Цела Македонија
                   
109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Manikir pedikir izrabotka na nokti (gelni)

Gel lak na prirodni nokti 400 Gel na prirodni nokti 500 Nadgradba ...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Маникир и педикир

Денес 13:00Masazer za noze

Се продава масажер за нозе, нов воопшто не отпакуван со додатоци за п...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маникир и педикир

25 сеп 22:51Manikir (nokti) (gel na prirodni nokti) (nadgradba)

Маникир кај @Mihaela Nails во Прилеп. Квалитетно, преубаво, преевт...


450 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:59електрична турпија за нокти

се продава ел. турпија за нокти за маникирски и педикирски обработки,...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 06:19ORTOPEDSKO POMAGALO ZA CUKLJEVI---VALGUS PRO---

Vloski za prsti,izraboteni od hipoalergenten elasticen silikon .Odlic...


200 МКД
или предлог цена
14 сеп 21:47PRODAVAM

Polovni ispravni


1 €
или предлог цена
11 сеп 18:42Korekcija na nokti

Федер-пружини за корекција на сраснати нокти,нокти со неправилна форм...


300 МКД
или предлог цена
10 сеп 19:40Set za nokti

Set za nega na nokti vo domasni uslovi,ili vo kozmeticki salon


300 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:39Profi TURPIJA ZA NOKTI THE FILE PROMED 2030 Pedikir

Koristena. Vo kompletot ima okolu 40 razlicni tipovi na turpii. Prof...


5.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 13:10Problem so nokti!!!!!!

Radapciger za nokti koi vleguvaat vo meso. Prakjam po kargo niz mk.


500 МКД
или предлог цена
01 сеп 00:56SE PRODAVA MASAZER ZA NOZE

Hidro Masazer za noze na struja so mnogu opcii.


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

28 авг 13:05Рачно изработени потпирачи за маникир и држачи за постери

Изработка на потпирачи за маникир со боја на еко кожа по ваш избор И...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

27 авг 23:00SMINKA, MANIKIR, PEDIKIR Setovi za izrabotka za nokti

Setovi za izrabotka za nokti za profesionalci ili pocetnici Nijansi ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

24 авг 13:53Bilni kapki za NOKTI /FOR NAILS

Прополисно билни капки за НОКТИ /FOR NAILS против габични инфекции на...


300 МКД
или предлог цена
21 авг 00:29MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за наливни нокти со лампа од 168w,Mercedes турпија и аспиратор ...


4.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

18 авг 00:35ПРОМОТИВНО ГЕЛ ЛАК 400 ДЕН

Изработка на гел лак на природни нокти за само 400 ден


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Маникир и педикир

12 авг 07:44Pomagalo za srasnati nokti

Pomaga kaj srasnati nokti.


600 МКД
или предлог цена
04 авг 14:47MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за наливни нокти и типсови со лампа од 120w и Mercedes турпија ...


3.699 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

29 јул 19:26MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за наливни нокти и типсови со лампа од 48w за само 2299 ден.🔥 ...


2.299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

29 јул 19:23MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Гел лак сет - лампа 48w и електрична турпија за само 1899 денари🔥 ...


1.899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

29 јул 19:22SMINKA,MANIKIR,PEDIKIR - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI ZA SAMO 1599 DENARI Сетот се состои од...


1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

29 јул 19:20Inventar za frizerski salon

Se prodava komplet frizerski salon Cena po dogovor Itno


1 €
или предлог цена
24 јул 11:01MANIKIR,PEDIKIR SETOVI SO GEL LAKOVI

MANIKIR,PEDIKIR SETOVI SO GEL LAKOVI


1.560 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

05 јул 14:18OGLEDALO SO LED SVETLO ----DVOSTRANO

Multifunkcionalno dvostarno ogledalo so cela ramka led svetla se prek...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маникир и педикир

17 јун 17:31Продавам Лед лампа за нокти

Продавам Лед лампа за нокти.


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маникир и педикир

17 јун 09:09Komplet oprema za gel nadgradba Cuccio

Se prodava komplet za gel lak i nadgradba na nokti marka Cuccio. Neko...


1 МКД
или предлог цена
12 јун 11:32Сет за нокти / Set za nokti

Електрична турпија за нокти ............4000ден Опи гел лакови ( кор...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маникир и педикир

06 јун 14:21Dodatoci za aparat za nega na peti

Prodavam 2 novi, nekoristen dodatoci za aparat e za nega za petici WE...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маникир и педикир

04 јун 17:18Mini Air Compressor Pro / Kompresor

Kompresorot ne e koristen. Kupen e 8000 od Alexandar Cosmetics.


4.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Маникир и педикир

29 мај 14:28SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за нокти за само 2499 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 48w; ...


2.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

13 мај 00:30SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за нокти за само 1999 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 54w; ...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

13 мај 00:27SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Гел лак сет за само 1399 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 54w; -...


1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

13 мај 00:24Lamba za Nokti UV

Se prodava Lamba za nokti UV. Lambata e nova ne koristena voopsto. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Маникир и педикир

12 мај 09:39Manikir i Pedikir - MARTI

Manikir, pedikir, depilacija... ul. Kozle 8 br.4, Dolno Nerezi 072 ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Маникир и педикир

22 апр 17:53Lamba za Nokti UV 36 w

UV LED Лампа за нокти (36 W) 💅 Заштедете енергија, време и пари со...


699 МКД
или предлог цена
15 апр 11:57Надградба на нокти

Велигденски попуст до крај на април... Наливни нокти 500 ден. Ти...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Маникир и педикир

04 апр 15:19Сет за нокти за само 1999 денари

🔥Почетнички сет за нокти за само 1999 денари🔥 Со доплата од само 2...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

02 мар 23:01Почетнички сет за изработка на наливни нокти и типсови

🔥Сет за нокти за само 2499 денари🔥 📦Достава низ цела Македонија д...


2.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

25 фев 12:08SE ZA DEPILACIJA

Dupla metalna topilka-NOVI


1.700 МКД
или предлог цена
02 фев 19:12obuka za nokti,pedikir i depilacija

salon antonija vrshi profesionalna obukata za nokti izucuvanje i ...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Маникир и педикир

24 јан 10:22Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам