Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
985 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zvucnici

Socuvani ne servisirani ,3 sistemski, imaat mrezi


200 €
или предлог цена
Денес 18:58Zvucnici CABASSE MC170 ANTIQUA

Se prodavaat cabasse zvucnici kupeni pred 3 godini vo alfa audio.Zvuc...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 18:55JBL MX 1000

Type: 3 way, 3 driver loudspeaker system Frequency Response: 45Hz to...


300 €
или предлог цена
Денес 17:59membrani, namotki i delovi za zvucnici...

konsultirajte se slobodno.........moze I po...KARGO..


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 15:52JAMO D-570

Се Продаваат: Врвни звучници од најдобрата серија D - JAMO D-570 со ...


500 €
или предлог цена
Денес 15:25Bowers & Wilkins CM-9

Се Продаваат: Висока класа на звучници Bowers & Wilkins CM-9 s1 Зву...


1 €
или предлог цена
Денес 15:25Klipsch Reference RF-82II

Продавам звучници Klipsch Reference RF-82II во одлична состојба. Цен...


349 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
699 €
Денес 15:22Se prodavaat Quadral Balin Mk3 zvucnici

Se prodavaat Quadral Balin Mk3 zvucnici, Odlicen zvuk,slikite se od...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:01Se prodavaat Beovox s50 zvucnici

Se prodavaat Bang & Olufsen, Beovox s50 zvucnici vo odlicna sostojba ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:01Se prodavaat Wharfedale linton 3 zvucnici

Se prodavaat Wharfedale linton 3 zvucnici vo odlicna sostojba.slikite...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:00Zvucnici Magnat vector 207 kako novi

Prodavam zvucnici Magnat Vector 207 ... Zvucnicite se vo perfektna so...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:44zvucnici JBL E30

https://www.facebook.com/groups/842124779524821/permalink/12484008255...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:40WUFER BOSE ACOUSTIMASS 2683 2

MNOGU MOKEN AKTIVEN WUFER 350W MUZICKA SNAGA, NE VI TREBA POJACALO SA...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:29  НОВ ОГЛАС

ZVUCNICI HECO KOMPACT BOX SK30

ODLICNO OCUVANI VINTAGE ZVUCNICI VO FABRICKA SOSTOJBA, IMAAT MNOGU CI...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:17  НОВ ОГЛАС

Jamo S602, S60

Vrven centralen zvucnik i sateliti od povisokata klasa na poz natiot...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:20  НОВ ОГЛАС

Zvucnici vo ponuda

1. Marantz LD60 DMS 8 ohma 2x120W .................13000 den. 2. Cam...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:06Zvucnici Renkforce Concrete 400

Se prodavaat dobro socuvani zvucnici Renkforce Concrete 400, made in ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Денес 10:27BANG OLUFSEN BEOLAB 7.1. AKTIVEN..KAKO NOV. ....TOP.

BEOLAB 7.1. KAKO NOV. SWISS. ZVUK!!!!!!!!!!.....VIDETE GI SITE MOI OG...


7.200 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:22JVC ZVUCNICI. ODLICEN ZVUK

JVC. DRVENI KUTII. ORIGINAL SOSTOJBA. ODLICEN ZVUK.,,,VIDETE GI SITE ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:20MISSION FS 1. AKTIVEN WUFER.10 INCHI BAS.+ 4 SATELITI I CENt

MISSION ENGLAND. VRVEN ZVUK. SWISS.....VIDETE GI SITE MOI OGLASI........


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:20Dali Zensor 5 Review (Dual 5.25″ Floorstanding Loudspeaker)

kako novi vo bela boja predenpanel pijano lak vidi sliki orginalni ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:36Звучници Сервис !

Изработка на намотки (Kapton, Nomex, Preshpan), замена на амортизери ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:24Jamo d590

Prodavam jamo d590 zvucnicite se perfekni ni kogas otvarani ne cepnat...


630 €
или предлог цена
Вчера 23:14  НОВ ОГЛАС

SONAB OA-12 vrvni vintage zvucnici

edinstvena ponuda, dvosistemski omni - direkt bas refleks zvucnici od...


240 €
или предлог цена
Вчера 19:39TECHNICS SB-5000 zvucnici

VINTAGE DOBRO POZNAT MODEL KOI ODLICNO SVIRAT SO SITE POJACALA


240 €
или предлог цена
Вчера 19:39JVC S-77 VINTAGE zvucnici - Japan

Se prodavaat dobro sucavani vintage JVC S-77 zvucnici, na edniot e sm...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 19:37Basovi goli - Eighteen Sound 18LW2420

18 Sound 18LW2420 - novi glanc - par


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:43Heco precision 100

Heco precision 100 Tro sistemski zvucki Ne se otvoreni ili repar...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:18PHONAR acoustic p-2

Phonar acoustic p-2 germanska marka na zvucki


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:18VUFER/WOOFER/SUBWOOFER CRUNCH USA 12INCI

Prodavam americki vufer CRUNCH 12 inci Snaga 500w Pozadinsko osve...


3.800 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:37SUBWOOFER JBL SUB 200 230

OCUVAN KAKO NOV AKTIVEN SUBWOOFER JBL, MNOGU MOKEN 100W RMS, SO FREKF...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:13Jamo Studio S602

Vrhunski zvucnici od povisokata klasa na Jamo vo crna pijano finis bo...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 12:39Tannoy 638 zvucnici звучници

Се продават Tannoy 638 користени во домашни услови Enclosure Type:...


550 €
или предлог цена
Вчера 11:25Продавам звучници од домашна колекција Tannoy 2+1

Продавам звучници од домашна колекција Tannoy 2 1 bookshelf Tannoy...


130 €
или предлог цена
Вчера 11:25Se prodava zvucnik poloven zvucnici polovni kutii Blaupunkt

Se prodavaat zvucnici novi i polovni razni par i raspar, kutii Blaupu...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:09Sekakvi vidovi na zvucnici stari novi raspar elipsi basovi

Sekakvi vidovi na zvucnici stari novi par raspar elipsi basovi za vo...


800 МКД
или предлог цена
- 56 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 11:06Zvucnik zvucnici vufer woofer elipsi visikotonec horna srede

Se prodavaat zvucnici polovni, razni formi i dimenzii, ima parovi i r...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:53JBL CONTROL 1

SE PRODAVA JBL CONTROL 1


2.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:49Servis popravka repariranje na zvucnici elipsi bass wuferi.

Servis, popravka, repariranje, premotuvanje na dvoslojni i cetirisloj...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44Zvucnici zvucnik elipsi bass 4", 5", 6 ", 6,5", visokotonci

Se prodava zvucnici zvucnik elipsi bass 4", 5", 6 ", 6,5", visokotonc...


350 МКД
или предлог цена
- 56 % Попуст
800 МКД
Вчера 10:43Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам