Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ram Memorija DDR3 4GB

Nova neupotrebuvana odgovara na poveketo Laptop kompjuteri Moze i so ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:12SODIMM Ram Memeory DDR4 16 GB 3200 HMz

SODIMM Ram Memeory DDR4 16 GB


3.000 €
или предлог цена
Вчера 12:53Ram Memeory DDR3 8 GB

Ram Memeory DDR3 8 GB 1600 MHz za laptop


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53Ram Memeory DDR3 4 GB

Ram Memeory DDR3 4 GB


600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53Crucial DDR4 RAM 16GB - 2x8GB 2666MHz za laptop

Продавам новa меморија за лаптоп. 2x8 GB


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:58DDR3 DDR4 Ram memorii za laptop

Se prodavaat ram memorii za laptop: 4GB DDR3 Ram -600 den eden (x2 z...


По Договор
или предлог цена
02 фев 20:26Kupuvam ram ddr3 za laptop

Kupuvam ram ddr3 4GB x2 parcinja. Da odhovara za Dell Inspiron 1564....


По Договор
или предлог цена
02 фев 16:53Ram memorii za Laptop!

Ram Memorii: -DDR3L 4GB Laptop -650Den, Dostapni- 50+ -DDR3L 8GB Lap...


650 МКД
или предлог цена
02 фев 12:57Postari ram memorii ddr2 ddr3

2gb ddr3 x 2 parcinja 512mb ddr2 x 2 parcinja ( 533Mhz i 667Mhz )...


400 МКД
или предлог цена
02 фев 09:54RAM MEMORY 2GB

ram memorija za laptop 2gb ddr2 2Rx8 SAMSUNG


600 МКД
или предлог цена
02 фев 04:01RAM Memorija za Laptop 16 GB (2x8 GB) marka CRUCIAL

Novo, neupotrebuvano, kupeno vo Amerika, proizvedeno za americki paza...


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 22:15RAM DDR2 SoDIMM 2GB | laptop

Продавам користена Рам меморија за лаптоп. Цена 600мкд. - Nanya 2GB...


600 МКД
или предлог цена
01 фев 20:42Ram Memorija Micron 4g DDR4 2666MHz

Ram Memorija Micron 4g DDR4 2666MHz...


1.200 МКД
или предлог цена
31 јан 22:11Samsung 2GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin 1Rx8 PC3-10600S 1333M

Samsung 2GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin 1Rx8 PC3-10600S 1333MHz x2...


490 МКД
или предлог цена
31 јан 00:33RAM DDR4 SoDIMM 4GB | 8GB

Продавам користена меморија за лаптоп. - 4GB - 700мкд - 8GB - 1400м...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
30 јан 20:26RAM DDR3 SoDIMM | 2GB | 4GB | 8GB DDR3L

Продавам користена РАМ меморија за лаптоп DDR3. Има повеќе плочки со ...


400 МКД
или предлог цена
30 јан 20:254GB Ram Kartici za LapTopi

Se prodavaat novi 4GB DDR3 Ram kartici, i toa : zeleni MT i Samsung 1...


600 МКД
или предлог цена
30 јан 11:05Ram za laptop 2x 8GB DDR4

Hp26d4s9s8me-8 Kingston 8gb Pc4-2666v SO DIMM Memory Dve parcinja ...


1.500 МКД
или предлог цена
27 јан 15:01Ram Memorija SODIM DDR3 2x2 GB za laptop

Se prodava Ram Memorija SODIM DDR3 4 x 2 GB za laptop, cetiri plocki ...


800 МКД
или предлог цена
27 јан 14:452 x 2 Gb DDR 3 лаптоп RAM меморија 1600 MHz

Продавам исправна рам меморија за лаптоп, low voltage, 2 х 2 Gb, DDR ...


500 МКД
или предлог цена
27 јан 13:40RAM 8 GB DDR4 za Laptop

RAM 8 GB DDR4 za Laptop


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
27 јан 13:16SK Hynix 16GB PC4-2666V DDR4 Memory

SK Hynix 16 GB DDR za Laptop


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
27 јан 13:15Половни RAM мемории за лаптоп

Продавам половни рам мемори: 1 gb ddr2 450 денари 512 mb ddr2 300 д...


1 МКД
или предлог цена
27 јан 11:13RAM SODIMM ZA NOTEBOOK DDR4

Kingston Fury Impact 8GB DDR4 2666Mhz


1.500 МКД
или предлог цена
25 јан 17:16RAM Memorii KINGSTON 16GB 2 x 8GB 1600MHz DDR3 DDR3L Laptop

Novi i neotpakuvani RAM Memorii KINGSTON 16GB 2 x 8GB 1600MHz CL11 DD...


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 02:00RAM Memorija KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

Nova i neotpakuvana RAM Memorija KINGSTON 8GB 1600MHz CL11 DDR3 DDR3L...


2.500 МКД
или предлог цена
25 јан 02:00RAM меморија 4GB Kingston HyperX DDR 3

Се продава нова неупотребувана RAM меморија за лаптоп 4GB Kingston Hy...


1.100 МКД
или предлог цена
24 јан 21:30Prodavam 2 x 4gb Ram ddr3 sodimm

Koristeni se plockite do vcera, rabotat bez nikakov problem. Izvade...


1.500 МКД
или предлог цена
23 јан 12:50G.SKILL 4GB DDR3 1333MHz SO-DIMM

Продавам G.SKILL 2x4GB RAM Меморија за лаптоп. Цена за 1 модул: 1000 ...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
22 јан 15:33Samsung ddr4 ram 4gb 2666mhz

Samsung ddr4 ram 4gb 2666mhz izvaden od nov laptop poradi nadograba.


1.000 МКД
или предлог цена
18 јан 11:048GB DDR4 320Mhz

Se prodava nova ram memorija 8GB DDR4 za laptop koja raboti na 3200Mh...


1.000 МКД
или предлог цена
16 јан 08:34Nov 16 GB ram DDR4 (eden slot) gaming

Nov eden slot 16 gb DDR 4 ram Odlichen za gaming


4.500 МКД
или предлог цена
14 јан 10:49Ram memorii za laptop

1. SiliconPower 4GB DDR3 1600mhz - 800 denari 2. Samsung 2GB DDR3 133...


400 МКД
или предлог цена
13 јан 02:02RAM меморија — 2x8 GB (3200 MHz)

Продавам RAM меморија (2x8 GB) — 16 GB. Неколку дена користена, на н...


2.500 МКД
или предлог цена
13 јан 00:03RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop


1.800 МКД
или предлог цена
12 јан 21:00RAM memorija Kingstone DDR3 2 X 2GB PC3 1.5V

Se prodava ispravna RAM memorija 2 X 2GB DDR3 za lap top. 2 X 400mkd...


800 МКД
или предлог цена
12 јан 13:06Se prodava ram memorija za laptopi

Se prodavaat memoriski 4 ram ploci za laptop, malku koristeni i povol...


1.800 МКД
или предлог цена
12 јан 05:00Se prodava RAM DDR4 3200Mhz 1x8GB

Se prodava 1 plocka od 8GB. Koristen e pomalce od godina zaradi nadog...


1.200 МКД
или предлог цена
11 јан 14:09RAM MEMORIJA DDR3 Crucial 8GB 1600MHz

2 Parcinja DDR3 8GB 1600Mhz 1.5V i 2 Parcinja DDR3L 8GB 1600Mhz 1.3...


1.800 МКД
или предлог цена
10 јан 20:46RAM MEMORIJA DDR3 8GB 1600Mhz KINGSTON

Memorijata e malku koristena, ispravna bez nikakvo ostetuvanje raboti...


1.800 МКД
или предлог цена
10 јан 16:42Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам