Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kompelt detska,masa i stolici, radijator,luster

Se prodava zacuvana detska komplet so joga. Pomala masicka so 3 stol...


1 €
или предлог цена
25 јан 16:59Промовирано

Prodavam agolna garnitura vo dobra sostoja

Prodavam agolna garnitura, socuvana i vo dobra sostojba vo komplet so...


400 €
или предлог цена
06 фев 22:53Промовирано

Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


36.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:51Промовирано

Retro fotelja - ретро фотеља, потребна реставрација

Продавам ретро фотеља на која и е потребна реставрација.


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:16Sifonjer drvo

Sifonjer drvo 184x90 1500 den .komad 2 parcinja Skopje ,070/256-436


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 07:42Komoda za tv drvo

Prodavam komoda za tv drvena 140 x 60 sm Cena 7000 den Skopje 070/2...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 07:41Masa 70*70

Klub masicka 70sm na 70sm visoka 45sm ,plotna 3sm plasticno kantira...


900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 05:49Klub masicka

Masa 70sm.na 70sm visoka 45sm plotna debela 3sm so plasticen kant.inf...


900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 05:49Trosed, dve fotelji, masa so stolici

Trosed, dve fotelji, masa so stolici


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:36Garnitura so fotelji

Se prodava trosed so 2 fotelji


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 22:08Unikat klub masa

Unikat klub masa so star dab preku 200god.i kostrukcija od brusen ino...


17.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 21:16Izeabotka na masi od inox

Izrabotka na masi i enterieri od inox ogradi i sekakov vid na bravari...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 21:16Се продава НОВА и НЕОТПАКУВАНА гарнитура (ТДФ)

Гарнитурата (ТДФ) е нова, неотпакувана и никогаш користена, купена за...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 21:06Krevet

Se prodava trosed so klik klak mehanizam za spustanje


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 21:00GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA

Se prodava garnetura vo ekstra sostojba(nekoristena) luksuzna i kvali...


50.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:26Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 20:25ELMARK

Se prodavaat 23 ELMARK avtomatski osiguraci. - 14 osiguraci od 20 am...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вчера 19:21Се продаваат две комоди за телевизор

Комоди


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:10  НОВ ОГЛАС

Се продава биро за комјутер

Компјутерско биро


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:08  НОВ ОГЛАС

Се продава клуб маса

Скоро нова клуб маса


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:06  НОВ ОГЛАС

Се продава тросед

Користен две години.


2.000 €
или предлог цена
Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

Се продава тросед

Користен две години.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:01  НОВ ОГЛАС

Agolna garnitura za samo 7000 itno

Garniturata e so dimenzii 2,90 na 2.10


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:34Nova Masicka

Masata e nova 120x60x42 se naoga vo Skopje


3.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

Вчера 17:16Drveni komodi, masi,cevlanik so zakacalka..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:01КЛУБ МАСА "НОВА"

Продавам НОВА клуб маса, со дим. 60*60*47см. За повеќе информации на ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:34Se prodava regal

Se prodava mnogu socuvan regal Za info : 070/724-896


1 €
или предлог цена
Вчера 15:43  НОВ ОГЛАС

Dvosed

Се продава многу малку користен двосед.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 15:25Аголна гарнитура „МЕТРОПОЛИТЕН“ Yumis Luxury.

Гарнитурата е со димензии 310 х 260. Многу е удобна и многу малку кор...


55.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
60.000 МКД
Вчера 14:57Библиотека

Се продава библиотека 190 висина 84 ширина


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 14:30  НОВ ОГЛАС

Се продава фотеља на спуштање

Се продава фотеља на спуштање во солидна состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 13:58Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови.Иначе се купе...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38SE PRODAVAAT DVA DVOSEDA PREMNOGU MALKU KORISTENI

se prodavaat dva isti dvoseda na soustanje dimenzii 190sm dolzina ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 13:35Kvaliteten TV Mebel

Chelni elementi od drvo, stranicni od furnir. Dimenzii: 90 x 60 x 60...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava komoda kako nova

Se prodava komoda kako nova dolzina ↔️1,60cm ↕️ 40cm ↕️80cm


120 €
или предлог цена
Вчера 12:57.se prodava garnitura za sedenje

Se pusta


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:50GARNITURA KOZNA ORGINAL *BAFALO*NOVA*KREVETI*

PRODAVAM GARNITURA KOZNA ***BAFALO KOZHA NAJSKAPATA I NAJDOBRATA KOZH...


800 €
или предлог цена
Вчера 12:10СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Се продава сочувана комода, со димензии 150х80х50.


100 €
или предлог цена
Вчера 11:41Prodavam trosed i dvosed

Prodavam malku koristeni i ubovo socuvani trosed i dvosed. Nemaat mo...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 11:24KOMODA

Komoda so dimenzii 2.20x0.60


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 11:11Klub masa trpezariska

Се продава нова клуб маса која се трансформира во трпезариска маса Д...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Вчера 10:42Се Продава Тросед,Двосед,Фотеља Купени 09.2022 год

Тросед,Двосед,Фотеља Купени 09.2022 год 071 376 557 Александар


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 10:08  НОВ ОГЛАС

Garnitura-trosed, dvosed I fotelja

Se prodavaat trosed, dvosed i fotelja vo odlicna sostojba bez znaci n...


15.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
18.500 МКД
Вчера 09:58Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам