Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ACCU - CHEK Instant Апарат за мерење шеќер во крвта

Апаратот е потполно нов и неотпакован, производител е познатата фарма...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 09:53Aparati za merenje seker vo krvta

Prodavam aparati za merenje na seker vo krvta. Cena po dogovor. Za si...


По Договор
или предлог цена
24 дек 00:21APARATCE ZA MERENJE SEKER VO KRVTA

NOVO APARATCE ZA MERENJE SEKER VO KRVTA Tel 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
07 окт 12:09APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN BOKANG APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK


800 МКД
или предлог цена
04 окт 12:41aparati za merenje sekjer

aparatite nemat traki za merenje samo eden ima traki


По Договор
или предлог цена
11 јул 19:50Продавам апарат за мерење шеќер Medisign MM1100

Продавам нов апарат за мерење шеќер Medisign MM1100. Васе, 070-22...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 15:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам