAM: 16...


39.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:32  НОВ ОГЛАС

GAMING PC

prodavam gaming pc. windows 11. 075444518 MB: asus prime z270p C...


27.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:28HP EliteDesk 800 G1

- CPU Intel I5 -4570 3.20 GHz - Ram 8GB - SSD 240Gb - HDD 500Gb -...


9.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:42Gaming PC

MB: MSI H510M PRO-E CPU: Intel® Core™ i3-10100F 3.60GHz RAM: Kings...


29.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
30.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:38Gaming PC: Ryzen 5 5600X /32GB/1 TB NVMe/RTX 3070

MB: MSI B450-A PRO MAX CPU: AMD Ryzen 5 5600X 6-core RAM: Kingsto...


64.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:38Kujciste AMD Athlon X2 7550, 2.5GHZ, 3GB ram, 320GB HD

Prodavam Kujciste AMD Athlon X2 7550, 2.5GHZ, 3 GB ram, 320GB Hard d...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

Се продава десктоп компјутер со монитор

Се продава комјутер со следните спецификации: Процесор : i5 3550 Граф...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:45Asus PN62 Mini PC i3 и i5

Продавам две Mini PC Asus PN62 со i3 и со i5 процесор, погодни за упо...


16.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:11B660 / i5 12400F / 16GB 4266MHz / RX6800 XT 16GB GDDR6 / 1TB

MB: Gigabyte B660-DS3H DDR4 CPU: Intel Core i5 12400F CPU Cooler: D...


99.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
105.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:10Kompjuter samo kukjiste vo odlicna sostojba

Info samo na: 076 522 226 / 076 522 226 Se prodava samo kukjiste so s...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.999 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00Kompjuteri gamer i5 i7

SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на корист...


9.890 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00Pc Intel Core i5

Cpu : Intel Core i5 2400 -3.40 Ghz. Ram : 8GB DDR3 . Hdd: 1000GB. MB...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00Prodavam Gaming Pc

Motherboard: Asus Prime A320M-K Cpu: Ryzen 5 2400G Gpu: Sapphire R...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Desktop kompjuter Lenovo Core i5, 8gb Ram. Najevtini ceni

💥💥 Promocija 💥💥 Na prodazba Desktop kompjuteri komplet so LCD ...


69 €
или предлог цена
- 54 % Попуст
149 €
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:52PC i5,Cerberus Geforce GTX 1050ti 4gb ddr5,Ram 8 GB

Se prodava PC kompjuter Intel I5,Cerberus Geforce GTX 1050 ti 4gb ddr...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:42Najeftini novi GAMING konfiguracii i3 i5 i7 i9 intel

1. Конф. 23,900ден -BUDGET iGamer- CPU i5 10400F VGA RX 580 8GB M...


23.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:26PC CT I710700K/64GB/500GB/RTX20060

Prodavam PC brand ComTrade kupen pred 3 meseci vo garancija uste edna...


50.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
51.500 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:14Intel i5

Компјутерот е купен од Сетек некои делови се уште под гаранција H3...


450 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:01  НОВ ОГЛАС

Се продава PC под гаранција

Се продава десктоп компјутер со гаранција до Август 2025 год, рамот д...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:57HP Desktop Kompjuter so MS 700w napojuvanje

Prodavam HP Desktop Kompjuter so odlicno MS napojuvanje. HP orginal...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:50PC Husk i3 lga 1155

Ispraven socuvan sodrzi: kuciste, napojuvanje maticna ASRock H61...


100 €
или предлог цена
Вчера 10:45Office PC i3 8100 / B360 / 16GB / 240GB M.2

Се продава Office PC со следниве спецификации: MB:Asus B360M-K (фали...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:35Gaming Dell Alienware R12

Продавам нови со гаранција 1 година: Компјутерите се со Office гра...


450 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:11Гејминг Компјутер

Продавам гејминг компјутер со следните спесификации: -CPU: Intel C...


20.490 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06Desktop kompjuter,CPU 7500,3 GB RAM,250 GBHDD,AMD RAD.HD4670

Prodavam pc vo odlicna sostojba,brz,stabilen,so Sapphire radeon HD 46...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:48iMac 21.5 inch, i3, 8GB ram, 256GB SSD vo idealna sostojba

iMac 21.5 inch so specifikacii procesor i3, 8GB ram, 256GB SSD vo ide...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:39Poloven I3 so biro komplet

Se prodava kompjuter so biro komplet ili moze i posebno koj saka samo...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 09:00Desktop / Ryzen 3 1300X / 12GB RAM / RX470

Se prodava budget gaming kompjuter so sledni karakteristiki: MB: A...


15.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 08:30GAMING PC RYZEN 5 GYGABYTE B450 RX

Prodavam mngu malku koristen gaming pc Cpu: Ryzen 5 1600AF Mb: ...


99 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 07:33PC Zone gaming kompjuteri csgo dota lol gta

Konfiguraciite se gejmerski i se igraat site standardni igri kako: CS...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 02:11Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам