Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1873 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavat smokvi sadnici

Se prodavat smokvi sadnici, smokvite se sadat vo sekoe vreme, se rabo...


130 МКД
или предлог цена
Денес 13:39Изработка на професионални тревници !!

Професионална изработка на тревници поставвување на ивичњаци, декорац...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Градина / Останато

Денес 12:34ogradi, stakleni ogradi i dr.

Prodavame Stakleni ogradi, ogradi i dr. Za se so da vi interesira ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

Денес 09:52" OGRADI - ROLETNI "

Info na 078 225 413.


60 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
75 €
Свети Николе

Градина / Останато

Денес 09:28Лејланд

Лејланд (Leyland) се користи најчесто за формирање прекрасни зелени п...


150 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 09:18Prodavam Dvosed

Dvosed drven cvrst nerasklaten moze da se prefarba 30e.


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 08:12Ukras za dvor ili gradina Strumf

Безвременски украс од метал за двор. ⚫️ Цена: 700 ден. ⚫️ Екстра го...


700 МКД
или предлог цена
Виница

Градина / Украси

Денес 07:19Galation

Se prodava prasok za rachci Galation


500 МКД
или предлог цена
Денес 03:38  НОВ ОГЛАС

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина / Огради

Вчера 22:08dekorativni sadnici indiski jorgovan

Prodavam dekorativni sadnici indiski jorgovan latinsko ime lagestroe...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Вчера 19:54Pampas

Prodavam sadnici pampas za dekoracija na dvorovi gradini . Period na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:54Cadori Чадори 3 метри

Нови Чадори 3 метри Цена 6000 и 5000 денари


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Вчера 19:51Скара по желба - Сите видови на скари на жар, дрва и плински

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:45Skari na zar - kumur - Skara na plin plinski plinska

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:44Дебели вршници со рачка - Вршник - Vrsnik - Vrshnik Sac Сач

Се продаваат дебели вршници(2мм) комплет со рачка и испорака до врат...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:44trevnik-trevnici -seenje treva

profesionalna izvedba na trevnici so sistem za navodnuvanje RAIN BIRD...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:04Prskalki - Kapka po kapka

izarabotka na smart sistemi za avtomatsko i dalecinsko navodnuvanje p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 18:04sistemi so avtomatsko navodnuvanje

profesionalna izvedba na sistemi za navodnuvanje treva sistemite se...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:03ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 17:11KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Гостивар

Градина / Огради

Вчера 17:11Se prodava ograda

Dimenzii dolgata 3.70 dol 2.00 vis tri parcinja 1.50 dol 1.30 dolzina...


35 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Огради

Вчера 16:29NOV KULTIVATOR "PARKSIDE" NEOTPAKOVAN

Nov neotpakovan elektricen kultivator za vasite potrebi vo gradinata ...


150 €
или предлог цена
Вчера 15:03Prodavam Palmi

100€


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 14:51Ukrasni crkvicki

Se prodavat ukrasni crkvicki Tvrda gradba 075 303 358


5.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Градина / Останато

Вчера 13:52Ograda vestacka

СЕЧЕМЕ ОГРАДА И ПРЕСМЕТУВАМЕ ПО ВАША ДИМЕНЗИЈА И БЕСПЛАТНО ДО ДОМА!!!...


759 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 13:38Panelna ograda

Panelna ograda e sovremen nacin na ograduvanje, taa e moderna, cvrsta...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 13:05Ograda do vestacka treva

Ograda od vestacka treva so UV zastita od sonce, visina 1m, 1,2m 1,5m...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Zastita od podzemni stetnici

Zastitete ja Vasata gradina od nesakani gosti..Proizveduvam i prodava...


1.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 12:43KRTOLOVKA KM350

KRTOLOVKA KM 350 e stapica za krt i slepo kutre .Podobrena verzija o...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40STAPICA ZA KRT I SLEPO KUTRE - KRTOLOVKA KM 300

Izrabotuvam i prodavam Krtolovka KM 300 Koja se postavuva vo Vasata g...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40Kovano zelezo ograda i tendi

Ograda od kovano zelezo i tendi skali Kupeni se pred 8 god. Se pr...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 11:54Alati za kovani ogradi Eisenkraft so literatura

Se prodavaat tri alati za kovani ogradi. Prvata e za secenje na spari...


15.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:49Прунус Prunus laurocerasus 'Rotundifolia'

Prunus laurocerasus 'Rotundifolia' зимзелена грмушка иделна за жива о...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:18Бамбус Bambusa aurea

Се продаваат контејнерски садници бамбус погодни за садење во секое в...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:18Nandina domestica

Контејнерски садници во 22см саксија, погодни за садење во било кое в...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:18Trimer / тример Einhell Нов!

Се продава нов тример Einhell купен пред една недела.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:18Продавам казма казми Prodavam kazma kazmi

Продавам казми... Цена за парче 400 денари


400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:14EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:41ПРОИЗВЕДУВАЊЕ И РЕПАРИРАЊЕ НА БАЗЕНИ!

-ГИ РЕПАРИРАМЕ И ОБЛОЖУВАМЕ ВАШИТЕ БАЗЕНИ И ИЗРАБОТУВАМЕ БАЗЕНИ ПО В...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 09:02Mulc za dvor I gradina dekorativen mulc

Mulc


650 €
или предлог цена
Вчера 08:46Страна 1 од 47

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам