Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
762 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audiolab M-DAC

Audiolab M-DAC sostojba 100% kako nov


550 €
или предлог цена
Вчера 21:57Pioneer

Pioneer Pojacalo Radio Kaseta


50 €
или предлог цена
Вчера 18:09Pojacalo Pioneer A-117

Odlicno socuvano


70 €
или предлог цена
Вчера 17:43Marantz pm8 delovi

Trafo, elektroliti, 2 pojacala. Tranzistorite se ok. Zadna ploca.Pred...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:03Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:44Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W Квалитетен звук и снага, можна е проба.


4.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 14:44Pioneer 5.1 saraund resiver 5x100W mnogu mokjen i DVD pleer

KOMPLETOT ZA 5000den Komplet Pioneer VSX-709RDS so Pioneer DV-350 ...


79 €
или предлог цена
Вчера 14:05MARANTZ SC80 + 2x SM80 ezoterija

toj sto otvoril znae sto gleda, nema sto da objasnuvam, samo ke nabro...


1.515 €
или предлог цена
Вчера 14:05POJACALO YAMAHA A700

HI END POJACALO SVIRI VO A KLASA VO DEFEKT EDNIOT KANAL SE PREGORENI ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:19  НОВ ОГЛАС

LAMPASKO POJACALO SINGLE END

SINGLE END RABOTI VO CISTA A KLASA, DUAL MONO KONCEPT DVE MREZNI I DV...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16  НОВ ОГЛАС

MARANTZ PM4001 INTEGRATED AMPLIFIER Marantz PM4001

MARANTZ PM4001 INTEGRATED AMPLIFIER Marantz PM4001 им нуди на љубите...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:00STEREO ZASULUVAC YAMAHA A-S501

YAMAHA A-S501 Импресивно висок квалитет на звук со широк спектар н...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:00STEREO AMPLIFIER MARANTZ PM 7003

Marantz PM7003 е совршено решение за аудиофилите кои бараат бескомпро...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:00Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:58Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


85 €
или предлог цена
Вчера 12:45Onkyo A 9211

Одлично појачало со далечинско .... Спецификации: Type Integrated Ste...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:45POJACALO TECHNICS SU8

MIDI SERIJA VRVNO POJACALO OD TECHNICS, MNOGU E MOKEN 2X65W NA 8 OMA,...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40  НОВ ОГЛАС

DENON F10

DENON F10 VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


160 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:15  НОВ ОГЛАС

KENWOOD KA5020

KENWOOD KA5020 VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:13  НОВ ОГЛАС

SONY STR DB925

SONY STR DB925 VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:12  НОВ ОГЛАС

PIONEER VSX 609RDS

PIONEER VSX 609RDS VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:10  НОВ ОГЛАС

HARMAN KARDON AVR 235

HARMAN KARDON AVR 235 VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:08  НОВ ОГЛАС

Hitachi HA 5300 Dynaharmony

Hitachi HA 5300 Dynaharmony , Izuzeten kvalitet. Ima kozmeticki zabe...


220 €
или предлог цена
Вчера 11:02TECHNICS RS 8R Deck

Дек Technics rs 8r,модел од 1983-85 година репродуцира одлично и пре...


20 €
или предлог цена
Вчера 10:47  НОВ ОГЛАС

DENON PMA 250. VRVEN KVALITET. MADE IN JAPAN. VRVEN ZVUK

DENON.PMA 250. PROVERETE NA INTERNET ZA STO SE RABOTI.....VIDETE GI S...


3.700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 09:56Prodavam menuvam Pioneer A602R

Prodavam-menuvam pojacalo Pioneer A602R Pojacaloto ima prijaten de...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 09:55HITACHI HTA 07 Рисивер

Vintage Hitachi HTA 07 појачало- рисивер со аналоген тјунер ,одлично...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 09:52Nad 3225PE

Nad 3225PE Stereo zasiluvac ima preout pozlateni terminali za Phono ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 09:48Se Prodava Pojacalo Resiver Onkyo TX-SR507

Se Prodava Pojacalo Resiver Onkyo TX-SR507 socuvano i celosno ispravn...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
28 јан 20:00Denon pma 1500r

Prodavam demon pma 1500r pojacaloto e odlicno bes servis I slicno se ...


По Договор
или предлог цена
28 јан 19:25HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 јан 18:18TECHNICS SE-A800S РЕФЕРЕНТНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 јан 18:18MARANTZ SR-60 ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, ОРИГИНАЛЕН ЈАПОНСКИ ПРОИЗВОД. СО ИЗВОНРЕД...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 јан 18:18BANG & OLUFSEN BEOSAUND 1

НЕСЕКОЈДНЕВЕН - ФУТУРИСТИЧКИ МИНИ СИСТЕМ, СО ЦД, РАДИО, ВГРАДЕНИ ЗВУЧ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 јан 18:18SONY TA-F570 ESPRITE SERIE

SONY TA-F570 ESPRIT SERIJA Pojacaloto vizuelno e vo odlicna sostoj...


190 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
220 €
28 јан 17:25Prodavam 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
28 јан 17:24ONKYO AV RECEIVER TX-SR 508

Prodavam ONKYO 7.1 resiver, model TX-SR 508. Vizuelno odlicno socu...


5.300 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.800 МКД
28 јан 17:23SABA sistem Germany

Se prodava komplet ispravno. Dupli dek, radio, ekvilajzer so pojacalo...


По Договор
или предлог цена
28 јан 16:02Bass snagator so aktivna skretnica Top sostojba

Bass snagator so aktivna skretnica. Snagatorot e praven so dosta skap...


120 €
или предлог цена
28 јан 15:01Marantz SR 4003

Multichannel receiver vo top sostojba so originalno dalečinsko. Tota...


По Договор
или предлог цена
28 јан 15:01Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам