Подкатегорија:
                   
5627 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

Epson L1300

Se prodava Epson L1300 A3 format skoro nov ne koristen mnogu.


20.000 €
или предлог цена
Денес 00:08Prodavam printer i skener HP Photosmart

Prodavam ispraven multifunkcionalen kolor printer, skener i kopir HP ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:19Монитор LCD Xerox 17 инчен DVI

Продавам квалитетен монитор марка Xerox 17 инчен со стаклен екран, со...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 22:3816GB DDR4 GEIL

Ram GEIL DDR4 16GB, kupen vo anhoch koristen nekolku meseci poveke i...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 22:38Intel® Xeon® Processor E3-1240 v2 = I7 3770

Se prodava procesorot od naslovot LGA 1155 https://ark.intel.com/c...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:17MAG 24" и PHILIPS 19" монитори

Се продаваат зачувани MAG GML2456 24" 60Hz и Philips 190 VW 19" 75H...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:33Се продава штампач Epson Stylus Office BX305F

Се продава инџет на кертриџи штампач Epson Stylus Office BX305F, кој ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 21:19kupuvam procesor za laptop T9300

kupuvam t9300 ili t9500


Вчера 20:58Creality Ender V2

Prodavam 3D Printer Creality Ender V2 Printerot ima maksimum 50h r...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 20:55Lian Li Galahad 240 AIO White Vodeno Ladenje

Novo nekoristeno


Вчера 20:41delovi za kompjuter

asus p8h61-m lx3 - матична 1500денари intel core i3-2120 - процесор ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:21HP 2159v

Nema hdmi porta. Rezolucija: Full HD 1920x1080. 21.5inchi


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08Sapphire r9 380x 4gb

Se koristi za igranje, ima dva biosa edniot e 380 a drugiot e 380x.


4.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 20:03BATERII... LI-ION 18650 mAh3.7v 4200 mAh

SE PRODAVAAT SAMO BATERII POSEBNO 3,7 Volti 4200 mAh i 8800mah razlic...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:00napojuvanje 1200w

PSU 1200W BE QUIET! STRAIGHT POWER 11 80 PLUS PLATINUM FULL MODULAR


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:41Monitor hp pavilion 24CW

Monitor hp pavilion 24CW


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 19:26Laptop & monitor stand

Линк за спецификации: https://www.dormeo.ba/dormeo-uv-light-monitor-...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:48RX 580 4gb, RX 570 4gb

Се продаваат: 3 x XFX RX580 4GB 1 x Pulse RX570 4GB 1 x Gigabyte R...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:47Se prodava Monitor Philips 19"

Se prodava monitor Philips 19" ispraven i ne mnogu koristen


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Вчера 18:37CPU i3 8100 3.60 GHz

Procesorot e skoro nov, mnogu malce e koristen.


Вчера 18:35  НОВ ОГЛАС

samsung ssd za macbook pro 1tb

Moze i montaza i instalacija fix cena


300 €
или предлог цена
Вчера 18:26SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:14monitor samsung

samsung monitor so podesuvanje na visina


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46HDD 3.5

Se prodavaat tri hardiska Ide 3.5 1.Maxtor 80gb x 2 2. Seagate 40gb...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46Gigabyte h61m-s lga 1155 G2030 4gb ram

Se Prodava Maticna Lga 1155 so Procesor I Ram Maticnata e mnogu socuv...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 16:40Monitori 19"

Se prodavaat ispravni monitori 19" od asus-hyundai-lg


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04Samsung t35f 27 inch 75 hz amd freesync

Garancija do 2023 monitorot e 1920x1080 rezolucija kupen vo arpil 2...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51Graficki karticki rx580 8gb

Se prodavaat graficki karticki Sapphire RX580 8GB- 6500MKD Sapphire ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:46Se prodava monitor Benq GL2450 75hz

Se prodava Monitor Benq GL2450 24 inc , Stylish Monitor with Eye-car...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 15:25Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter

Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.


3.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 МКД
Вчера 14:53RAM Memorija

Prodavam tri stika RAM memorija 2 x 4Gb DDR4 - Kingmax 2666MHz (1 x ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:48Processor i3 - 9100F 3.6 GHz

Prodavam processor i3 - 9100F 3. GHz. + fabricki intel kuler. Proces...


Вчера 14:48Se prodavaat DDR2,DDR3 I DDR4 RAM memorii

3x1 gb DDR2 --600 den 4x2 gb DDR2 G.SKILL 1066 Mhz --2500 den 2x4 g...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48SSD 256Gb M2 priklucok

Prodavam Micron SSD 256 GB so 6Gb/s writing speed


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48NVIDIA GEFORCE GT 710 2 GB

Se prodava VGA GT710 2 GB ram vo ispravna sostojba malku rabotena .....


1.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 14:41Philips 40” Curved 4K sRGB Professional Monitor

Prodavam monitor Philips 40” 4K sRGB Koristen e samo za vikend, kak...


399 €
или предлог цена
Вчера 14:29Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:06Gigabyte amd radeon rx 6600 eagle

Ова е моќна графичка картичка за игри од Gigabyte. За поврзување кори...


18.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
23.000 МКД
Вчера 14:03Processor i3-3220, 3.30 GHz LGA1155

Processor i3-3220, 3.30 GHz, LGA1155 info na officialnata strana ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:5816 GB DDR4 RAM Corsair VENGEANCE 2666 MHz

16 GB DDR4 Corsair VENGEANCE LPX CMK64GX4M4A2666C16 Memory Se...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:57Страна 1 од 141

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам