Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3357 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР MARANTZ SR-60

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 16:10ЈАПОНСКИ РИСИВЕР TECHNICS SA-5370K

450 ВАТЕН РИСИВЕР НА ТЕХНИКС. ИВОНРЕДЕН МОЌЕН И СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 16:10AVTO RADIO BLUETOOTH - RADIO ZA KOLA SO BLUTUT

RADIA ZA VO KOLA, NOVI NEOTPAKOVANI !!! IMA PODDRSKA ZA USB,SD CAR...


899 МКД
или предлог цена
Денес 16:04STEREO SISTEM AIWA ---CX-NSZ 5 Z

Dobro zachuvan -ispraven so daljinsko AUX- vlez na telefon-- tv-- d...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 15:30prodavam troglav dek technics rs-bx 626 odlicna sostojba

prodavam troglav dek technics rs-bx 626 odlicna sostojba


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 14:53Pioneer

Pionner Pojacalo Kaseta Radio Ispravno 100% Viber 0038978235779


70 €
или предлог цена
Денес 14:46DCSk 10m - 2x6mm² кабел за звучник / Kabel za zvucnik

Продавам нов 2х 6мм2 кабел за звучник оригинал купен од германија 10 ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 14:37LG SOUND BAR 120w Wireless zvucnici resiver

Se prodava LG Wireless Sound Bar LAS350B nov , samo nekolku pati kori...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Денес 13:53mikro pojacao Univox 2A+. loop

mikro pojacao Univox 2A . loop


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

Se prodava Resiver Pojacalo Technics SA-EX510 5x120W

Celosno ispravno dosta jako i kako novo ne e servisirano prv sopstven...


4.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 МКД
Денес 13:02Звучници Сервис !

Изработка на намотки (Kapton, Nomex, Preshpan), замена на амортизери ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Marshall Major III

Продавам некористени слушалки Marshall Major III. Купени се во player...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 13:00MARANTZ SR 6300 АV- RECEIVER

Целосно сочуван 6.1 канален излез од 100 вати (RMS во 8 оми). МАРАНТЦ...


13.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00BSR P144 — vintage gramofon

Gramofonot raboti,koga ke se stavi ploca se slusa od iglata deka izle...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:19Onkyo cd pleer i deck

Odlicno ocuvani i funkcionalni. Raboti se. Pleerot cita sekakvi kopii...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:18Bose 301 seria 4

se prodavaat vo odlicna sostojba se 150w na 8ohms barajte na ovoj br...


250 €
или предлог цена
Денес 12:09  НОВ ОГЛАС

POJACALA VUFERI BASOVI pojacalo

🟢 VUFER GROUNDZERO 12'' 130 EVRA 🟢 POJACALO BRUTUS 1X1500 130 EVRA...


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 11:40DENON PMA 520 AE

Prodavam stereo pojacalo denon pma 520 ae so cist i precizen zvuk i d...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:19YAMAHA DSP-A1092 AV POJACALO MONSTRUM

PRODAVAM POJACALO YAMAHA DSP-A1092 ZA MNOGU LJUBITELI NA MUZIKATA NA ...


230 €
или предлог цена
Денес 11:19MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO O...


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
Денес 11:18Dva vuferi,woofer,vufer Lg i Akai

Zvucnicite se kako novi,se gleda od slikite.Gi davam komplet dvata z...


600 МКД
или предлог цена
Денес 11:05Jungson Magic Boat SACD/CD player

Продавам врвен SACD плеер со Балансирани излези 10 кг тежок. Има дал...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 10:55  НОВ ОГЛАС

JVC QL-A5 Quartz, direct drive!

Odlicno socuvan gramofon od renomiraniot japonski brend JVC QL-A5 Qua...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Денес 10:52ZVUCNICI GEMBIRD SARAUND DRVO

zvucnicite se socuvani kako novi mn malce koristeni taka stojat marka...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Денес 10:51Bluetooth 5.2 Audio Receiver

Slusajte muzika na vaseto pojacalo povrzani preku blutut so vasiot t...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 10:50Jungson AV 899C

Продавам врвно појачало во А класа (160 вати на 8 0ма) - 31кг тешко. ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 10:48  НОВ ОГЛАС

Pojacalo Beniton

Prodavam pojacalo Beniton vo izvonredna sostojba od domasna kolekcija...


60 €
или предлог цена
Денес 10:45Jungson AV 899C & Jungson Magic Boat SACD/CD player

Продавам врвни компоненти Jungson AV 899C & Jungson Magic Boat SACD...


920 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 10:41  НОВ ОГЛАС

AUDIO. VRVEN KVALITET...VIDI OGLAS.

HI FI STEREO, SURROUND AUDIO OPREMA. VRVEN KVALITET. DOBRI CENI. IMAM...


1 €
или предлог цена
Денес 10:20AKG K 52. STUDISKI SLUSALKI.

AKG K52. KAKO NOVI. PROMENETI SE SAMO JASTUCINJATA. NE SE OD AKG TUKU...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 10:20AKAI AP-D210. DD SERVO. DIRECT DRIVE GRAMOFON.

AKAI AP-D210. DIREKT DRIVE. DD SERVO LOCK. SO NOVA IGLA. ODLICEN. SWI...


3.800 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Денес 10:20MISSION FS 1. AKTIVEN WUFER.10 INCHI BAS.+ 4 SATELITI I CENt

MISSION ENGLAND. VRVEN ZVUK. SWISS.....VIDETE GI SITE MOI OGLASI........


100 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
130 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:19Prodavam JBL Tune 510BT bluetooth slusalki

Slusalkite se kako novi, rozeva boja, mnogu malku koristeni. Se po...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 10:11Denon DCD 1500 AE

Denon DCD 1500 AE ,mint sostojba ,dalecinsko


400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 09:59Dalecinsko Denon RC-1173

Odgovara za modelite Denon DCD-520AE, DCD-720AE, Denon PMA-520AE, PM...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 09:26  НОВ ОГЛАС

Prodavam PROTON 078 209 464

Prodavam PROTON 078 209 464 https://www.ebay.com/itm/18552010567...


1.800 €
или предлог цена
Денес 09:24  НОВ ОГЛАС

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
Денес 09:07Onkyo TX-SR607

Se prodava Onkyo TX-SR607 (7.2) doneseno od Swiss.


По Договор
или предлог цена
Денес 09:01NAD L70 SURROUND RECEIVER 5.1

Nad l70 SURROUND RECEIVER 5.1DONESEN OD SWISS.Brusen titanium.Karakte...


1 €
или предлог цена
Денес 09:00Harman Kardon HK3300

Se prodava Harman Kardon HK3300 donesen od Swiss


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:00Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам