Цела Македонија
                   
2979 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS ZEPHE

Processor AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 2...


90.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Kako Nov, MacBook Air M1 8gb Laptop So kutija Komplet

JAVETE SE NA TELEFON 074 747 292 ILI VIBER IST BROJ NE KONTAKTIRAJTE ...


900 €
или предлог цена
Вчера 13:06Промовирано

ASUS Zenbook UX303UB

Се продаваат ASUS Zenbook UX303UB 1. ASUS UX303UB i5 Процесор: In...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:00Промовирано

Laptop HP (3168ngw)-(i3 procesor)-(nov)

Se prodava nov laptop HP 3168ngw-donesen od Germanija.Kontakt:077-430...


15.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:08MacBook PRO 2015+ 8GB 256GB SSD Laptopot e odlicen

Se prodava MacBook Pro laptopot e modelski od 2015 godina pa nagore ...


520 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:58MSI GF75 Thin 8rc

Продавам лап топ MSI GF75 Thin 8RC купен е од Анхоч со измината гаран...


470 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:01Acer Aspire Nvidia Laptop

Acer Aspire full ispraven i brz, edina zabeleska e sto ima linija na ...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:59  НОВ ОГЛАС

Acer Aspire Nvidia Laptop

prodavam Acer Aspire full ispraven i brz,edina zabeleska e sto ima ed...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:54  НОВ ОГЛАС

DELL LATITUDE E6440 i5-4210/4 GEN 8GB/128GB SSD

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E6...


8.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:40Se prodava Apple macbook pro mod A 1286 so orginal polnac

Se prodava Apple macbook pro mod A1286 i 5 processor 4 gb 500 hdd isp...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:18  НОВ ОГЛАС

Se prodava Apple macbook g4 laptop ispraven orginal polnac

Se prodava Apple macbook g4 laptop mod .A1106 super socuvan ispraven ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava Apple laptop Macbook pro mod.A1226

Se prodava Apple laptop Macbook pro mod.A 1226 super socuvan orginal ...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:59  НОВ ОГЛАС

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd socuvan i brz

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super sve


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:37СЕРВИС И ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП МОНИТОРИ КОМПЈУТЕРИ И ДР

ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП,ПОПРАВКА И НА СИТЕ АДАПТЕРИ ОД ВАШИТЕ ЛАП ТОПОВИ ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:03DELL VOSTRO I5 3000 6200u cpu 2.3-2.4ghz

Se prodava dell vostro i5 3000 serija mnogu malku koristen crvena b...


3 €
или предлог цена
Денес 16:58Lenovo Legion 5 (i5 10th GEN, GTX 1650Ti 4GB, 8GB ram)

Продавам лаптоп Legion 5 i5-10th GEN (Lenovo) во одлична состојба! Ла...


36.800 МКД
или предлог цена
Денес 16:31  НОВ ОГЛАС

Lenovo YOGA 4K 910-13IKB Na Delovi

Lenovo YOGA 4K 910-13IKB Na Delovi 4K Display Touchscreen i7-7Gen ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:17  НОВ ОГЛАС

Lenovo i3

Lenovo ideapad 110-15ISK Solidna sostojba 2018 godina


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:28MAC BOOK 3 LAP TOPI ZA DELOVI

SE PRODAVAAT 4 LAP TOPI MAC BOOK I 1 POlNAC ZA NIV,SITE 4 UKLUCUVAAT...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:12Dell Inspiron 7559

Се продава лаптоп Dell Inspiron 7559. Процесор: Intel i5-6300HQ 2....


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:00ASUS Zenbook UX303UB

Се продаваат ASUS Zenbook UX303UB 1. ASUS UX303UB i5 Процесор: In...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:00LAPTOP - DELL

Laptop Dell Inspiron 3537 -Maksimalno socuvan -Kupen e 18ti Juli 2...


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:42PRODAVAM LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71

PRODAVAM SOCUVAN LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71 SO ADAPTER SE F...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:28Nov laptop Dell Latitude Intel Core i5, 8gb Original. Evtino

Laptop Dell latitude socuvan kako nov. Biznis klasa, latitude serija...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:13Продавам Chromebook Лаптоп

Продавам лаптоп, користен 7 месеци, најповолен за деца во рана училиш...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:09Lenovo LapTop kako nov socuvan extra za sekakva namena

Lenovo LapTop kako nov socuvan extra za sekakva namena


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:56Apple MacBook Pro 15.4”, i7 Quad-Core, Ram 16gb, SSD 256GB

MacBook Pro 15,4” Retina display Model number A1398 (year 2016) Pro...


590 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:50DELL Inspiron 5577 Gaming

Prodavam Gaming Laptop so slednive specifikacii: CPU: Intel Core i5...


270 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:41DELL LATITUDE i5 2520 3.20 GHz 128GB SSD 4GB DDR3 RAM

DELL LATITUDE E6420 IZDRZLIV I BRZ BREND LAPTOP i5 2520 3.20 GHz 128...


6.490 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:33Apple Macbook Pro: Intel i7 2.3GHz(Quad)/650 GT/8 GB/250 SSD

Se prodava Apple MacBook Pro (Retina, Mid 2012) so: Procesor: Intel ...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:24Se prodava Dell XPS 1820(18 series) 18.4 inch

Се продава Dell XPS 1820 лаптоп/таблет со се полњач.Лаптопот има сенз...


26.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.999 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00HP EliteBook 820 G3

Цена: 1̶9̶.̶0̶0̶0̶ ̶д̶е̶н̶.̶ 14.990 ден. Контакт: playerp46@gmail.co...


14.990 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.990 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:0016 gb Ram 512 gb Memorija

vostro 3500 i3 1115g4 16 gb 512 ssd 15.6 inch


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00ASUS ZEPHE

Processor AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 2...


90.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Laptop HP TouchScreen 15,6

Se prodava laptop HP so ekran na dopir 15,6 inci. Procesor - Intel ...


400 €
или предлог цена
Денес 12:21Laptop Asus X552C

- Se prodava laptop Asus Intel i3-3217U 1.8GHZ✅ 500GB HDD✅ 4GB RAM✅ P...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:15ASER ASPIRE 3 A315 BLACK

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 MESECI NABAVE...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:31ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER NOV NABAVEN VO SETEK MKD POD PISMENA GARANCIJA ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:31HP 250 G4

Se prodava laptop HP 250 G4, koristen za onlajn predavanja, maksimaln...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:21DELOVI- laptopi- acer,hp,asus,fijits sim.lenovo,tosiba

Polovni ispravni delovi za poveke tipovi na laptopi Display LCD 14.1...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:13gejmerski laptop HP i7MQ 8MB cash so AMD 2GB moze zamena

gejmerski laptop HP so i7MQ processor so 8 jadra i 8MB cash, graficka...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:11Lenovo Ideapad 330 1TB HDD + 60GB SSD + 4GB RAM

Продавам Lenovo Ideapad 330. Лаптопот е во перфектна состојба! Бате...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:09nov gejmerski laptop asus i3 - 5ta gen so geforce 2GB zamena

prodavam nov so kutija i garancija gejmerski laptop ASUS procesor i3 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:51Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам