Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
626 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 17:20WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 17:19WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 17:12WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 17:09REKLAMNI CENI NA WI FI KAMERI 1 GOD GARANCIJA

NOVO NOVO NOVO!! SUPER PONUDA!! NOVI modeli na Wi-Fi kameri so v...


2.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 17:02Samsung ST30 Digital Camera

Kupena od Amerika od Best Buy prodavnicata, mnogu malku koristen samo...


1.790 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SMART PTZ ALARM FULLHD

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:44SMART BEZICNA WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI VIDEO NADZOR

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43VIDEO NADZOR WIFI KAMERA KAMERI CAEMRA CAMERI SO ALARM FHD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43Nekoristena Ricon Theta V 360 kamera

4K compatible high resolution 360° videos and spherical images 360° ...


350 €
или предлог цена
Вчера 13:09Prodavam GoPro 9 HERO Black

Prodavam GoPro 9 kamera kupena vo Grcija vo juli 2021, seuste pod gar...


410 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
420 €
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 13:00Traveler amaterska video kamera-nekoristena

Moze da snimate i slikate. Snima na memoriska karticka. Ima so nea i ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27Profesionalna kamera JVC

model : JVC GY-HM70E HD Full HD resolution CMOS with 1920x1080/50p...


650 €
или предлог цена
Вчера 12:08  НОВ ОГЛАС

alarmi alarmni sistemi bezicni cena 100ey

alarmi celosno bezicni se montira i bez wifi so dojava na telefon mno...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

07 јун 21:46GoPro Hero 4

.


280 €
или предлог цена
07 јун 14:44Crosstour 4K Akciona Kamera

Se prodava Crosstour kamera. Kamerata e so 4k i 16mpx, ima super snim...


50 €
или предлог цена
07 јун 14:20IP WIFI CAMERA CAMERI KAMERA KAMERI 5.0.MP ZA VIDEO NADZOR

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.400 МКД
или предлог цена
07 јун 14:12KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI IP WIFI MONITORING VIDEO NADZOR

* Нови Камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). ...


3.400 МКД
или предлог цена
07 јун 14:12KAMERA KAMERI ZA VO KOLA (DASH CAM) ZA VIDEO NADZOR DVR CAM

* Нови камери за видео надзор за во автомобил, продукција на видео сн...


1.200 МКД
или предлог цена
07 јун 14:11KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR WIFI SMART ROTIRACKI FULL HD

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.400 МКД
или предлог цена
07 јун 14:10IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.600 МКД
или предлог цена
07 јун 14:10WIFI SMART KAMERA KAMERI IP NET ZA VIDEO NADZOR SO ALARM FHD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px ...


3.200 МКД
или предлог цена
07 јун 14:10GoPro Hero 4 baterije

Nove GoPro Hero 4 baterije , za GOPRO BLACK & SILVER About this it...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

07 јун 13:41NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT STICK CONTROLER.....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


По Договор
или предлог цена
07 јун 12:13MeanIt K1 action camera

Akciona kamera, malku koristena. Kupena e lani od Tehnomarket. Kame...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

07 јун 11:21Nikon D3200 Nov profesionalen Ekstra

Nikon D3200 💯👌24.7 pixels so opcija za recording HD video profesion...


250 €
или предлог цена
07 јун 10:20Se prodava Fujifilm FinePix S1600

Se prodava Fujifilm FinePix S1600 vo odlicna sostojba. Fotoaparatot...


5.500 МКД
или предлог цена
07 јун 09:494k Action kameri (akcioni kameri)

Dve akcioni kameri so eden komplet dodatoci Cena za dvete kameri i ...


2.700 МКД
или предлог цена
07 јун 09:43Svetlo za video kamera. Worm & Cold korekcija

Novi svetla. Za video kamera. Regulacija na toplo i ladno svetlo. ...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

06 јун 17:49KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
06 јун 16:58Kamera (kamera za lov, pcelarnici, vikendica)

Имам со дојава и без дојава. Со дојава мора да се стави СИМ картич...


3.490 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Видео камери - Дигитални / Останато

06 јун 14:06Se prodava Video nadzor

Se prodava - 1 nova kamera (DVC) , 1 Dvr koristen 35 dena , i 1 Ekran...


18.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

06 јун 12:58Xtrem action camera

Kamerata e nova,neupotrebena so dodatoci


45 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

06 јун 08:19Cena po dogovor

PRODAVAM KAMERA SONY HVR HD 1000E ODLICNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR K...


1 €
или предлог цена
05 јун 21:32Sony hvr 1000

Prodavam kamera soni hvr 1000 vo ekstra sostojba Djole 078299560


400 €
или предлог цена
05 јун 21:32Povolno Panasonic NV MD 1000

Prodavam digitalna kamera Panasonic NV MD 1000 vo odlicna sostojba k...


170 €
или предлог цена
05 јун 21:32Povolno Panasonic DVC 62

Prodavam kamera Panasonic DVC 62 vo mnogu do bra sostojba ocuvana I m...


200 €
или предлог цена
05 јун 21:31Prodavam Powershot SD1400 IS

Cannon Powershot SD1400 IS Doagja zaedno so futrola. Nemam polnac. B...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

05 јун 18:54ACTION CAMERA 4K

Se prodava kamera 4k So site dodatoci Nova ne koristena,uste e pod ...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
05 јун 16:53Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам