Подкатегорија:
                   
5254 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkup na rigovi so 3060ti,3070,3070ti,6800xt i 6900xt

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
04 фев 12:15Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


999 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.290 €
Вчера 13:00Промовирано

Hard disk HDD 3.5" 500gb toshiba i seagate 3.5" 500gb

Prodavam dva hard disk kompletno ispravni 3.5inci 500gb, edniot e toa...


600 МКД
или предлог цена
Денес 08:31Sapphire rx 570 pulse 8gb

Prodavam sapphire rx 570 pulse 8gb od Germania malce se koristeno kak...


Денес 08:31Monitor Samsung 24" LF24T450

Prodavam Samsung profesionalen monitor LF24T450, koristen samo nekolk...


8.200 МКД
или предлог цена
Денес 08:28Graficka Asus TUF GTX 1660 ti 6gb

Prodavam graficka so full pakuvanje i lokalna garancija 18 meseci. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:11  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM PROCESOR CPU Intel i3 3240

PRODAVAM PRCECSOR CPU Intel i3 3240 3.40 GHz 3M Cache Cores 2, T...


Денес 07:25500GB HDD

Se prodavaat 2hdd, hdd se isprobani i testirani rexultatite gi imate ...


700 МКД
или предлог цена
Денес 01:48Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


Денес 00:49XFX 580 4gb

Prodavam XFX 580 4gb vo odlicna sostojba koristena za gaming 1 godin...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 00:20Кулер Intel Laminar RH1

Го продавам следниот кулер, без никакви проблеми си работи одлично,ко...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 23:49SERVIS ZA LAPTOPI I DESKTOP PC....BRZO,KVALITETNO I KORETNO

Вршиме сервис и форматирање на десктоп,лаптоп компјутери,чистење и по...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:32Philips 248E9QHSB

https://www.philips.co.uk/c-p/248E9QHSB_00/curved-lcd-monitor-with-ul...


6.300 МКД
или предлог цена
Вчера 23:12HDD 1TB 7200RPM 100% health

Toshiba 1TB 7200RPM 100% health Celosno ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:06Monitori 22"

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci. 60h...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:57LG DVD RW za desktop PC, perfektena sostojba

Se prodava DVD RW - LG x52 super multi, za desktop PC vo perfektna so...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:50Kupuvam graficka karta NVIDIA GeForce 8800 GT

Kupuvam dobro zacuvana i potpolna ispravna graficka karta model: NVID...


Вчера 20:59Prodavam kompjuterski DVD snimaci

Prodavam kompjuterski DVD snimac ASUS DVD-RW ne mnogu koristen vo isp...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:52Prodavam web kamera Ucom

Prodavam web kamera Ucom so usb konektor


200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:52Prodavam DDR Ram memorija za Desktop kompjuter

Prodavam 3 parcinja po 256MB DDR-400 Ram memorija za Desktop kompjute...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:52Prodavam procesor intel Celeron D

Prodavam procesor Intel Celeron D 256K Cache, 2.40 GHz, 533 MHz FSB s...


Вчера 20:52Процесор/Procesor/CPU i5 4690

Продавам десктоп процесор Intel Core i5 4690 (LGA1150). Kористен, 10...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08Dell 19.5v 1.54a 30w punjač za tablet XPS 10 nov

punjač za tablet. Konektor sa 40-pina kao na slika Dell VDell Latit...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56Novi ram memorii za laptop 2 x 4GB DDR3 Samsung

Memoriite se novi, izvadeni se vednas po kupuvanjeto na laptopot, por...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:55EPSON LX-300

Се продава нов 9-игличен печатач со точкеста матрица EPSON LX-300 М...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:47MB MSI K9A2 Platinum Amd 9350e quad 8GB ram

Maticna ploca Msi 7376 ver 1.0 K9A2 Platinum Processor Amd Phenom 93...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43Monitor MAG 17LCD

Ispraven monitor odlicno socuvan Fabricki zvucnici Komplet so vga i ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:42MB Biostar Cpu amd x4 620 Ram 4gb hdd 500gb

Komplet se 2000denari So windows instalirano se ispravno 071 669 646...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:42Logitech MX Master 3

Proizvodot e vo odlichna sostojba, kako shto mozhete da vidite na sli...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:35Poveke delovi Intel procesori maticni ploci ram memorii

se prodavat: Soket 775 site procesori se ispravni i cena za eden e 4...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:14Wireless Tastatura + Maus Logilink Germanski Novi

Tastaturite se novi Logilink Germanski Tastatura + Maus 800 denari


Вчера 18:56Logilink Full HD Webcam So Mikrofon Novi 50% Popust

Kamerite se novi Brend Logilink Germany Istite kaj nas vo prodavnic...


990 МКД
или предлог цена
- 34 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 18:56Dell GeForce GTX 1660 Super

Се продаваат x4 Dell GeForce GTX 1660 Super


Вчера 18:36M.2 SATA 512GB SP

Se prodava nov neotpakuvan M.2 SATA 512GB Silicon Power SP512GBSS3A55...


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.000 €
Вчера 18:36Processor Intel i7-6700

Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turbo Frequency 4.00 GHz Intel® Tur...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.000 €
Вчера 18:35Processor i7-8700T

Intel Core i7-8700T i7 8700T 2.4 GHz 6-Core 12-Thread CPU Processor 1...


Вчера 18:34  НОВ ОГЛАС

NOVA ASUS RTX 3060 OVERCLOCKED EDITION

Se prodava nova, nekoristena ASUS RTX 3060 OVERCLOCKED EDITION so 12g...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 18:31Pelikan toner univerzalen

nov neotpakovan


Вчера 18:28Zvucnici Kenwood i kasetofon JVC

Cena povolna, moze komplet ili posebno Samo na ovoj broj 078 526 8...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:18Adapteri za LapTopi za site modeli

Za Asus Rog Za Dell HP Sony Acer Lenovo idr.


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:01Sapphire nitro 470 4gb

Sapphire nitro 470 4gb, so dvi izlez samo. So sredeni biosi za gaming...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

Asrock RX 6700 XT

Se prodavat graficki karti vo ispravna sostojba imam 5 komada.Za pove...


Вчера 17:04Страна 1 од 132

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам