Подкатегорија:
                   
792 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

MSI RTX 3070 TI gaming trio x 8G oc

Garancija od anhoch do avgust 2023 Komplet vo kutija so site dodatoci


Денес 17:58  НОВ ОГЛАС

GeForce® GTX 1060 WINDFORCE OC 3G

Se prodava super zacuvana 1060 3gb graficka, koristena za igranje, se...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:54RTX 3060 Twin Edge OC 12GB

Се продава или заменува за 3060Ti, или 3070 со моја доплата. Нова,...


Денес 16:11Asus Dual GTX 1660 Super 6GB GDDR6

Се продаваат нови графички картици Asus Dual GTX 1660 Super 6GB GDDR6...


19.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:14HD 7990

Se prodava HD 7990 koristena za gaming https://www.techpowerup.co...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Денес 14:59Servis / Popravka na Gragicki Karticki GTX1080Ti ,RTX3080...

Vrsam sekakov servis i popravka na site vidovi Graficki Karti so min...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:27Radeon HD5850 1GB DDR5

Картичката е исчистена, промената термална паста на процесорот и терм...


2.150 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.300 МКД
Денес 13:15NVIDIA Quadro M4000 8 GB DDR5

Идеална за обработка на слики ( adobe, CAD) и видеа(3D). Графичката е...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Денес 13:14SE prodavaat 1050 4gb...1070 8gb...rx 580 8gb

Asus 1050 ti 4gb odlicna graficka nema potreba od dodatno napojuvanje...


Денес 13:00RX 580 8GB

Se prodava rx 580 8gb.Grafickata e maksimalno zacuvana i nema nikakov...


6.500 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 €
Денес 13:00RX 6600XT XFX SWFT 8GB 210 AMD Radeon

Продавам графичка карта RX 6600XT XFX SWFT 210 Speedster 8GB GDDR6...


19.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:51  НОВ ОГЛАС

XFX 580 8 gb

Супер зачувана со фабрички биос, здрави кулери, нема проблем со темпе...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:26Graficki Asus Dual i Asus Tuf 5600xt

Se prodavaat graficki vo dobra sostojba: Ostanato uste 2 parcinja ...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:00Se prodavaat graficki 3070Ti

4 x msi gaming trio x 3070ti - 460e - lokalna garancija preostanata u...


460 €
или предлог цена
Денес 11:59Продавам GIGABYTE RTX 3080Ti EAGLE OC 12 GB

Продавам GIGABYTE RTX 3080Ti EAGLE OC 12 GB. Користена за 4K Gaming. ...


53.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
54.000 МКД
Денес 11:44Graficka Gv-N630-2GI

GV-N630-2GI REV:1.0. Grafickata e vo odlicna sostojba 2 gb - 128 bit...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 11:38ZOTAC GEFORCE GTX 1070 Ti MINI

Se prodava Zotac GeForce GTX 1070 Ti Mini. Grafickata e vo odlicna so...


13.300 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
14.800 МКД
Денес 11:31Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 400 евра карта. ...


Денес 10:53MSI GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB (non LHR)


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
Денес 10:52GTX 1080ti 11gb rog strix

Grafickata e vo odlicna sostojba ne diga temp povekje od 65c si rabot...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Денес 10:45Xfx rx570 kuleri ventilatori perki

Ventilatorite se ispravni izvadeni od xfx rx570 4gb. Se gleda na slik...


Денес 09:25Nvidia gt630 2gb ddr3

Grafickitata ima 1 dvi i 2 display port Probana e samo na dvi i ispr...


Денес 09:25  НОВ ОГЛАС

MSI TWIN FROZR GTX 750 TI 2GB DDR5

SE PRODAVA GRAFICKATA OD NASLOVOT OD PRV SOPSTVENIK.SMENETA E TERMALN...


Денес 08:43Gigabyte AMD RADEON RX 6900 XT 16GB

Prodavam ispravna graficka pod garancija do naredna godina. Gigabyte ...


63.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:07Nvidia GeForce GTX460 Graficka kartica

Како нова, многу малку користена! Одлични перформанси на голем број н...


Вчера 21:45  НОВ ОГЛАС

MSI GeForce 2080TI Gaming X Trio Founders Edition

Grafickata e so uste 1 godina garancija, kupena od Anhoch okolu 76.00...


Вчера 19:13MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6

MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6X Grafickata e stav...


730 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
59.000 €
Вчера 19:13Gigabyte amd radeon rx 6600 eagle

Ова е моќна графичка картичка за игри од Gigabyte. За поврзување кори...


18.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
23.000 МКД
Вчера 18:55se prodava GTX 1050 2GB

ja prodavam zatoa sto kupuvam nova graficka so 8 GB=pomocna karta,,,a...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 16:31RX 6600 XT SAPPHIRE PULSE AMD Radeon

kartata e skoro nova kupena 2022 podlezi na garancija kupena e 45 i...


Вчера 16:10Media Combo III Capture card

InnoDV MEDIA COMBO III Capture card Firewire, DV, S-Video input. ...


Вчера 15:326X Sapphire Nitro Radeon RX570 4GB

Се продаваат 6X Sapphire Nitro Radeon RX570 4GB. Во одлична состојба....


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Вчера 14:52AMD RADEON R9 290 4GB GDDR5

Продавам графичка картичка AMD RADEON R9 290 4GB GDDR5. Графичката е ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:57Asrock RX 6800 16 gb pod garncija

asrock rx 6800 16 gb phantom gaming Oc pod garancija do dekemvri mal...


Вчера 13:11Zotac Gaming RTX 3070 Ti Trinity

Prodavam Rtx 3070 ti trinity, kupena od stranstvo, koristena edna god...


38.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
40.000 МКД
Вчера 12:14Sapphire Nitro Fans Ventilatori Cooler Fan

Prodava novi kuleri za saphire nitro graficki


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Вчера 11:576800 XT Red Devil

Продавам 6800XT Red Devil нови неотпакувани со гаранција од домашна ф...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 10:01MSI GeForce RTX 3060Ti Gaming X Trio Edition под гаранција

Продавам графичка карта nVidia MSI GeForce RTX 3060Ti Gaming X Trio E...


23.599 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
23.999 МКД
Вчера 09:19ASUS STRIX GTX 970 OC

Se prodava dobro socuvana graficka Asus Strix 970, koristena samo za ...


Вчера 09:14Graficki pci 128/256mb

Ispravni graficki za staticen pc 400denari komad Stefan Dracevo 07...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 02:32Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам