Кочани
                   
1091 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆ PLATENI S...


6.199 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.250 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:59Промовирано

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 PERFEKTNA !

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 EURO 5, SEGA UVEZENA OD ...


4.850 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00Промовирано

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE, STAKLO !

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE, STAKLO ! - SEGA UVEZEN OD ITAL...


6.950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00Промовирано

Audi A6 C6 2.7 TDI

Se prodava Audi A6 C6 2.7 TDI 180hp avtomatik 2007 godina karavan vo ...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:27Пежо 207 1.6 hdi 90 коња

Колата е 2006 год, мотор 1.6 hdi 90 коња , три врати, алуминиумски ба...


3.000 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Автомобили

Денес 10:11Ауди А-3 1.9 105 КС

Се продава Ауди А-3 Sportback - 2008 година - 1,9 TDI 77 KW - 235 ...


5.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:07Mini Cooper One 1.6i 66kw

Mini Cooper One 1.6i 66kw proizvedeno 2004g so 200 000km pominato seg...


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:04MERCEDES E 250 D 1997 DELOVI

.


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:02VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA !

VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA ! - NAJEKONOMICNIOT I...


10.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !

MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA ...


3.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00SEAT IBIZA 1,4 TDI SPORT 5 VRATI 2008 EKSTRA !

SEAT IBIZA 1,4 TDI SPORT 5 VRATI 2008 EKSTRA ! - SEGA UVEZENA OD IT...


4.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.990 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISIRAN ...


28.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
32.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!! - EURO 5B ...


8.550 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION HIGHLINE PERFEKTEN MK TABLI !

VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION HIGHLINE PERFEKTEN MK TABLI ! - HIGLINE ...


14.650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! PROIZVEDENO 12-20...


17.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:00VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...


7.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE, STAKLO !

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE, STAKLO ! - SEGA UVEZEN OD ITAL...


6.950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 PERFEKTNA !

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 EURO 5, SEGA UVEZENA OD ...


4.850 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

SEGA UVEZENA OD ITALIJA - KOMPLETNO SERVISIRANA PALI VOZI - PLAT...


4.850 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00Peugeot 207 cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina

Peugeot 207 cc cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina kolata e pra...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:40Mercedes A170cdi full oprema redizajn

Kolata e vo super sostojba se funkcionira klima ispravna ladi perfekt...


1.700 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:40Fiat Grande Punto 1.2 Benzin-Plin 2009g

Fiat Grande Punto 1.2 Benzin-Plin (atestiran) Kompletno servisirano ...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:19FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007G

FORD FIESTA 1.4 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12CHEVROLET AVEO BENZIN PLIN

CHAVROLET AVEO 1.2 BENZIN FABRICKI PLIN PLATENI SITE DAVACKI DO REG...


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12FORD FOCUS TITANIUM 1.6TDCI 2013G

FORD FOCUS 1.6TDCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12VW POLO 1.2 TDI NAVI 2010G

VW POLO 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..


5.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA..


8.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


8.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..


19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12VW TURAN 2.0 TDI DSG 7 MESTA

VW TOURAN 2.0TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


10.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:12Opel Astra H - 2005/06 1.7 CDTI COSMO

Продавам Opel Astra H COSMO Опрема Година : 2005 Моќност : 1.7 CD(T...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Чешиново / Кочани

Автомобили

Денес 08:20VOLKSWAGEN GOLF 1600sm3 55kw SO ATESTIRAN PLIN

Golfot e registriran do 05.12.2022 plin so atest od novite cena 700 ...


699 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:15  НОВ ОГЛАС

Fiat Punto 1.3 75hp 2007g REGISTRIRANO

Fiat Punto 1.3 55kw/75hp 2007godina Registrirano do 07.2023 Full op...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:48Passat CC 2.0 140hp 2011g

Passat CC 2.0 103kw/140hp 2011 vo soobrakajna Bluemotion Racen menu...


10.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:48Vw Jetta 1.9 2008g

VW JETTA Се продава: Марка: VW Модел: JETTA Година: 2008/9 Го...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:48Mercedes C200 kompresor STAKLO

Mercedes C200 120kw/163hp 2001/2 godina 4glanc novi gumi AMG banda...


2.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:48Vw Polo 1.4 TDI 2008g KAKO NOVO

Vw Polo 1.4 tdi 51kw/70hp 2008g Noviot motor so dpf Registrirano do...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:47VW PASSAT 1.9TDI 110KS ODLICEN

Registracija do 23.12.2023, za informacii na tel.📲 070/309-664 📲


2.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:30  НОВ ОГЛАС

Ford Fiesta ST 1.6 Tdci

Se prodava Ford Fiesta St 1.6 Tdci,kolata e pali vozi bez maana se ko...


2.399 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 06:52Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам