Тетово
                   
1182 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


12.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 07:35Промовирано

Prodavam Audi A4

6300 eu


6.300 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

18 ное 22:14Промовирано

Peugeot 207 1.6 HDi

Се продава Peugeot 207 1.6 HDi 90кс 2007 год мануелен менувач со пом...


3.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 09:52Промовирано

Ww Polo 14 Tdi God 2006 Motor na llance

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima :Abs.Servo.Tempomat.Cd...


3.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:17Ford focus odlicen moze zamena

Po perfektna sostojba servisiran i registriran moze zanena so moja il...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:12Mercedes-Benz E220

Mercedes-Benz E220 - AMG LINE -4 Matic -Kolata e kupena vo Make...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:03VW TOURAN 1.9 TDI 7 SEDISTA 74KW

SE PRODAVA VW TOURAN 2003 GODINA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN -K...


4.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:29  НОВ ОГЛАС

Golf 16 Tdi 105 Ps God 2011 full oprema

Vozilloto je vo ekstra sostojba ot oprema poseduva :Abs.Esp.Servo.Bor...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:01Mercedes A170 CDI Long Versia 2004 Registriran servisiran 95

Mercedes-Benz A 170 CDI LONG VERSION 70 kw (95 ps) Redizajn. Godin...


2.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:55Ford Transit Connect 2010g

Ford Transit Connekt Diesel


3.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 10:47GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba

Shitet se Prodava VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech Full Oprema...


9 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 10:47VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini 7 ulse Godin...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 10:47Citroen C8 Odlicna sostojba 076200397

Servis registrirano novi gumi moze I zamena odlicna vozilo


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:44Ford Mondeo 2.0 EcoBoost Titanimum S

Se prodava Ford Mondeo 2.0i ,benzin so najvisoka klasa na oprema!kola...


9.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

Денес 10:28BMW 530d GT 2016-17

BMW 530d GT model 2016-2017 euro 6 najvisoko nivo na oprema full s...


30.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:13Golf 5+ 1.9 tdi 2005

Se prodava Golf 5+ 1.9 tdi 66 kw Reg do 25:12:2022 4 zimski g...


4.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.400 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:49Audi A8 3.0 tdi quattro automatik

Audi A8 3.0 tdi Quattro Automatik 4 novi gumi Atestirani foli


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:27Opel Astra H 1.9cdti

Opel Astra H Sport 1.9tdci 110kw 150hp Servis: ✅Ulje ✅Filter ulje ...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:16  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS MK2 08 PRV SOPSTVENIK

FORD FOCUS MK2 08 -1.4 BENZIN-PLIN (ATESTIRAN VO KNISKA) -KLIMA FI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:56BMW 118d

Bmw 118d So realni kilometri, registrirana do novembar 2023


4.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:44Mercedes ML

MERCEDES ML 320 🇺🇸 - 2009 - REG CELA GOD - KLIMA - TEMPOMAT -...


14.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:33Opel zafira 2.0 DTI

Opel Zafira 2.0 Dti Dizel - Elegance BordComputer 7 Sedista 2 Kluc...


2.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:33  НОВ ОГЛАС

jeep compas 2.0 td

cena za zamena (8000 evra) full oprema 4x4 tempomat klima grejac...


7.500 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

Денес 07:57BMW E39 530D FACELIFT M PACKET

-Full servis: - Ulje za motor ✅ - Ulje za menjac ✅ - Klinasti kais...


4.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 07:37Opel Corsa 1.2 BENZIN-PLIN

Opel Corsa 2010 godina Oprema full Servis full Kolata e vo top s...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:46porshe.30.d.moze i zamena so moja dopllata

moze i zamena kollata e ekstra sostojba moze da se vidi i proba vo se...


21.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:20Mercedes C 220

Proizveden 2008 god. vo kniska 2007 god. Registracija do septemvri 2...


8.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:13BMW 520

KUPENO VO MKAR SKOPJE PRV GAZDA AMBIENT LIGHTING START STOP KO...


16.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:45  НОВ ОГЛАС

Се продава!! Golf

Се продава во одлична состојба со високо ниво на опрема!


14.000 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

Вчера 19:34Prodavam ili menuvam za avtomobil na Mk.tablici.

Napraveni se site servisi.


2.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 18:13PASSAT 2.0 140Ps B6 2005

070703399


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 18:07GOLF 5+ 105Ps 77Kw Automatik DSG 2006 Full Oprema

☎️ 070703399 ☎️


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 18:07PASSAT 1.9TDI 131KS AVTOMATIC TIPTRONIC

Se prodava PASSAT 1.9TDI 96kw 131KS 2003/2 Avtomatic TIPTRONIC motor ...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Тетово

Автомобили

Вчера 17:53BMW 118d ** FaceLift 143 ps**

BMW 118d ** FaceLift 143 ps** - 2008 - REG + ZELEN DO 14.10.2023 - ST...


5.659 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:50  НОВ ОГЛАС

BMW X5 3.0 D // AUTOMATIC //

BMW X5 3.0 D // AUTOMATIC // - 2001 - REG DO 23.09.2023 - TEMPOMAT ...


5.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:47  НОВ ОГЛАС

Audi A3 Tdi 19 (66)kw God 1997

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima :Abs.Servo.Cd Radio.Kl...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:32BMW X3

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov proble...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:02VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 2003god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 Proizveden 2003god. Ekstra socuv...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:58  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 118kw 6-brzini 2011god. "AVTOCENTAR"

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 118kw 6-brzini 2011 / 2010god. Ekstra socu...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:43  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74kw 2004god. "AVTOCENTAR"

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74kw Proizvedena 2004god. Ekstra socuvana ...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:28  НОВ ОГЛАС

Bmw E60 525D 2005g.

Bmw e60 525d 130kw 177 ks 2005god. Viber 078 370 329


7.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.100 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:21KIA K2500

-Се продава со све ногарката. Треба да се менува акумулатор. Удрена к...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:18  НОВ ОГЛАС

CITROEN C3 1.4 HDI 50kw 2006god. "AVTOCENTAR"

CITROEN C3 1.4 HDI 50kw Proizvedeno 2006god. Ekstra socuvano . ...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:15  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам