Подкатегорија:
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ddr3l 4giga

nova Hynix ddr3l od 4giga


800 МКД
или предлог цена
28 ное 15:40Se prodava RAM DDR4 3200Mhz (2x8GB)

Ramot e skoro nov, koristen samo 1 godina. Se prodavaat 2 plocki od p...


1.500 МКД
или предлог цена
23 ное 22:09EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOVEKSTRACENA

SE PRODAVA EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOV GRAT...


1.500 МКД
или предлог цена
02 ное 17:52ADAPTER (polnac) za MacBook 60w

Ac Adapter Macbook Pro Charger 60w t2


12 јул 13:58Ac Adapter (polnac) A1184 MackBook

Ac Adapter (polnac) A1184 MackBook 45w


12 јул 13:58RAM MEMORIJA DDR4 4GB ZA LAP TOP

Ram memorija ddr4 4gb na 2400mhz za lap top istestirana vo besprekorn...


990 МКД
или предлог цена
14 дек 17:34RAM Micron 4GB DDR4 2666MHz

100% ispravna! Izvadena originalna od HP laptop (1 god. star) poradi ...


1.100 МКД
или предлог цена
21 окт 22:058GB 2Rx8 PC3L 12800S Samsung DDR3

8GB 2Rx8 PC3L 12800S Samsung DDR3


2.200 МКД
или предлог цена
01 окт 12:00Macbook Pro 13 mid 2012 Kabel za Harddisk

Se Prodava Kabel za Hardisk ( HDD ribbon cable ) Nov ne e Kineski, Do...


30 €
или предлог цена
22 сеп 07:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам