Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HDD Hard disk WD Blue 320 GB 2.5 inch SLIM

HDD Hard disk WD Blue 320 GB 2.5 inch SLIM pogoden i za obicen kompju...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:16Хард Диск TOSHIBA 2,5" 1TB

Хард Диск TOSHIBA 2,5" 1TB Модел: MQ01ABD100


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:06HDD TOSHIBA 1TB 2.5" SATA

Prodavam HARD DISK Toshiba hdd 1TB, 2.5" Golemina Moze da se koristi...


1.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:24Prodavam NOV ( neotpakuvan ) SSD 120Gb

Prodavam nov, neotpakuvan hard disk ( vo originalna opakovka ), kapac...


1.200 МКД
или предлог цена
26 сеп 08:38mSATA SSD!

Provereni i 100% vo rabotna sostojba bez pojava na loshi sektori. Ce...


800 МКД
или предлог цена
25 сеп 14:29HDD laptop

2.5 inci hdd za laptop. seagate 1tb toshiba 500gb WD 320x2 hitach...


500 €
или предлог цена
25 сеп 00:14SSD za MacBook Pro/‎MacBook Air/iMac

128GB SSD NVMe- 1200Den (3x Dostapni) 256GB SSD M.2- 2500Den (1 Dosta...


1.200 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:07HDD 2.5" IDE 160GB Samsung za laptop

Продавам користен Самсунг ИДЕ хард диск за лаптоп, model HM160HC. Хар...


900 МКД
или предлог цена
20 сеп 20:40Hard disk 500gb

Se prodava hard disk 500gb


900 МКД
или предлог цена
20 сеп 19:15Hard disk HGST HITACHI 500GB 2.5"SATA

Prodavam hard disk HGST HITACHI 500GB 2.5"SATA za laptop


800 МКД
или предлог цена
19 сеп 14:13Hard disk za laptop WD Blue 1TB

Odlichen hard disk bez bad sectori imate izveshtaj od sentinel moze i...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 10:09Продавам диск за лаптоп. HDD 2,5" 500GB

Дискот е исправен, супер состојба. Изваден од лаптоп поради замена с...


990 МКД
или предлог цена
17 сеп 06:59Hard Disk 500GB SATA 7200RPM HGST 2.5"

Продавам користен хард диск за лаптоп, марка HGST. Цена 1000мкд. Mod...


1.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 23:55Seagate 500gb 2.5" HDD

Se prodava hard disk Seagate 2.5" 500 gb testiran vo odlicna sostojba...


800 МКД
или предлог цена
16 сеп 10:07Maxell SSD 120GB/240GB 2.5" SATA III - Novi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III - 1250 den. Maxell SSD 240GB 2.5" SAT...


1.250 МКД
или предлог цена
12 сеп 13:06Western Digital Blue 2.5 inch HDD 1TB za lap top.

Hard diskot e vo ispravna sostojba bez losi sektori. Proverka pred ku...


1.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 10:332.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata 500 GB HDD Slim

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata Slim. Hard diskot e 1...


900 МКД
или предлог цена
07 сеп 10:172.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata 500 GB HDD

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop WD 500GB Sata Slim. Hard diskot e...


900 МКД
или предлог цена
05 сеп 09:52HARD DISK ZA LAPTOP 1000GB,5 rabotni dena

Kako nov so 5 rabotni dena,gratis montaza i instalacija,prakam i po k...


1.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:22WD6400BEVT 640GB 5.4K 2.5" SATA

WD6400BEVT 640GB 5.4K 2.5" SATA 100% ispravnost


700 МКД
или предлог цена
30 авг 12:41Star Micro Inc Samsung Spinpoint M8 1TB 5400RPM SATA 3Gbps

Star Micro Inc Samsung Spinpoint M8 1TB 5400RPM SATA 3Gbps 8MB Cac...


1.000 МКД
или предлог цена
30 авг 12:34Toshiba Mq01acf050 - 500gb 7200rpm 2.5" Sata Hd

Toshiba Mq01acf050 - 500gb 7200rpm 2.5" Sata Hd 100 % ispravnost


600 МКД
или предлог цена
30 авг 12:27ST750LM022 HD Samsung 750GB SATAII 2.5

ST750LM022 HD Samsung 750GB SATAII 2.5 na 100% ispravnost


700 МКД
или предлог цена
30 авг 12:21Hard disk 750GG za laptop

Hard disk za lap top ispraven 750 GB tel 071709571


1.000 МКД
или предлог цена
29 авг 14:12Hard diskovi za laptop HDD 2.5

Site diskovi se bez bad sectori moze i proverka bez nikakov problem ...


1.000 МКД
или предлог цена
29 авг 10:13Хард Диск за Лап топ (Hard Disk HDD Laptop)

Продавам целосно исправен (без ниту еден bad sector) Хард Диск за лап...


900 МКД
или предлог цена
28 авг 21:13SSD 1TB 500GB 120GB

2.5inch Solid State Drive SATA III 6Gb/s Novi SSD diskovi (Netac, To...


1.200 МКД
или предлог цена
27 авг 19:22HDD Hitachi 750gb 7200 RPM

HDD Hitachi 750gb 7200 RPM... Kako nov,proveren so HDD Sentinel,nema...


1.500 МКД
или предлог цена
27 авг 03:19HARD disk Hitachi 2,5 500GB

Hard disk za laptop bez bd sektori 500GB Hitachi , dokaz od hd sentin...


1.200 МКД
или предлог цена
18 авг 16:52Samsung 250GB SSD M.2 NVMe 970 EVO Plus - Novi

Samsung 250GB SSD M.2 NVMe 970 EVO Plus V-NAND Technology Gaming M...


4.190 МКД
или предлог цена
17 авг 11:19Хард диск 1TB

Western digital 1TB hard disk za lap top 2.5”. Може да се тестира или...


1.600 МКД
или предлог цена
15 авг 12:54SSD diskovi HDD Caddy drzac za hard disk novi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III - 1290 denari Maxell SSD 240GB 2.5" S...


1.290 МКД
или предлог цена
15 авг 11:44USB 2.0 HDD Box External Enclosure for 2.5 SATA - Novi

USB 2.0 HDD Box External Enclosure Case for 2.5 inch SATA Hard Drive ...


300 МКД
или предлог цена
15 авг 11:07ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB - Novi

ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB SATA III 3D NAND Internal Solid S...


2.990 МКД
или предлог цена
10 авг 11:05SSD SK hynix 512 GB

..


50 €
или предлог цена
07 авг 15:23SSD 2.5" 480GB SATA III 6Gb/s

Nov neupotrebuvan i neotpakuvan SSD 2.5" disk. Capacity: 480GB Inte...


2.500 МКД
или предлог цена
06 авг 10:27HARD DISK 500 gb

HARD DISK 500 GB, едно парче, може да се проба во преносна кутија. Ди...


1.200 МКД
или предлог цена
01 авг 21:15NOV SSD Disk 256 GB Western Digital

SSD Disk 256 GB Sata Western Digital NOV. Nekoristen.


2.800 МКД
или предлог цена
26 јул 13:20Hard disk za laptop HDD

Se prodavaat hard diskovi za laptop. Bez nikakov problem bez loshi se...


30 €
или предлог цена
24 јул 14:08Toshiba HDD 500GB за лаптоп

HDD 500GB 2.5" Laptop Hard Drive / Toshiba MK5065GSXF HDD2L13 TN01 ...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јул 17:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам