Цела Македонија
                   
36305 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT

BMW 325DD 3.0L 2009 Facelift ------------------------- VIDEO: https...


8.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.300 €
Тетово

Автомобили

26 јан 07:11Промовирано

Audi A4 2.7 tdi besprekorno

Se prodava unikatno Audi A4 2.7 tdi S-line so mnogu visoko nivo na op...


7.900 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Renault clio

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba se...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:26Промовирано

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Opel astra 1.7 cdti ecoflex vo odlicna sostojba 2010 godina Ful oprem...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:30Prodavam matiz

Prodavam matiz registriran do 12.2023 g.na benzin/plin


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:30Prodavam reno megan

Prodavam reno megane2009 odlicno.socuvan 1.5 dci 106 konja 6 brzini k...


5.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:30CITROEN BERLINGO PEZO PARTNER KUPUVAM

KUPUVAM PARTNER ili BERLINGO PATNICKO Inf: tel/viber 077 56 00 08 ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:29Odlična seat ibiza

Registrirana odrzuvana digitalna klima


2.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 09:29Mercedes Benz B 200 CDI, AMG, 4 Matic, 2015 godina

Mercedes Benz B klasa 200 CDI 100kw/136ks 2015 godina * AMG paket na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28VW PASSAT CC 2.0 TDI, DSG, 2009 god

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI, 140ks 2009 godina na proizvodstvo * DS...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28BMW X3 2.0 Dizel, X-drive, 2011 godina

Bmw X3 2.0 dizel 120kw/163ks 2011 godina * X drive / 4x4 pogon n...


13.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Toyota Avensis 1.6 benzin, 2014 godina

Toyota Avensis 1.6 benzin, 132 ks 2014 godina * Garancija na Km, ...


12.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Peugeot 308 1.6 HDI 109ks

Peugeot 308 1.6 HDi 109ks 2007/2008 * Voziloto e vo odlicna sostojba...


4.299 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28LADA 112

Lada 112 benzi plin Novi Gumi Nov Akulumator Nova set lamela korpa N...


29.111.987 €
или предлог цена
Денес 09:28Audi A3 1.6 TDI 105 ks, 2009

Audi A3 1.6 TDI 77kw/105 ks 2009 godina * Odlicna sostojba * ...


7.450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Ford fiesta - odlicna za pocetnici

Se prodava Ford Fiesta vo odlicna sostojba, pogodena za vozaci pocetn...


1.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.750 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Audi Q5 2.0 TDI quattro, Automatik, 2015 god.

Audi Q5 2.0 TDI 120kw/163ks 2015 godina na proizvodstvo * Vozil...


22.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Golf 5 odlicen

Se prodava Volkswagen Golf 5 vo odlicna sostojba, registriran zdrav i...


3.650 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Skoda Yeti 2.0 TDI, 4x4, 2015 godina

Skoda Yeti 2.0 TDI 2015 godina 4x4 pogon na site trkala !!! VoZi...


12.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI, DSG-Automatik

Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI 90ks 2013 godina * Highline nivo na op...


10.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Skoda Yeti 1.6 TDI, Automati, 2014 god.

Skoda Yeti 1.6 TDI 77kw/105ks 2014 godina na proizvodstvo * Aut...


13.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28KIA Ceed 1.6 CRDi 136ks, 2016 god

KIA Ceed 1.6 CRDi 1.6 CRDi 100kw/136ks 2016 godina * Voziloto e...


10.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Ford Focus 2.0 TDCi 163 ks, 2011

Ford Focus 2.0 TDCI 163 ks 2011 godina na proizvodstvo * Powershi...


8.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Mazda 3 1.6 Hdi 109 hp

Se prodava odlicno zacuvana Mazda 3 1.6 hdi registrirana do 29.12.202...


4.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:28Volkswagen Polo 1.2 TDI, 2011 god.

Volkswagen Polo 1.2 TDI 55kw/75ks 2011 godina * Voziloto e vo od...


5.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.999 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Volkswagen Golf 1.6 TDI 105ks, 2013 godina

VW Golf 1.6 TDI 105 ks 2013 godina * servisna kniska, garancija n...


10.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Seat Leon 2010 godina

Prodavam seat leon FACELIFT 2010 god 1.4 motor so nov plinski ured lo...


5.350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.650 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Volkswagen Beetle 1.6 TDI 2013 god.

Volkswagen Beetle 1.6 TDI 77kw/105ks 2013 godina * TOP sostojba ...


11.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Seat Leon 1.6 TDI 105ks, 2014 god

Seat Leon 1.6 TDI 105 ks 2014 godina 77kw/105ks * Voziloto e vo...


10.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:27PEUGEOT 308 SW

Peugeot 308 SW 1.6 - 2008 godina - atest plin - klimatronik - 8 a...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Mini ONE 1.6 benzin, 115.000 km, 2010 god

Mini ONE 1.6 benzin 72kw/98ks 2010 godina * Mini-to e vo TOP sos...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.

Seat Altea 1.2 TSI 77kw/105ks 2014 godina Seat Altea so FULl opr...


8.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Nissan X-Trail, 2.0 DCi, 4x4, Automatik

Nissan X-Trail 2.0 DCi 150 ks 2007 godina *4x4 *Automatik *Regi...


7.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Fiat Punto EVO 1.3 multijetdizel, 2010 god

Fiat Punto 1.3 multijetdizel 2010 godina * TOP sostojba * Registrir...


4.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Ford S-Max 2.0 TDCi, 2007 godina

Ford S-Max 2.0 TDCI 140 ks 2007 godina * S-Maxot e vo TOP sostojb...


4.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Prodavam Mercedes A 180

Prodavam Mercedez-benz A 180, prv gazda i kolata e kupena od salonot...


1 €
или предлог цена
Денес 09:27BMW 116i

Se prodava BMW 116i Registrirano cela godina do 08/23 Benzin plin ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 09:26SEAT ALTEA XL 1.6 BENZIN/PLIN REGISTRIRANA

Seat Altea XL 1.6 Benzin/Plin Registrirana do 04. 2023. Landiren...


5.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:25ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina ...


3.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.750 €
Денес 09:25DAEWOO MATIZ 00god FULL OPREMA ODLICNO

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana El na stakla Servo Klima ...


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:25Mercedes Vito 114cdi 2016god!!! Kako novoo!!!

Kombeto e uvezeno,plateni se site uvozni davacki!!! 2016god!!! 1980...


14.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:25FORD ESKORD 98god ODLICEN

Kolava e vo odlicna sostojba servisiran Atest plin Centralno Reg d...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:25  НОВ ОГЛАС

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
Денес 09:25Страна 1 од 908

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам