Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI .


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:24Polnac za lenovo Laptop Originalen

Malku koristen vo odlicna sostojba Original ne zamenski Poveke info ...


Денес 00:44Sony Vaio polnac

Original polnac za sony vaio


Вчера 13:55ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA SITE LAPTOPI

ORIGINALNI POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,ACER,ASUS,TOSHIBA,LENOVO,DE...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30adapteri za site modeli na llaptopi orginall 100%

orginalni adapteri za site llaptopi orginal ot shvajcarija lenovo del...


Вчера 09:15Laptop polnaci, 12V adapteri, orginalni punjaci адаптери

Продавам полначи за лаптопи: - 1,000ден 19.5V, 2.31A Ф4.5/2.7mm, ком...


150 МКД
или предлог цена
05 фев 23:28Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A

Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A


2.500 МКД
или предлог цена
05 фев 23:09Polnac Adapter za ACER 19V 2.37A

Se prodavaat originalni polnaci za acer 19V 2.37A Vo ispravna sost...


600 МКД
или предлог цена
05 фев 11:44NOV ORIGINALEN LENOVO ADAPTER 20V 4.5A

Продавам нов оригинален адаптер 20V 4.5A 90W за Lenovo лаптоп.


1.000 МКД
или предлог цена
05 фев 10:25Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


04 фев 19:32Polnac/Adapter za laptop Dell Hp Compaq Macbook Lenovo

Продавам користени оргинални полначи за разни марки на лаптопи. Конта...


1.000 МКД
или предлог цена
03 фев 23:46NOVI ZAMENSKI ADAPTERI/POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Продавам нови заменски адаптери/полначи за сите видови лаптопи Тести...


1.000 МКД
или предлог цена
03 фев 19:08Original polnac za HP Laptop 19V, 4.62A, priklucok 7.4x5 mm

Se prodava Original polnac za HP Laptop 19V, 4.62A, priklucok so igli...


03 фев 07:43Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A, priklucok4.8x1.7mm

Se prodava Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A, priklucok 4.8x1....


03 фев 07:43Nov polnac / adapter 12V , 5A

*** Za informacii posle 16:00 casot na telefon ili Viber !!! *** Pow...


500 МКД
или предлог цена
03 фев 04:41LENOVO polnjac (punjac-adapter) za laptoo

Se prodava polnjac za laptop Lenovo 20v_4.5a Polnjacot e Ispraven Moz...


1.000 МКД
или предлог цена
02 фев 20:09ADAPTER-POLNAC HP,DEL TOSHIBA,LENOVO,ASUS,SAMSUNG ACER,SONY

ADAPTER-POLNAC HP,DEL,TOSHIBA,LENOVO,ASUS,SAMSUNG,ACER I DRUGI. CENI ...


1 €
или предлог цена
02 фев 19:12RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI

PRODAVAM RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI I DRUGO, CENI EVTINI - P...


1 €
или предлог цена
02 фев 17:41Macbook Apple charger polnac 96w super kvalitet

Prodavam Macbook Apple super fast charger polnac 96w za bilo koj lapt...


2.500 МКД
или предлог цена
02 фев 10:07Super fast USB-C polnac charger PD za laptopi i mobilni

Prodavam nov Super fast USB-C polnac charger PD za laptopi (onie koi ...


1.500 МКД
или предлог цена
02 фев 09:59Polnac za laptop nov Lenovo 90w (20v, 4.5A)

Prodavam nov, nekoristen polnac za laptop Lenovo. Detali na slikite.


600 МКД
или предлог цена
02 фев 09:48Polnac za laptop_nov

Nov zemen po greska


1.000 МКД
или предлог цена
02 фев 09:27ORIGINALEN Adapter za Sony laptop 19.5V 3.3A

Продавам оригинален адаптер 19.5V 3.3A за Sony лаптоп.Тестиран во 10...


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 18:06Polnac adapter 19V 2.1A/19V 1.58A/20V 2.0A

Se prodavaat polnaci za laptop 19V 2.1A 19V 1.58A 20V 2.0A Vo i...


500 МКД
или предлог цена
01 фев 18:02Original polnac za Lenovo 20V, 2.25A

Se prodava Original polnac za Lenovo 20V, 2.25A. Polnacot e ispraven,...


01 фев 07:47Original polnac za Acer Laptop 19V, 3.42A

Se prodava Original polnac za Acer Laptop 19V, 3.42A, priklucok 5.5x1...


01 фев 07:47ORIGINALEN ADAPTER ZA LENOVO lap top !

Prodavam adapter za Lenovo


600 МКД
или предлог цена
31 јан 23:54Xiaomi 65W GaN Polnac Adapter USB C Нов неодпакуван

Продавам нов недопакуван полнач 65W со два излези, USB A и USB C. Мож...


1.900 МКД
или предлог цена
31 јан 20:52Originalni Polnaci i baterii za laptop, Полначи и Батерии

Se prodavaat originalni adapteri polnaci za laptopi HP Replace spa...


2.500 МКД
или предлог цена
31 јан 20:19Адаптери/полначи за лаптоп

Нови адаптери/ полначи за лаптопи, за секој модел специфично а не уни...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 16:45adapter Dell 19.5v..6.7amp. original

adapter Dell 19.5v..6.7amp. original


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
31 јан 16:34MSI POLNAC ADAPTER/Адаптер/Полнач 19V/4.74A

MSI polnac za laptop poloven ispraven 100% ac adapter model lse0202...


900 МКД
или предлог цена
31 јан 11:32Polnac (adapter) za laptop Lenovo, 20V, 2.25A

Продавам половен Lenovo полнач во топ работна состојба, без проблеми...


800 МКД
или предлог цена
28 јан 22:50Polnac (adapter) za laptop HP, 65W, 18.5V

Продавам половен HP 65W полнач co output: 18.5V, 3,5A Цена: 800 Кон...


800 МКД
или предлог цена
28 јан 22:46Polnac za laptop Macbook Air i MACBOOK

Doneseno od germanijaф Orginal polnac MagSave 60w Power Adapter....


1.800 МКД
или предлог цена
27 јан 18:01Kvaliteten adapter HAMA 15V, 5.6a & 19V, 4.74A kon. 5.5*2.1

Prodavam kvaliteten adapter HAMA 15V, 5.6a & 19V, 4.74A konektor 5.5*...


27 јан 15:54HP Adapter _polnjac_punjac

Se prodava polnjac HP 32v __2500mA Dva polnjaci ,jacinata e ista ...


800 МКД
или предлог цена
26 јан 22:15Акција на адаптери за лаптопи

Акција на високо квалитетни адаптери за сите видови лаптопи.


899 МКД
или предлог цена
26 јан 13:54POLNACI--ADAPTERI ZA LAP-TOP --NOVI

Novi -voopshto ne koristeni belite crniot ispraven-poloven za vo ka...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
26 јан 07:04Adapter ASUS, 19V, 3.42A, 65w

Adapter ASUS, 19V, 3.42A, 65w


700 МКД
или предлог цена
24 јан 23:18Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам