Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2429 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAFEMAT PHILIPS 2200 SERIES

SE PRODAVA KAFEMAT 270 EUR Philips EP2220/10 Кафемат Боја Црна ...


270 €
или предлог цена
11 јан 17:05Промовирано

KIRBI SENTRIA 2

Se prodava nekoristena KIRBI SENTRIA 2 so site dodatoci . 1.000 €


1.000 €
или предлог цена
24 јан 01:46Промовирано

Prodavam plisnki sporet

Prodavam plisnki sporet na plin mnogu malku koristen za povekje infor...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 01:06Maxpuls pravosmukalka za suvo i mokro 1400w

6450 Правосмукалка за суво и мокро MAXPULS PREMIUM MP-WC03 Напон...


6.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
7.850 МКД
Вчера 23:21Masina za susenje alista favorit

Masina za susenje alista favorit kako nova upotrebena 5pati inf 07...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:43Kafemati Vending Zanussi

Prodavam Kafemat Kafemati Vending Zanussi -Zanussi Venezia bez plate...


200 €
или предлог цена
Вчера 22:38Favorit 9kg Masina za alista

9 kilska masina za alsita vo top sostojba bez nikakov problem


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 22:17Продавам проточен бојлер BOSCH TR5000 21/24 EB, 24kW, 32A

Продавам проточен бојлер BOSCH TR5000 21/24 EB, 24kW, 32A користен 2 ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:50Cepter Masinka za melenje

Se prodava masinka za melenje meso od cepter, neupotrebena potpolno n...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:44Cepter induksico reso / решо / шпорет

Prodavam indukciski sporet od cepter, potpolno nov neotpakovan.


4.990 МКД
или предлог цена
Вчера 21:44PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:56Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


420 €
или предлог цена
Вчера 19:39Kirby Sentria 1

Kirby Sentria 2 Malku koristena vo domasni uslovi ,so cetki perac nov...


420 €
или предлог цена
Вчера 19:39Saeco incanto

Masinka za kafe so sopstvena melnica, ima i za pena pravenje, ispravn...


4.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 19:09Prodavam mashina za perenje, перење SAMSUNG 7kg Eco bubble

Продавам машина за перење SAMSUNG Eco bubble 7kg, Smart Check ди...


205 €
или предлог цена
Вчера 18:42Машина за перење GORENJE

Продавам користена машина за перење. Машината е функционална, но потр...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

Masina za perenje alista gorno polnenje

Masinata ne e. Mnogu koristen ne se pali mnozno e samo kopceto da ne ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.900 МКД
Вчера 18:34Bojler Ariston digitalen

Prodavam digitalen programibilen bojler ariston so displej. Bojlerot...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 18:30DIGITALEN TERMOMETAR SO VGRADENA SONDA + BATERII

Digitalen termometar so vgradena sonda + 2 novi baterii precizno mer...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:21Чистач на пареа

Се продава чисти и врши дезинфекција на површини, многу малку користе...


50 €
или предлог цена
Вчера 17:55  НОВ ОГЛАС

Frizider gorenje

Frizider gorenje ispraven 150cm


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 17:41PRODAVAM MASINA ZA SUSENJE BEKO

SE PRODAVA MASINA ZA SUSHENJE BEK O 6KG VO ISPAVNA SOSTOJBA MOZE ZAM...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:30Popravka na mikrobranovi

Поправка на микробранови печки кои искрат (се палат) во внатрешноста ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:30Masina za perenje Gorenje

Se prodava masina za perenje Gorenje oslaben motor. Smenet bubanj . I...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05Se prodava Fuego Frizider kupen Vo April so 60 mesecna garan

Se prodava Fuego Frizider kupen Vo April so 60 mesecna garancija pora...


9.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 16:12Po dogovor Mashina fust za mienje sadovi profesionalna

Mashina fust za mienje sadovi profesionalna za kafic za restorani,mas...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 15:58Se brodava secko

Se prodava secko,voopsto ne e korosten


700 МКД
или предлог цена
Вчера 14:55  НОВ ОГЛАС

Se prodava sokovnik gorenje

Se prodava sokovnik na gorenje mnogu malku korosten


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:53  НОВ ОГЛАС

Se prodava kafemat

Se prodava kafemat dolce gusto mnogu malku koristen


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51  НОВ ОГЛАС

Pecka na struja 6

Se prodava polovna ispravna pecka na struja 6(sestica) pecka e isprav...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:30Se prodava frizider 5000 den

Se prodava ispraven frizider Tel 075 937 873


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38  НОВ ОГЛАС

Masina za sadovi "Gorenje"

Продавам машина за перење садови „Gorenje“, сочувана, одржувана. Един...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava nov neupotreben aparat za espresso kafe

Se prodava kafemat nov neupotreben za espresso kafe dobien na poklon....


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00ILLY KAFEMAT

ILLY KAFEMAT NA KAPSULI


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Frizider, Фрижидер gorenje

Продавам Фрижидер gorenje fresh & cool. Во исправна состојба. Ви...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Elektricen shporet Sloboda cacak

Inf. na tel: 076/691-142.Shporetor e potpolno zdrav bez nikakvi man i...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:48Се продава Бојлер - прохромен

Половен, од 80 литри. Бојлерот не е исправен, се продава за делови, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:29  НОВ ОГЛАС

Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direkt...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:04PLINSKO RESO

Vo ispravna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:49Espresso Kafemat na kapsuli

Prodavam Espresso Kafemat na kapsuli vo prekrasna sostojba, maksimaln...


1.699 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.999 МКД
Вчера 10:28Frizider

Friziderot e mn dobar


125 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Zamrznuvac (dlaboko) Замрзнувач

Koristen samo 6 meseci kako nov e.


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам