Цела Македонија
                   
627 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RIG Sapphire NITRO+ RX 580 Special Edition 8GB

Prodavam Sapphire NITRO+ RX 580 Special Edition 6 graficki t.e kompl...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

17 јан 18:45Промовирано

Sapphire Rx 580 8gb Special edition

Se prodava graficka Sapphire rx580 8gb specijal edition. Kartata e...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 21:37Mining Rig Rigovi Sapphire RX 6600 RX6600 8GB

Продавам mining rig ригови со најефикасните графички за KawPow алгори...


3.600 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 €
Вчера 19:56Se prodava helium ruter hnt хелиум рутер хнт sensecap

Се продава нов неотпакуван sensecap со rak 8dbi антена и кабел, држа...


500 €
или предлог цена
Вчера 18:44PRODAVAM PERFEKTEN RIG SO 8GB KARTI,VKUPNO 9 KARTI

PRODAVAM PEFREFKTNO STABILEN RIG BEZ NIKAKOV RESTART SO 9 KARTI 8GB, ...


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 09:33Mining Rig NITRO+ RX 580 8G G5

Се продава риг со 6 картички NITRO+ RX 580 8G G5. Има простор за дог...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 08:58PRODAVAM RIG 6 X MSI 3080 581 MH/s

PRODAVAM RIG MOZE DA SE PLATI I VO CRYPTO MOZE I ZAMENA ZA KOL...


5.500 €
или предлог цена
26 јан 23:14BOBCAT 300 NOV ITNO

Itno prodavam nov Bobcat300 so 2GB memorija i 1m 4dbi antena. So doku...


350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
380 €
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

26 јан 22:34Helium Miners Bobcat300 NOVI i PnatherX2 NOVI

NOVI Bobcat300 neotpakovani 350€ NOVI PantherX2 neotpakovani 300€ ...


350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
375 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

26 јан 20:43Riser Rajser site vidovi PCI-E to 4xUSB, 009s, M.2 rajzer

!!! Рајзери со повеќе од 4 кондензатори се реклама, вишокот нити се к...


320 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

26 јан 16:08BOBCAT 300

Prodavam nov helium miner BOBCAT 300


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

26 јан 06:44Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

26 јан 05:174 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter RGB

Motherboard 1 to 10pin fan 4 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter Extensio...


299 МКД
или предлог цена
26 јан 00:33Se prodava rig so 3 karti

Evga 3090 FTW3 Evga 3080 XC3 Black non lhr Sapphire Nitro rx6700xt...


6.200 €
или предлог цена
25 јан 14:04Bitmain Antminer L3 +

Prodavam 2 Antminer L3 (refurbished)


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

25 јан 00:144 Pin PWM Fan HUB Splitter - for mining or gaming

Za poveke parcinja sleduva popust


299 МКД
или предлог цена
24 јан 23:304 pin PWM Cooler Fan Hub PC Splitter Adapter Socket 1 to 10

Спецификација види во сликите


499 МКД
или предлог цена
24 јан 23:30Rigovi 1660s vo perfektna sostojba

Se prodavaat ili zamenuvaat za vozilo 3 riga 2 se so 7 karti 1 so 6ka...


5.000 €
или предлог цена
24 јан 20:02ADD2PSU, ATX jumper, BUTTON, HDMItoVGA dummy, USBtoSATA SSD

1. 300ден /5pcs 1,200ден Add2PSU, SATA 24pin ATXx2 PSU Automatic Ju...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

24 јан 18:042 x Rigovi RX 580 4gb

Se prodavaat 2 riga so po 6 graficki , - XFX Radeon RX 580 4GB site ...


2.700 €
или предлог цена
23 јан 20:11Dual PSU адаптер, PCIe кабли, splitters

EXTRA CENI EPS CPU 8pin to dual 8(6+2) PCle splitter = 300ден - 30% ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

23 јан 10:45NOVI REJZERI KOMPLET SO SITE DODATOCI

Prodavam 6 novi Rajzeri VER006C (molex) (riser, rejzer, rajzer, ri...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

23 јан 10:21PRODAVAM-MENUVAM RIGOVI ZA HELIUM MINERI, VIDI OGLAS

PRODAVAM ILI MENUVAM RIGOVI ZA HELIUM MINERI. NA SITE GRAFICKI E NAP...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

23 јан 10:08NOV RIG 6/9 X1660SUPER 3GOD GARANCIJA

SE PRODAVA NOV RIG 6x1660SUPER ASUS DUAL KOMPLET SO KUTII SO PISMENA ...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

23 јан 09:19Tasker RG213U коакс-кабел со N Type Female и RP-SMA Male

Tasker RG213U коаксијален кабел со N Type Female и RP-SMA Male монтир...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

23 јан 01:41Modularni PSU novi kabli PCIE SATA MOLEX 5pin 6pin 8pin modu

МОДУЛАРНИ КАБЛИ: 1. 5pin/2MOLEX.1SATA - 390ден MOD PERIPHERIAL 5...


390 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 23:39Bobcat 300 Helium NTH Miner

Bobcat 300 Helium Miner во оригинална амбалажа со сите придружни дело...


25.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 23:122 x RP-SMA Male конектори за LRM-400

Два стандардни RP-SMA Male конектори за монтирање на LRM-400 коаксија...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 22:302 x N Type Female конектори за LRM-400

Два стандардни N Type Female конектори за LRM-400 коаксијален кабел. ...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 22:21TIMES LMR-400 коакс-кабел за Helium

Оригинален Times LMR-400 коаксијален кабел со должина од 15 метри. По...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 22:13prodavam rig, so garancija i komplet dokumenti

prodavam rig so 6 graficki koi se pod garancija.1*3090rtx 24gb Asus k...


2.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 22:13TIMES N Type Female конектор за LMR-400

Оригинален TIMES N Type Female конектор (TC-400-NFM) предвиден за мон...


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 21:46TIMES Lightning Protection (LP-GTV-NFM)

Оригинален TIMES Lightning Protection идеален за заштита на антенски ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 21:21McGILL Helium antena 6dBi (EU868)

Одлична Helium антена од McGILL оптимизирана за фреквентен опсег од 8...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 20:46McGILL Helium antena 9dBi (EU868)

Најдобрата Helium антена од McGILL оптимизирана за фреквентен опсег о...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 20:32Helium miner antena lmr kabel хелиум минер антена лмр кабел

Prodavam lmr kabli za helium mineri. Komplet so konektori.


1 €
или предлог цена
22 јан 17:58Pridavam Rig mining eth

Prodavam rig Moze i na delovi 5x 6700 12G 1x 6800 16G ...


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 12:07Riser 009s , PSU server , Kabli ,

RAJZERITE SE NOVI !!! NE KORISTENI !!! !! Rajzerite sto se so pove...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 јан 12:01AntMiner S17 55th i T17e 53th

Se prodavaat dva AntMineri, eden S17 I eden T17e, S17 raboti na 55th ...


3.400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

21 јан 23:20Ригови / RIG Radeon RX 580

Се продаваат три зачувани ригови со по 6 графички картички Radeon RX ...


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

21 јан 18:53PRODAVAM NOVI RIGOVI

Prodavam Dva kompletni rigovi NOVI so GEFORCE RTX. Moze i poedinecno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

21 јан 13:25Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам