Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Silikonski urinaren kateter velicina 20

Se prodava silikonski urinaren kateter velicina 20 za polovina cena o...


700 МКД
или предлог цена
26 ное 12:35Dushek protiv dekubitis so kompresor (za lekuvanje rani)

Dushek so vozdusni celii koj sprecuva sozdavanje na rani / dekubitis ...


4.500 МКД
или предлог цена
24 ное 22:39MEDICINSKI KREVETI

Se prodavaat medicinski kreveti podesuvanje elektricno i mehanicki.


По Договор
или предлог цена
23 ное 11:58100 Epruveta per gjak 10ml // Eproveti za krv

Epruveta per gjak 10ml // Eproveti za krv 100pcs Box PRF + PR...


02 ное 15:15Siemens sonoline G 50

4917661026920


2.500 €
или предлог цена
06 авг 22:04medicinska oprema angeograf eho

Se prodava medicinska oprema: 1. Fujinon Eve Processor EPX 201 2....


1 €
или предлог цена
26 мар 11:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам