Цела Македонија
                   
36133 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda Civic 2.2 140ks

Voziloto e vo odlicna sistojba bez nikakvi vlozuvanja. Redovno servis...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
Денес 10:49Промовирано

Mercedes E 280 Classic

Se prodava Mercedes E280 Classic 2005 god 7G menjac V6 motor 275 0...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

06 окт 17:51Промовирано

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018godina

Se prodava Golf 7 2018 godina 165.000 km so servisna kniska So full ...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:17Промовирано

Citroen C5 2.0 HDi AUTOMAT

Citroen C5 2.0 HDi Diesel. AUTOMAT Exclusive Doneseno od svaicar...


6.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:08Skoda Octavia TDI 2013

Prodavam ili menuvam za pikap ili monovolumen. Skoda Octavia 2013 ...


7.149 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 19:07FORD MONDEO 2.0 DIZEL REG. CELA GOD. MOZE ZAMENA

ASTRA G 1.6 8 VENTILI IMA PLIN REG. AVTOMATIK TOP SOSTOJBA SERVISIRA...


1.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 19:05AUDI A6 50TDI 286KS

📌Kolata ima plateno sve do registracija pominato KM:77.000 se...


7 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Денес 19:05LAND ROVER DISCOVERY III -2.7HSE 4X4

_PRVATA BOJA- ORIGINAL*2.7HSE V6.. -ODLICEN KAROSERISKI* 7 SEDISTA. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.400 €
Битола

Автомобили

Денес 19:03BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:03ZASTAVA CONFORT 101 1981!!

ZA POVEKE INFORMACI JAVETESE NA OVOJ BROJ 070 553 539


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 19:01Renault Megane 1.5dci 2009god.

-Plateni se site davacki do registracija. Kolata e uvezena od Belgij...


4.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 19:01Ford Focus 1.6 Diesel 2011god.

Ford Focus 1.6 TDCi -Година на производство: 2011 -Километража: 167...


6.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 19:01Renault Talisman 1.5dci

Renault Talisman -Aluminiumski bandazi. -BOSE zvucnici. -Klimat...


13.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.000 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 19:01BMW e34 3.0

kolata e pravena od 0 za merak sredeno staven e motor od e39 3.0 diz...


4.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 18:59Golf 7

Prodavam Golf 7 , 2.0 , 150 PS , 2015 godina , 168.000 km , uvoz Germ...


14.800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 18:59Mercedes E250 CDİ Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. Registriran Cela Godina + Zelen Karton. AMG...


13.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:58  НОВ ОГЛАС

Prodavam matiz

Prodavam matiz registriran do 12.2023 g.na benzin/plin


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:55BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:54AUDI A6 2.5TDI QUATTRO(180PS) 2000/01GOD AUTOMATIC/TIPTRONIC

AUDI A6 2.5TDI QUATTRO(180PS) 2000/01GOD AUTOMATIC/TIPTRONIC MOZE ZAM...


1.999 €
или предлог цена
Денес 18:54Renault Megane 1.9dCi 2006g facelift vo perfektna soatojba

Renault Megane / 1.9dci / 130ks 6 Stepen racen menuvac MOZE ZAM...


1.999 €
или предлог цена
Денес 18:54ASTRA J zamena za Antara ili Mokka

ASTRA J 1.4 Turbo , Cosmo oprema koza,klimatronik,senzor dozd,auto sv...


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:52CADDY 1.9TDI

CADDY1.9TDI -GOD:2006 -1.9LIFETDI -NOVI GUMI -MICHELIN -FULL SER...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 18:52prodavam opel astra h 1.7cdti karavan 2008 god.

kolata e so servisna kniska do posleden km sega e napraven srvis site...


3.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:50Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava Seat ibiza 1.4 TDI,vo odlicna sostojba zacuvana kako nadvo...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Денес 18:49Fiat punto

Se prodava Fiat punto 1.2 so katalizator zaedno so reg. smeneto e i m...


1.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 18:48Chevrolet Aveo 1.2 2008 Full Oprema od Slovenija

Se prodava Chevrolet Aveo 1.2 2008 godina, doneseno od Slovenija pred...


2.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 18:48Се продава VW Touran 2006год.

Се продава VW Touran 2006год. дизел, автоматик во одлична состојба. ...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 18:45Golf 8 2.0Tdi

Golf 8 2.0Tdi BEZ ZAMENI


По Договор
или предлог цена
Денес 18:44Honda jazz 1.4 benzin plin

Honda jazz benzin plin 1.4kubika 070386623


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 18:44Opel Astra 2.0 dti

Opel Astra 2.0 dti odlicna odrzavana servisirana 9 mesec so validen d...


1.450 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.600 €
Битола

Автомобили

Денес 18:42VOLKSWAGEN 3

1.4 .BENZIN PLIN A-TEST..ISTECENA REGISTRACIJA..


1.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 18:42Audi Allroad Quattro 3.0tdi

Audi Allroad quattro 3.0tdi 2011 239ps Panorama Automatic Quattro R...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:41VOLKSWAGEN Golf 2.0 SDI / Full Oprema / 070-838-127

INFO NA TEL 070 838 127 Ljupco INFO NA TEL 070 838 127 Ljupco INFO ...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:40Opel Calibra 2.0

Se prodava Opel Kalibra 2.0 benzin/plin atest, registrirana e do 07.2...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:38Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:38MAZDA CX7 2.3 BENZIN PLIN 260KS 6M/T PREMIUM

MAZDA CX7 2.3 BENZIN PLIN 260KS 6M/T PREMIUM KUPEN OD MAKEDONIJA SO R...


7.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:38TOYOTA AURIS 2.0 D-4D 124KS LUNA 2007G

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D 124KS LUNA VOZILO OD VTOR SOPSTVENIK REDOVNO ...


5.490 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:38BMW X1 143hp dizel

Bmw X1 Sdrive 1.8d Greaci na sedista Start stop Digitalna klima Bord...


10.900 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 18:37SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA

SE PRODAVA SUZUKI SWIFT 2005 godina 1.3 diesel 69 k.s Racen men...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:32Se prodava audi a6

Se prodava audi a6 2.8 v6 1996 god so ates plin ates folii napraven s...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:31Audi a4 1.9tdi quattro

Se prodava audi a4 1.9tdi 110 ks quattro registrirano do 6 2023 pali ...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:31OPEL CORSA 1.4i JOY *СОНЧЕВ КРОВ* ОДЛИЧНА

Прекрасна Corsa JOY 1.4 бензинец 44kw основен модел со сончев исправе...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 18:30VW POLO 1.4 TDI FULL -07

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI MNOGU ZACUVANO KAKO VNATRESNO TAKA NAD...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.990 €
Денес 18:30Страна 1 од 904

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам