Цела Македонија
                   
1423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell Precision 3650 Tower

Продавам 2 парчиња на десктоп компјутери Dell Precision 3650 Tower но...


850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:58Промовирано

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancijа 1 godina ...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

04 фев 11:40Промовирано

PRODAVAM KOMPLET KOMPJUTER-"ISPRAVEN".

-КОМПЈУТЕР -МОНИТОР-LG -ТАСТАТУРА -МАУС -ЗВУЧНИЦИ КАРАКТЕРИСТИКИ НА ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 06:14Najeftini novi GAMING konfiguracii i5 7 9, 3600 do 5900X AMD

Најефтино - разни нови конфигурации. Фирма. Гаранција 2/3 години. ...


17.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 03:20GAMING PC - najevtino na pazarot

GPU: Graficka XFX 5700 XT 8 GB Thicc III CPU: Procesor i7 9700 K Ploc...


40.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:49  НОВ ОГЛАС

Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:05Преинсталација и сервис на десктоп/лаптоп компјутер

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:05HP Z420

HP kompjuter so 52 GB RAM i 1 TB SSD i graficka AMD FirePro W7000...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 20:40HP Z400

HP Z400 so 6 GB RAM, 160GB HDD i graficka NVIDIA Quadro FX 1800


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 20:39Kompjuter evtino kukiste pentium4

Ispravni konfiguracii samo kukiste Testirani Iscisteni Termalna pas...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:43Компјутер со одлични карактеристики

Се продава компјутер со следните компоненти: процесор i7 2600 cpu 3....


14.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:42Gaming PC - AMD 1200 AF - RX 470 4GB - 16GB RAM - 250GB NVMe

NOVO Gaming Desktop PC !!! Delovite se pod Garancija od 1 do 5 god...


22.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:34Gaming PC без графичка 12600K,Z690,16GB RAM

MB: Asus Prime Z690P D4 - ComputerUniverse 02.03.24 CPU: Intel i5 126...


900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
930 €
Вчера 17:13  НОВ ОГЛАС

PC i5,Cerberus Geforce GTX 1050ti 4gb ddr5,Ram 8 GB

Se prodava PC kompjuter Intel I5,Cerberus Geforce GTX 1050 ti 4gb ddr...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:38Gaming Core i7 7700 16 RAM 500 SSD

Gaming PC Core i7 7700 16GB Ram 500 GB M.2 ssd Fan Cooler Master RGB ...


850 €
или предлог цена
Вчера 16:28  НОВ ОГЛАС

Gaming Acer Predator G3

CPU : Intel Core i7 4770 - 3.90 GHz. RAM : 8 GB Kingston HyperX. HDD...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:19Intel i5-6600 Radeon RX 580 4GB конфигурација

Се продава комплет десктоп конфигурација составена од следните делови...


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:20Dell Precision 3650 Tower

Продавам 2 парчиња на десктоп компјутери Dell Precision 3650 Tower но...


850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:58Fujitsu Celsius Core i7 9700K 32GB ram Nvidia Quadro P4000

Fujitsu Celsius W580power + intel Core i7 9700K 32GB 2666mhz nvme ...


530 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:34Gaming PC (so garancija)

Se prodava predobar gaming pc kupen 2021 vo avgust, monitorot e kupen...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 13:17Kompjuteri gamer i5 i7

SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на корист...


9.890 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00HP Compaq Elite 8300 SFF Desktop + HP KU-0316 tastatura nova

HP Compaq Elite 8300 SFF Desktop OS: Windows 11 (Licenciran) + Micr...


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00KOMPJUTER FUJITSU NOVI KOMPLET SET

se prodavat novi kompjuteri set komplet novi fujitsuu so ekran DELL 2...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:37DELL 790 i3 2120 2th/4GB RAM/BEZ HD

DELL OPTIPLEX 790 i3 2120 2th gen MNOGU TIVOK I BRZ PROFESIONALEN BR...


2.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:04Kompjuter i3 PC

Lenovo kompjuter Procesor Intel i3 540 8GB Ram DDR3 250GB HDD Win...


65 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
75 €
Вчера 11:45Gamer Kompjuter PC

Budget Gamer Intel i3 3220 Nvidia GT 720 Ram 4GB 240GB SSD 1TB ...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Вчера 11:45I5 4690 H81M-S2PV 12 gb ram

Prodavam I5 4690 procesor maticna Gigabyte GA-H81M-S2PV 4gb + 8gb ...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:37Formatiranje i Instalacija na Windows 10 | Laptop Desktop

Услуги : 💻 Професионална инсталација и активација на Windows 10 (...


1.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:16Kompjuter desktop

Kompjuterot e raboten vo zabolekarska ordinacija, mnogu tivok I dost...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:09CPU Core 2 Quad Q6600 i Ram 4GB

Kompjuterot e Haier so Procesor Quad core Q6600, HDD 500GB, RAM 4GB,...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04Desktop PC kompjuter

Се продава компјутерот со следната спецификација: CPU: AMD FX-8320 8...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:33Budzet Gaming PC i5, RX570

Се продава Budget Gaming PC со следниве спецификации: MB: Asus H81M-...


16.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

06 фев 22:35Gaming PC i5 10th, GTX1660 Ti, 16GB DDR4, 500GB NVMe

Се продава Gaming PC со следниве спецификации: MB: Gigabyte H510M K ...


36.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

06 фев 22:26Prodavam iMac 2010 27 Inch

Prodavam iMac 2010 27 Inch ZACUVAN KAKO NOV za 400 evra. Instaliran ...


400 €
или предлог цена
06 фев 21:17HP Kancelariski kompjuter so i5 3470 8gb ram

Kompjuterot e vo odlicna sostojba koristen samo za online nastava. In...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.500 €
Илинден / Скопје

Десктоп компјутери

06 фев 21:17Kompjuter HP Compaq dc7900 ultra-slim desktop

Prodavam glanc nov kompjuter HP Compaq model DC7900 ultra-slim deskto...


90 €
или предлог цена
06 фев 20:34Gaming PC Build

Se prodava Gaming PC build so slednite komponenti: Maticna ploca - A...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Росоман / Кавадарци

Десктоп компјутери

06 фев 19:33Kompjuter i7 4.4Ghz, GTX 970, 16GB Ram

Prodavam kompjuter -Intel i7 4790k 4.4Ghz -HyperX Fury DDR3 Ram 1...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

06 фев 19:21Prodavam iMac 27, 2017, CPU i5 3.4GHz, Ram16GB, HDD 1Tb

Се продава iMac Retina 5K, 27-inch, 2017 Processor 3,4 GHz Quad-Cor...


1.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

06 фев 17:54GAMING PC

prodavam gaming pc. windows 11. 075444518 MB: asus prime z270p C...


30.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

06 фев 17:19Ryzen vs Intel

Продавам уште 2 компјутери - Интел 11 и 12 та генерација. Постои м...


33.900 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
39.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

06 фев 16:01Продавам конфигурација

Продавам декстоп конфигурација I5 3570 3.4 Ghz RAM 8GB SSD 120 GB NV...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

06 фев 15:58Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам