Цела Македонија
                           
30386 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVOGRADBA vo blizina na Opština

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na modereni stanbeni edinici (NOV...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:25Промовирано

ПРОДАВАМ СТАН ВО АВТОКОМАНДА

СТАН ВО АВТОКОМАНДА ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАЊЕ ВО ЗАВРШНА ФАЗА. ПОДНО ПАР...


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

23 јан 01:13Промовирано

Novi stanovi Taftalidze 2

📌Високо квалитетни станови со функционални решенија и квадратури. �...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

20 јан 12:14Промовирано

* СЕ ПРОДАВА СТАН *

Се продава стан во центар на градот, погоден за админстративно делове...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 16:44SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

Se izdava namesten stan vo centarot na gradot edna minuta do sirok so...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:31Се продава стан во Ѓорче

Се продава стан. Контакт 075 263893 Без агенции молам. Само за се...


56.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 16:29Se izdava stan na Vodno 49m² na prizemje so dvor 30m²

Stan na Vodno na prizemje so dvor. Vednas vseliv. Pogoden za firma, m...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:10Prodazba na stan,stanovi nova gradba vo kisela voda

Prodazba na stanovi stan vo kislea voda nova gradba poveke informacii...


11 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:09Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:08Izdavam opremen stan

Stanot e sloboden od 1 fevruar


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:02СЕ ИЗНАЈМУВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ПОРТА КОЗЛЕ

Агенција за недвижности АВА ДОМ изнајмува нов двособен стан во Порта ...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:58Апартман во Маврово

Се издава апартман со површина од 33м2, со капацитет за сместување н...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 15:46Stan vo novo lisice ---hitno---

Se prodava stan 88m2 vo Novo Lisice karsi Lisa renoviran na dve nivoa...


92.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:45СТАН во ново градба на Рузвелтова 167.2м2 по 1850евра

Се продава СТАН во градба на Рузвелтова 167.2м2 + тераси 20.54 м2 ...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:25Комплетно реновиран стан во Аеродром 64м2

Комплетно реновиран стан во Аеродром 64м2 После Нова Железничка Пр...


1.480 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:25Се продава убав нов стан во Чаир 65м2

Се продава убав нов стан во новоградба, во Чаир карши Цветан Димов ги...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 15:25Се продава стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2

Се продава нов стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2 до Џевахир , на ...


1.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:25Се продава луксузен наместен стан во Капиштец, 56 м2

Се продава стан во Капиштец, 50 м2 92000 евра комплетно модерно ново...


92.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:24Наместен стан со паркинг во Аеродром 1450евра

Комплетно наместен стан во н.Аеродром во близина на поликлиника Ј.Сан...


1.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:24Се продава СТАН 78м2 во градба на Рузвелтова

Се продава СТАН во градба на Рузвелтова 77.63 М2 , во мала зграда 3...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:23Се продава стан 98 м2 во градба на ул.Рузвелтова

Се продава СТАН во градба 91.68 м2 плус тераса 6.47м2 на ул. Рузвелто...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:2332 м2 НОВ наместен СТАН ВО К.Вода

51 000 со паркинг простор и мебел на 3ри кат , Кисела Вода на 1км о...


51.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:23НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација со два тоалета, 3 спални со...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 15:23Се продава стан спроти сала Расадник

Се продава стар стан 52 м2 спроти сала Расадник во Б блоковите во Кис...


49.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
50.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:23Stanot e vo centar vo vnatresnosta na Makedonija

Stanot e vo Resen.Cenata e za na namesten


450 €
или предлог цена
- 31 % Попуст
650 €
Куманово

Станови

Денес 15:20Trosoben Stan

Трособен стан на 2-кат од 85 м2 и 15 м2 подрум. Станот е на Јужна стр...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Тетово

Станови

Денес 15:19Trosoben Stan

Ова е стан од 105 м2 на 2-кат со кујна, трпезарија, дневна соба, 2 сп...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Тетово

Станови

Денес 15:18Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:11Поволно се издава еднособен стан

Станот е комплетно опремен за потребите на вашиот престој: кујна, куп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:08TWINS house- Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 70

SE PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 70. od koi 22m2 deloven prostor ...


79.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 14:54TWINS house Se IZDAVA Nov Stan od 75m2 vo Strog Centar

Se IZDAVA Nov Stan od 75 m2 vo Nova Zgrada(2021 god.) Stanot se ...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 14:54TWINS house-Se prodava STAN(dupleks) od 100m2 na bul M. TITO

Stanot e na 5-ti kat vo zgrada bez lift. Vo stanot ima : - kujn...


82.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 14:54TWINs house- Se PRODAVA Stan od 110m2 vo CENTAR

Se PRODAVA Stan od 110 m2 vo relativno nova zgrada vo CENTAR. Stan...


124.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 14:54TWINs house-Se PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA

SE PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA. Stanot e na 4-ti kat so lif...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 14:54Apartman za kratok prestoj

Celosno opremen apartman vo centar za studenti


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:52SE IZDAVA STAN (GARSONJERA)

Se izdava kompletno opremen stan (garsonjera) na prizemje vednas do c...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 14:48AПАРТМАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:48Se IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava stan vo naselba 8mi Noemvri. Stanot e soodvetno namesten. ...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 14:35Se prodava stan 54m2 vo Taftalidze 1

Се продава, стан 49m2 плус тераса 5m2 по имотен лист во Тафталиџе 1 к...


97.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:35atraktiven stan kisela voda do vero

se prodava atraktiven stan novogradba so pogled na celo vodno do vero...


69.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:29SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:24Apartmani za kratok prestoj

Apartmani Za kratok prestoj


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:22Izdavam stan vo kukja na prizemje

Izdavam stan vo kukja. Stanot sodrzi spalna, detska, dnevna soba so k...


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 14:20Страна 1 од 760

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам