Цела Македонија
                   
663 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кожени чизми Marwell

Kozheni cizmi kafeavi so tigrast krznen zadniot del ,mnogu moderni I...


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

Вчера 19:10Novi Nike patiki

Se prodavaat potpolno novi beli Nike patiki. Ne se voopsto obleceni. ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:45  НОВ ОГЛАС

Grisport cizmi .

Продавам кондури Grisport број 40 не се носени воопшто поради грешен ...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Planika 37

Se prodavaat masko zenski cizmi 37 broj. Dobro socuvani.


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

Вчера 13:43Nike Pegasus 35

Novi nenoseni profi patiki za trcanje, extra udobni Nike Pegasus 35 ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Вчера 13:24Walkmaxx патики

Walkmaxx malku koristeni


590 МКД
или предлог цена
Вчера 10:00Prodavam Novi Leon Anatomski Klompi broj 41

Nenoseni! Novi! Udobni!


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 09:29  НОВ ОГЛАС

TIMBERLAND NOVI

Se prodavaat novi zenski cizmi marka TIMBERLAND 41,5 broj novi. Se p...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

06 фев 21:30Obuvki (polovni)

Patikite se Br. 39 Cipelite Br. 40 Cena 300 denari od par Tel. za ...


300 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

06 фев 20:38Novi new balance 584

Novi ne obleceni, stoeni 2 gidini


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

06 фев 19:08Novi kozni cizmi od alpina

Novi kozni cizmi od alpina broj 40 za 2000 denari prostor za pazar ok...


2.000 МКД
или предлог цена
06 фев 19:02North Face Ice queen

Продавам нови, еднаш пробани зимски чизми North face Ice queen, донес...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

06 фев 18:51Zenski cizmi

Se prodavaat novi pet para kožni ženski čizmi brendovi: Biana 2000 d...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

06 фев 18:35Legero gore tex vodootporni cizmi br 38

Cizmite se kako novi so gore tex membrana vodootporni austrisko proiz...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
06 фев 15:44НОВИ ЖЕНСКИ КЛОМПИ ЛЕОН МЕДИКАЛ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КОЖНИ КЛОМПИ -ЖЕНСКИ, БРОЈ 38-СТАНДАРД, БЕЛА БОЈА, ...


1.000 МКД
или предлог цена
06 фев 13:36Cizmi Columbia Titanium omni-tech 600gr.(39)

Cizmite se bukvalno novi, noseni 2 nedeli vo zima, se prodavaat porad...


60 €
или предлог цена
06 фев 12:49Čizmi kožni novi br. 36

Potpolno novi, ne noseni br. 36. Čizmite se celosno kožni, kupeni od ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

06 фев 09:12Sorel zimski cizmi

Nekolku pati noseni, Sorel premium , kako novi, vodootporni, od pozn...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

06 фев 09:12Copperminer čizmi za sneg br.37

Ednas noseni vodootporni cizmi za sneg od brendot Copperminer postave...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

06 фев 09:12Adidas BOOST novi

Patikite se samo dva pati obleceni. brojot e 37 1/3 ili 4ipol.ova e B...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Кавадарци

Женски обувки

06 фев 09:07Adidas Originals

Patikite se noseni ama se vo dobra sostojba


500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
1.000 МКД
Кавадарци

Женски обувки

06 фев 09:06Se prodava gore-tex 39

Top sostojba mn malku noseni udobni i kvalitetni orgibalni gore-tex


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
05 фев 22:25se prodava cizmi br 38 kozni , kako novi nenoseni

cizmi br 38 kozni , kako novi nenoseni


700 МКД
или предлог цена
05 фев 20:21se prodava cizmi kozni visoki so krzno

zenski cizmi kozni visoki so krzno info 070 239 375


800 МКД
или предлог цена
05 фев 20:16se prodava alpina 37

alpina 37 malku noseni od dete vodootporni info na 070 239 375


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
05 фев 20:15NIKE KAISHI 2– Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE KAISHI 2, so golemina br. 40 (25,5 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 20:11NORTH FACE - Original !!!

Se prodavaat original patiki NORTH FACE so Vibram gjon, so golemina b...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 20:10TIMBERLAND Cizmi -Unisex

Thimberland kozni cizmi-unisex Cena vo prodavnica 14500 https://www...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 19:37Vodootporni,nelizgacki so krzno-Novi

Preubavi cizmi sosema novi Cena fiksna i bez razmeni!!! 077 606 650


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 19:36Словенски кожни чизми Slovenski kozni cizmi

Novi kozni cizmi, vodootporni, slovensko proizvodstvo. Ima golemini 4...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

05 фев 19:07Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2

Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2, Број: 38,5 Цена 3...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

05 фев 19:06Novi vodootporni patiki

Prodavam Regata patiki


2.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

05 фев 18:53Patiki, Nike Flex Contact

Patikite se novi, ne se noseni Broj: 37.5


2.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 15:44Patiki Allstar

Prodavam novi neobleceni Allstar patiki. Kupeni se i ne se noseni por...


2.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Женски обувки

05 фев 12:13NEW BALANCE Патики NEW BALANCE W 697

Patikite se zenski novi neobleceni. Број 37,5


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

05 фев 12:13Kozheni martinki

Crni kozheni martinki ,od vnatre celi se so krzno,broj 36 ,makedonsko...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

05 фев 11:34Cizmi Zenski Leone

NOVI SE PRODAVAAT PORADI ZGRESEN BROJ Kupeni se 70 evra od Grcija o...


40 €
или предлог цена
05 фев 11:08obufki

dobra sostojba site 6 para 600 den


600 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

05 фев 10:37cizmi

zenski cizmi vrsta na vgraden materijal: prirodna koza prirodna k...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 09:29Zenski visoki cizmi

Zenska visoka elegantna cizma trula visna ubav i skap brend na duki d...


2.000 МКД
или предлог цена
04 фев 22:25Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам