65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gilera Nexus 125cc

Gilerata e vo odlicna sostojba ima pominato 20.000 km servisirana nov...


1.900 €
или предлог цена
Денес 10:33*** APRILIA SCARABEO 400s - 2009 ***

Aprilia Scarabeo 400 ie - 2009 Motorot e vo ekstra sostojba bez mana...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 17:00Dukati diavel S

Dukati diavel S pominati 1500km


22.000 €
или предлог цена
05 дек 11:16ATV SHINERAY MUSTANG 250 CC 2020 god.

ATV SHINERAY 250 CC 2020 god. 4+R manual Registracija do 30.08.202...


1.650 €
или предлог цена
02 дек 22:13STELS GUEPARD 850 G-PE 2021

STELS GUEPARD 850 G-PE -Najvisko nivo ma oprema Napraven full servi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.500 €
02 дек 11:25Gilera Nexus 500cc

SE PRODAVA GILERA NEXUS 500cc 2006GODINA SERVISIRANA 2 GUIMI NOVI ...


2.300 €
или предлог цена
27 ное 11:10Motor cros

Motor cross 125 kubik 2t god 2004 vo dobra kondicia sega praven serv...


1.350 €
или предлог цена
25 ное 15:16Yamaha 450 Honda 125

Yamaha 450 yzf ima dokument sto e donesen od stranstvo ne e ukraden ...


2.800 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Мотори (над 50 cc)

22 ное 22:41Kros/Enduro

..


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Боговиње / Тетово

Мотори (над 50 cc)

20 ное 17:17Honda crm125

Mk dokumenti God 2000 Ne se pali Dizna na karburator treba da se smeni


1.100 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Мотори (над 50 cc)

18 ное 20:37Se prodava Skuter Daelim s2 125

Se prodava Daelim s2 125 kubika Korejsko proizvodstvo modelot ima mot...


899 €
или предлог цена
18 ное 11:19Honda

Se prodova Honda fullcross 250 cc 2016 godina. Vo dobra sostojba. Nov...


2.999 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Мотори (над 50 cc)

17 ное 17:29*** APRILIA SCARABEO 400s - 2009 ***

Aprilia Scarabeo 400 ie - 2009 Motorot e vo ekstra sostojba bez mana...


2.600 €
или предлог цена
17 ное 14:47PONUDETE arctic cat , atv

Kupuvam arctic cat 1000cc Ponudete i drugi atv nad 700 cc


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Мотори (над 50 cc)

17 ное 13:55Arctic Cat XT1000 cc

2016 god Registriran mk tabli Cena 9500€ Amerikansko proizvodstv...


9.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Мотори (над 50 cc)

16 ное 21:56Yamaha R1 Big Bang 2014

Se prodava Yamaha R1 vo mnogu dobra sostojba treba da se vidi! So 147...


14.500 €
или предлог цена
16 ное 11:13Yamaha X-max xmax 250

Yamaha X-max xmax 250 Vo odlicna sostojba Moze zamena za kola dizel...


2.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Мотори (над 50 cc)

14 ное 22:24*** APRILIA SCARABEO 400s - 2009 ***

Aprilia Scarabeo 400 ie - 2009 Motorot e vo ekstra sostojba bez mana...


2.600 €
или предлог цена
14 ное 12:13KAWASAKI KX250 2T

•Se prodava Kawasaki KX250 2T •Krosot e napraen full remont pred 2 m...


2.100 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Мотори (над 50 cc)

12 ное 16:11Kufer za atv

Se prodava kufer za atv Cuvan nene osteten 170€ cena ne fiksna


170 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Мотори (над 50 cc)

09 ное 17:41Kymco mxu 250 atv quad

Se prodava kymco mxu 250 kubika so mk dokumenti Novi 4 gumi za na kal...


2.100 €
или предлог цена
03 ное 21:23coper 350cc modified unikat

full servis praeme zametakli 350 cc motorot kako nov


1.700 €
или предлог цена
31 окт 10:10PREKRASNO COPER4E

Odlicno mini coperce,idealno za famijijarno uzivanje... Prv sopstveni...


600 €
или предлог цена
24 окт 23:07ducati 797 hitno

full servis novi gumi motorot e nov prv gazda auspugi akrapociv


7.500 €
или предлог цена
22 окт 16:43Comet r650

Full oprema 2008 R650 5berzini Nema dokumenti


1.200 €
или предлог цена
22 окт 12:14CFMoto 520L

CF MOTO 520L 2021 Registriran do 09 2023


6.300 €
или предлог цена
14 окт 14:04Yamaha YZ450F 2009

Motorot e pali vozi so mk dokumenti Info.......... 078348715 ...


2.500 €
или предлог цена
08 окт 19:06Kawasaki kxf450cc

Motorot e na dobra sostojba Novi gumi Novi simeringi na amurtizeri ...


3.800 €
или предлог цена
07 окт 16:01Yamaha aerox 70cc

Se prodava yamaha aerox 70cc 2010 godina 20.000km Malossi kit Malosi ...


1.700 €
или предлог цена
24 сеп 11:09Honda crf 250cc

Motorot e na top sostojba 3 mapi Akrapovic od grana Novi gumi Moz...


3.600 €
или предлог цена
21 сеп 22:25Yamaha R6

Yamaha R6 2008 Info;070489219


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Мотори (над 50 cc)

14 сеп 07:38Kawasaki

motorot e na extra sostojba so carinska deklaracia info, tel 0705855...


3.500 €
или предлог цена
04 сеп 12:33Bmw S1000rr 2018

☑️ Bmw S1000rr Dynamic packet ☑️ God : 2018 ☑️ Km : 34.xxx ☑️ Akrap...


17.000 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Мотори (над 50 cc)

25 авг 15:59YAMAHA..R1.//CH

Motorot Donesono Od CH TOP Sostojba Perva..... Registriran...


1 €
или предлог цена
03 авг 21:53APRILIA LENARDO 125

Se prodava Aprilia Leonardo proizveden 1997 godina 125 kubika done...


950 €
или предлог цена
17 јул 15:42Yamaha R6 2007

Yamaha R6 2007 donesen od USA Registriran i servisiran, 19600 km B...


6.200 €
или предлог цена
17 јул 00:11Yamaha R1 2007 god facelift

Yamaha r1 2007god so mke dokumenti moze zamena so golf 5 ili 6 so moj...


4.500 €
или предлог цена
13 јул 08:06Can Am Outlander XMR 1000R 2021

Se prodava ATV CAN AM OUTLANDER XMR 1000R 2021 BRP Donesen od Amerik...


22.000 €
или предлог цена
12 јул 18:57Ktm 300 exc 2010

Ktm 300exc 2010 godina na super sostojba pali anllaser i kurblla novi...


3.500 €
или предлог цена
07 јул 17:03ATV 850cc

Se Prodava Odes 850cc 2021 Motorot e Maximum Socuvano Zemen e Nov U M...


8.000 €
или предлог цена
13 јун 20:05Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам