28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rigovi 1660s vo perfektna sostojba

Se prodavaat ili zamenuvaat za vozilo 3 riga 2 se so 7 karti 1 so 6ka...


12 €
или предлог цена
05 дек 09:06Mineri, L3, L3+

Se prodavata mineri L3 + Stabilni, koristeni nekolku meseci Cena po...


1 €
или предлог цена
03 окт 13:52Rig,rigovi,mining

Se prodavaat rigovi 1. XFX RX 580 8gb so 7 kartici 225mh/s, odliche...


1 €
или предлог цена
25 сеп 21:13Bobcat Miner 300 8gb

NOV !


400 €
или предлог цена
23 сеп 08:50Mining Rig - 6 x XFX RX580 8GB

Se prodava Mining Rig: - 6 x XFX RX580 8GB grafichki karti - 3 x Co...


2.600 €
или предлог цена
17 авг 16:41Rig 8 x Sapphire RX570 8GB

Vo odlicna sostojba, raboti stabilno bez nikakov problem so dve napoj...


2.500 €
или предлог цена
07 авг 15:58Graficki karto rtx 3090

Se prodavaat Graficki karti RTX 3090 24GB Cena 1500 evra ima prosto...


1.500 €
или предлог цена
03 авг 14:56Prodavam AntMiner s9

AntMiner S9 -Overclock 16.5th/s -Orginal napojuvanje(BITMAIN) -Int...


По Договор
или предлог цена
03 авг 04:25Kupuvam rig rigovi rtx 3060ti, 3070

Otkupuvam kompletni rigovi so RTX 3060ti non LHR, RTX 3070 non LHR, R...


1 €
или предлог цена
11 јул 18:39Bobcat miner 300 2Gb helium miner

Se prodavat novi ne otpakuvani bobcat miner 300(Helium miner) verzija...


850 €
или предлог цена
17 јун 13:00Rig 7x xfx RX 580 8gb

Se prodava rig 7 kartici Xfx Rx580 8gb Ima dve novi napojuvanja Kop...


1 €
или предлог цена
06 јун 11:41Prodavam L3+

Vo perfektna sostojba.


600 €
или предлог цена
31 мај 18:56Rig zotak

Se prodava rig so 4karti zotak p106-100 Od 6gb. Moze I posebno.


1.250 €
или предлог цена
16 мај 13:52Se Prodava rig 4GB saphire so 9karti

Se prodava rig 4gb so 9 karti od koi 8karti saphire 1karta powerc...


1.750 €
или предлог цена
08 мај 13:05Se prodavaat antmineri

Prodavam antmineri L3+ 600mh po 1000 evra T17e 52th po 2400 evra


1.111 €
или предлог цена
26 апр 13:00Graficki 8GB RX5500XT

Prodavam 12 garficki 6 parcinja Sapphire 8GB RX5500XT i 6 parcinja ...


400 €
или предлог цена
16 апр 13:00Maticni ploci za rig

Prodavam maticni ploci za rigovi so 8 pci slota


100 €
или предлог цена
30 мар 21:29Antminer L3plus 620 MH

Prodavam l3 600mh vo perfektna sostojba uste 30 parcinja na zaliha


1.000 €
или предлог цена
30 мар 20:16Controllino Hotspot

Се продава нов Helium Miner Hotspot-марка Controllino за копање на кр...


По Договор
или предлог цена
20 мар 16:45Se Prodavaat 3 Riga Sapphire RX 580 8GB

Se prodavaat 3 riga 660 MHS Sapphire RX 580 8GB x8 karti Sapphir...


11.000 €
или предлог цена
12 мар 14:29thermal pads 100mm X 100mm X 0.5mm isprakjam po kargo

dimenzii 10cm X 10cm debelina 0.5mm cena 300denari isprakjam po kar...


300 МКД
или предлог цена
22 фев 11:41Se prodavaat 2 Riga Sapphire RX 580 8GB

Se prodavaat 2 riga Sapphire, stabilno rabotat 360 MHS. Plateno odrzu...


3.400 €
или предлог цена
19 фев 15:56Rig, rigovi,mining

Se prodava Rig XFX RX 580 8 gb so 7 karticki - Rig sapphire 580 8g...


999 €
или предлог цена
17 фев 20:42Antminer Z9 50 ksol

Prodavam antminer z9 50ksol 3 meseca koristen vo ekstra sostojba so o...


500 €
или предлог цена
29 ное 13:16Rigovi

Prodavam rigovi Odlichni, stabilni 7 gpu RX 580 8gb ---


1 €
или предлог цена
29 окт 17:29Antminer s9i model: ctrl_c41 v1.30

Prodavam maticna ploca za s9, s9i, s9j


100 €
или предлог цена
16 окт 20:08продавам

Продавам ригови со по 6,8,10и 12 картички. Конфигурациите се со BT...


1 €
или предлог цена
18 мар 13:00Mining rig

Se prodavaat rigovi so 7 graficki kartici Gigabyte RX 480 8gb vadat 2...


1.500 €
или предлог цена
26 авг 17:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам