Подкатегорија:
                   
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Invalidska Salonska Kolicka

Se prodava Salonska invalidska kolicka Voopsto ne koristena, sal...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:42Dushek protiv dekubitis so kompresor (za lekuvanje rani)

Dushek so vozdusni celii koj sprecuva sozdavanje na rani / dekubitis ...


4.500 МКД
или предлог цена
28 јан 21:12MEDICINSKI KREVETI

Se prodavaat medicinski kreveti podesuvanje elektricno i mehanicki.


По Договор
или предлог цена
02 јан 23:01Silikonski urinaren kateter velicina 20

Se prodava silikonski urinaren kateter velicina 20 za polovina cena o...


700 МКД
или предлог цена
21 дек 21:45100 Epruveta per gjak 10ml // Eproveti za krv

Epruveta per gjak 10ml // Eproveti za krv 100pcs Box PRF + PR...


08 дек 21:12Siemens sonoline G 50

4917661026920


2.500 €
или предлог цена
06 авг 22:04medicinska oprema angeograf eho

Se prodava medicinska oprema: 1. Fujinon Eve Processor EPX 201 2....


1 €
или предлог цена
26 мар 11:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам