Крива Паланка
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva vo kr.palanka/krklja

Se prodava parcela/niva so 3100m2 so katastarsak parcela broj 4682,vo...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 15:45=СЕ ПРОДАВА=ИЗДАВА=

Се продава земјиште во село Добровница Со два објекта погодно за ре...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Недвижен имот во село Луке, Крива Паланка

Продавам имот од околу 31000 метри квадратни во Букова и Борова шума,...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

03 дек 15:24Prodavam plac

Prodavam zemjiste vo s. Dobrovnica pogodno za vikendica , kaj policis...


2.700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 дек 20:41Plac vo Kriva Palanka

Се продават плацови за градба на куќи или пак целосно може од 2296м2...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 дек 17:17Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 ное 00:10Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka

Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka, so golemina od 10800 m2. ...


27.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 ное 19:42Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima prikluceno struja,voda,i p...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 ное 20:31Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 ное 12:56Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


33.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 ное 14:04Urbanizirano gradezno zemjiste

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Baglak, Kriva Palanka. K...


6 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 ное 16:57NIVA DO MAGISTRALEN PAT

NIVA DO MAGISTRALEN PAT SE NAOGJA NA MAGISTRALEN PAT RANKOVCE PALAN...


6 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 ное 14:36Se PRODAVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk

Se prodava plac vo s.konopnica do magistralniot pat so gradski vodovo...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 ное 14:09GRADEZNO ZEMLJISTE, PARCELI vo n.GRAMAGA

Prodavam gradezno neizgradeno , urbanizirano zemjiste - parceli za ma...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 ное 08:14parcela za FOTOVOLTAICNA centrala

Prodavam parcela vo naselba Gramaga,pozadi benzinska Makoil, pogodna ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 ное 08:14GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 ное 08:13Плацеви за градење

Се продава плац на атрактивна локација во урбанизирано централно град...


12.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

15 ное 21:46PLAC NA SUPER LOKACIJA - NASELBA BELEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO. CENA PO DOGOVOR !!!


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

13 ное 17:28Niva do samiot pat pred benzinska Krater

Se prodava Niva do samiot pat pomegu Krter i Ljubinci Ranoovce so ci...


12.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 ное 10:411/1 PLAC SO OBJEKT VO CENTAR MOZE ZAMENA ZA VOZILO

☎️ 078 204 684 ☎️ PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT N...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

04 ное 09:31KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 ное 18:55Plac vo selo German 2000m2

Се продава плац од 1964 м2 во с. Герман, Општина Ранковце- Крива Пал...


7.500 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 окт 11:10Izdavam 50 hektari zemjiste

se naoga vo ridsko planinski region info 071223943


По Договор
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

22 окт 19:23Се продава плац во зона ll Кр. Паланка

Плацот е со 150м2, со помошен објект 25м2, со можност за доофо...


99 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

03 окт 22:22Plac Kalin Kamen / Плац Калин Камен

Се продава шумско земјиште на локалитет Калин Камен Крива Паланка од ...


4 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 сеп 17:17PLAC za prodazba na Avtomobili

Izdavam na dolgorocen zakup atraktivno gradezno zemjiste = plac = za...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 авг 04:28Plac vo nas.Srljava

Se prodava pac vo naselba srjava so 28 bora Placot e 1/1 so ulica do...


4.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

14 јул 11:10Plac

Plac 2000kvadrati konopnica kriva pakanka


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

09 јул 09:39Плац во село Герман,Општина Ранковце

Продавам плац од 1200м2,погоден за викендица,до пат и струја.Плацот е...


3 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 јун 14:15Plac za vikendica

Prodavam plac od 1200m2 vo selo German, opshtina Rankovce.Placot e lo...


3 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 јун 14:15Земја во село Герман,Општина Ранковце

Продавам 8000м2 земјиште на Герман планина,село Герман,место Модра Гл...


4 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 јун 14:14ZEMJISTE NA GERMAN PLANINA

Prodavam zemjiste vo selo German na mesto vikano Modra Glava,so prekr...


4 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 јун 14:14Imot vo s.Borovo Kr.Palanka

Prodavam imot vo selo Borovo od 20 000 m2 ..Livada suma niva i trnja....


8.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 јун 21:57Plac Centar

Vo krugot na fabrika Treska se prodava plac od 155 m2. Za poveke info...


10.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 јун 18:56Se prodava plac vo s.German

Placot se naoga do samiot pat ima moznost za struja Poveke informac...


4 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 јун 13:14Plac vo mizovski livadi

Se prodava plac vo mizovski livadi, povekje informacii na tel: 07898...


30 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 јун 10:36NIVA VO RUGINCE - KUMANOVSKO - ZAMENA

PRODAVAM NIVA OD 3200m2 NA MAGISTRALEN PAT KUMANOVO - KRIVA PALANKA V...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

31 мај 09:37Се изнајмува

Се издава селско домаќинство од 16 ха во село Жидилови. Имотот се нао...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 мај 18:18Ливада

Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско лив...


1.000.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 мај 21:06Kupuvam plac Rankovci ili Petralica

Kupuvam plac do 500m2 vo Rankovci ili Petralica, vo blizina da ima st...


3 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 апр 17:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам