261 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe ___________...


1 €
или предлог цена
31 окт 17:37Промовирано

Plac vo Gajre Tetovo

Shitet parcele reth ruges kryesore, ne fshatin Gajre. Siperfaqja:723...


60 €
или предлог цена
Денес 09:12Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


200 €
или предлог цена
Вчера 14:37Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


30 €
или предлог цена
Вчера 14:25Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 12:30se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
06 дек 18:21Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za Falishe vo Tetovo...


105 €
или предлог цена
06 дек 17:55Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
06 дек 09:11PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
02 дек 16:12Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
01 дек 18:34Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
01 дек 18:34Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
01 дек 13:15Се продава плац

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацин...


350 €
или предлог цена
01 дек 13:14Se prodava plac vo Fališe

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na parcela vo Fališe.Zemji...


33 €
или предлог цена
30 ное 13:00Se prodava plac vo Tetovo, pozadi Palma Mal

Se prodava plac vo gradezen rejon, pozadi Palma Mal. 1005km² Ima pr...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 13:00Prodavam zemja vo Drenovec

Prodavam zemja vo Drenovec odlicno za kuca, cena 42000 evra. Tetovo ...


28 €
или предлог цена
30 ное 09:49Se prodava plac na pat za s.Saracino vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s. Saracino vo Te...


55 €
или предлог цена
29 ное 15:09MILOSHEVSKI - Parcela od 415m2 vo s. Varvara

Se prodava parcela vo selo Varvara. Parcelata ima vkupna površina ...


5.500 €
или предлог цена
29 ное 13:06Prodažba na plac na regionalen pat Treboš-Palatica

Prodažba na plac vo neposredna blizina na REGIONALNIOT PAT TREBOŠ-PA...


25 €
или предлог цена
29 ное 10:47Parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


250 €
или предлог цена
29 ное 10:47Niva - Plac

Se prodava niva - plac vo atarot na s.Siricino potocno do Vardar Niv...


15 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Плацеви и Ниви

26 ное 21:05Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


230.000 €
или предлог цена
26 ное 12:35Gradezna parcela vo Falishe

Se prodava parcela vo selo Fališe. Parcelata ima vkupna površina o...


55 €
или предлог цена
26 ное 10:33MILOSHEVSKI - PARCELA OD 20403m2 VO SETOLE PO 3 EVRA/M2

Se prodava parcela od 20 403m2 vo selo Setole. Parcelite se oddele...


3 €
или предлог цена
26 ное 10:31MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3934m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima vkupna površina od...


35 €
или предлог цена
26 ное 10:31Shitet Vend per ndertim 1500m2 ne fshatin Pallçisht

shitet vend per ndertim ne fshatin Pallcisht 1500m2 info:070578425


По Договор
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Плацеви и Ниви

24 ное 13:41Vend Per Shitje

Shitet vend per ndertim ne fshatin Pallcisht rreth ruges rajonale Tet...


По Договор
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Плацеви и Ниви

24 ное 13:41Niva blisku do pat m.v. Bostanishte s. Miletino Tetovsko

Se prodava niva eden uborok (okolu1300 m2), na lokacija Bostanishte s...


15 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

24 ное 01:19Продавам нива во градежен реон

Се продава нива - плац во градежен реон во Брвеница на 50 метри од ст...


20 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

22 ное 17:39MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3424m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo Lešok na glavniot pat Tetovo – Jažince. Parc...


55 €
или предлог цена
21 ное 14:08MILOSHEVSKI - PARCELA OD 732m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima 732m2 i istata e 3...


20 €
или предлог цена
21 ное 13:11Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


220 €
или предлог цена
16 ное 13:54Се продава нива во село Брвеница

Се продава плац во село Брвеница со вкупна површина од 1491 м2 широка...


18 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

15 ное 07:19Prodažba na plac posle Palma Mall

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


По Договор
или предлог цена
14 ное 19:09Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
12 ное 17:12Se prodava plac so markica za gradba na autopat Tet-Gostivar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na autopat, Tetovo - Gostiv...


100 €
или предлог цена
11 ное 17:12АТРАКТИВНО!!!! Се продава плац кај Желино градежно земјиште

Се продава плац градежно земјиште , 2600 м2, во градежен реон до маги...


40 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Плацеви и Ниви

10 ное 16:13Atraktiven plac za dve kući vo blizina na .Munevere

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


230 €
или предлог цена
10 ное 13:00Се продава нива во Ратае/Жилче

Се продава нива со Ратае 1589м2 нивата се наоѓа до каналот на 500м од...


10 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

05 ное 10:37Se prodava plac vo blizina na Tetovcanka vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Tetovcanka, v...


290 €
или предлог цена
03 ное 10:41Se prodava plac vo naselba Dardania vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo naselba Dardania vo bliz...


220 €
или предлог цена
02 ное 17:35Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам