Подкатегорија:
                   
516 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitori 22"

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci. 60h...


7.500 МКД
или предлог цена
20 ное 21:35Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Вчера 13:00Промовирано

19" LCD VGA Monitor i AGP Video karta

Prodavam socuvan, potpolno ispraven i bez nikakva mana 19" LCD monito...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 23:26Монитор HYUNDAI/ gluvce Logitech /tastatura Gamebird

половни и исправни, може и посебно да се купат: Mонитор 1500mkd гл...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:40*** BENQ DL2215 ***

Monitorot raboti besprekorno. Maximum resolution: 1920, 1080 px R...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43Monitor 24" AOC i2481fxh

Vo odlicna sostojba, nema nikakvi mani. 1920x1080 IPS Izlez za a...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:40  НОВ ОГЛАС

Prodavam Lcd 19" kupuvam 24"

Prodavam monitor 19" Lcd widescreen Vo ispravna sostojba , ne gree ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:28Ekran

Evtin ekran 15.4" Orginalen hp compaq nc8430 15.4" Kompletno so me...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:14Samsung S22C150N

22" FullHD монитор вклучено кабел за VGA приклучок и адаптер ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36  НОВ ОГЛАС

LCD MONITOR PROVIEW 17 INCI

Prodavam lcd monitor proview 17 inci vo odlicna sostojba.komplet so k...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 10:17  НОВ ОГЛАС

Asus monitor19 inca so zvucnici odlicna sostojba

Asus monitor 19 inca so zvucnici odlicen


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:00Prodavam 17" i 19" LCD monitori, Samsung, Acer

Prodavam 17 i 19 incni LCD monitori 17" LCD Monitor HYNDAI 800 denar...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:02Monitor 24" 144hz ASUS Wide VG248QE, 1ms

Продавам монитор ASUS Wide VG248QE, 144hz i 24 инчен во перфектна сос...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:04  НОВ ОГЛАС

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


320 €
или предлог цена
Вчера 07:52Монитор 24" LED VGA / HDMI

Се продава монитор ST 24" LED со VGA и HDMI приклучоци, сочуван и исп...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:23CRT MONITOR PHILIPS 17 INCI/LCD/PC/

PRODAVAM SOCUVAN ISPRAVEN MONITOR FILIPS


599 МКД
или предлог цена
01 дек 19:55Monitor Philips 27 IPS panel 4K Ultra HD

Prodavam Monitor Philips 276E 27 inci, so IPS panel, 4k rezolucija Ka...


250 €
или предлог цена
01 дек 19:05Се продават ASUS VW195 S

Се продават обичен декстоп монитор - ASUS VW 195 S - LCD Monitor -...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 17:23Monitor LG Flatron 19"

Одличен 19 инчен LG монитор, доаѓа со VGA кабел и кабел за напојување...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 16:5560 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
01 дек 14:22Dva monitori polovni

Prodavam dva monitori polovni dvata za 1800


1.800 МКД
или предлог цена
01 дек 13:36monitor LG- 22

monitorot e odlicen. slika kristalna. Ne otvaran ne krpen. mnogu mal...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:33LCD MONITOR 17INCI ,KOMPLET KABLI,PREKRASNA SLIKA

Cista slika bez,grebanici komplet so kabli 17incen.monitor quart so v...


1.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:17Dell P2721Q 4K

Dell P2721Q 4K Koristen godina dena vo odlicna sostojba Display ...


24.000 МКД
или предлог цена
01 дек 12:24Prodavam monitor LG

Prodavam monitor LG mnogu malku koristen. Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
01 дек 11:50Monitor Samsung 943sn

18.5 inch montiorot e ispraven odi so se prikluchok za pc 1360x67...


1.099 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.399 МКД
01 дек 11:35Se prodava Samsung F24t350fh FHD IPS monitor

Se prodava Samsung F24t350fh Full HD monitor so IPS panel, kratko kor...


6.500 МКД
или предлог цена
01 дек 10:19Lcd Monitori 6 kom 3x22inch 3x17inch

Продавам исправни добро сочувани монитори 2 комада Na lager uste 2...


1.100 МКД
или предлог цена
01 дек 09:19BenQ Zowie XL2411 144Hz

Се продава мониторот од наслов. 24" Screen Size 1920 x 1080 Resol...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
01 дек 03:38Monitor BENQ 24'' FullHD 1ms GL2480E Gaming

Poloven monitor Benq GL2480E. Kako nov, bez nikakvi zabeleski, korist...


По Договор
или предлог цена
30 ное 22:01Aoc monitor 22inc FullHD 60hz

Prv sopstvenik Odlicna sostojba, vga izlez. Cena 3000den fiksna. M...


2.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 МКД
30 ное 19:49LG CRT FLATRON ez T710B

Се продава 17" CRT монитор LG. 100% исправен. Резолуција: 1024х768 ...


400 МКД
или предлог цена
30 ное 19:18Monitor ASUS VA249HE

Screen diagonal: 23.8″ (60.5cm) 16:9, Wide-screen Matrix: VA panel, ...


7.790 МКД
или предлог цена
30 ное 19:18Monitor LG 22MK430H-B

Display Size: 21,5″ 16:9 Resolution: 1920 x 1080 @60hZ Response tim...


7.490 МКД
или предлог цена
30 ное 19:15Monitor Samsung 27" VA Curved

Diagonal 27″/​68.6cm Resolution 1920×1080, 16:9, 82ppi Brightness...


9.990 МКД
или предлог цена
30 ное 19:13BENQ Hd 28 INCH GLANC NOV

Monitorot e glanc nov ednas uklucen za proba. Rezolucija hd 1920*1080...


160 €
или предлог цена
30 ное 18:13MAG GML2456 24" монитор

Се продава многу зачуван монитор MAG GML2456 24" 60Hz . За информации...


По Договор
или предлог цена
30 ное 18:03samsung monitor 75hz

se prodava monitorot, raboti kako sto treba.


1.000 МКД
или предлог цена
30 ное 16:37Monitor Samsung 24" LF24T450

Prodavam Samsung profesionalen monitor LF24T450, koristen samo nekolk...


8.400 МКД
или предлог цена
30 ное 15:2119" LCD VGA Monitor

Se prodava monitorot od slikata. Komplet ispraven


1.400 МКД
или предлог цена
30 ное 14:44Prodavam 22 , 23, 24 i 25 incni LCD i LED monitori

19" LCD monitor MAG model GML 1950+ komplet so kabli 1.000 denari so ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
30 ное 11:57SamsungSyncMaster 225MW 22" and TV

SamsungSyncMaster 225MW 22" monitor i Tv so orginalno dalecinsko done...


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 08:41Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам