Цела Македонија
                   
36116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Toyota Land Cruiser

Se prodava Toyota land cruiser 3.0 automatik , vo dobra sostojba , se...


По Договор
или предлог цена
Скопје

Автомобили

30 јан 20:36Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

Audi A3 1.9tdi 105ks UNIKAT

AUDI A3 1.9tdi 105ks FULL OPREMA LED ,BI-KSENON ,KOZA FABRICKA NAVIGA...


8.400 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 17:54Промовирано

Се продава многу зачувана кола

Се продава Seat toledo многу зачувано со фул опрема.


2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:45SUBARU IMPREZA 2.0 4X4 AWD BOXER MOTOR

Subaru impreza 2.0 2009 4X4 AWD BOXER motor 6 brzini Odlicni letni g...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 20:43Passat CC 2.0 TDI 170ks 2009 DSG AVTOMATIK

Marka: VW Model: PASAT CC Motor: 2.0 TDI dizel Moknost: 170 KS ( 1...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Денес 20:43Seat Ibiza

Se prodava Seat Ibiza 2005 godina. 💶Plateni se site davacki do reg...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:41MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:37GOLF 4 1.9 TDI ZAMENA PONUDETE

Golf 4 1.9 tdi 110 ps 99 god rwg do 27.10.2023 moze zamena ponudete c...


2.100 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Денес 20:37Ford mondeo 2.0 tddi

Broj 076 236 809


1.850 €
или предлог цена
Денес 20:36Touran 2.0tdi dsg higthline

Touran 2.0 tdi dsg automatik 2006 Servisiran registriran novi gumi e...


4.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:36OPEL ASTRA 1.6CDTI 2017 NEUVEZENA

🇲🇰 Неувезено користено возило 🚘 OPEL ASTRA J SEDAN 💶 10.490 ев...


10.490 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 20:35AUDI Q7 3.0 TDI S-LINE (NOTHELLE EDITION)

SE PRODAVA AUDI Q7 3.0TDI S-LINE 4x4, 2008 GODINA PRVA REGISTRACIJA, ...


8.990 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Струмица

Автомобили

Денес 20:34Mercedes c200cdi 2005 god

Prodavam Mercedes c200cdi 2005 god vo ispravna sostojba so ful operem...


4.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 20:34Opel astra

Prodavam opel astra 1.7 Isuzu motor 2000god vo ispravna sostojba so k...


1.400 €
или предлог цена
- 88 % Попуст
11.450 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 20:34RENAULT SCENIC 2017 ENERGY ZEN

🔲 SE PRODAVA 🔲 RENAULT SCENIC 1.5 DCI 110HP 2017GODINA - Cena : 1...


13.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 20:31LEXUS RC 300 HYBRYD 20000KM

⭕ SE PRODAVA ⭕ LEXUS RC 2.5 223 HP 300 HYBRID 20000km 2017G Цена: 5...


54.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 20:31FORD MONDEO 2.0CDTI

⭕️SE PRODAVA⭕️ Ford MondEo 2.0cdti 115ks.Vo odlicna sostojba 210000km...


2.390 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 20:31VW TIGUAN 4MOTION PANORAMA 170KS

⭕ SE PRODAVA ⭕ VW TIGUAN 4MOTION PANORAMA 2.0 170KS 2011GODINA CEN...


11.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 20:31VW GOLF 6 2 0 TDI HIGHLINE

⭕ SE PRODAVA ⭕ GOLF VI 2.0 TDI 110KS HIGHLINE 2009GOD CENA: 8.200€ ...


8.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 20:31CITROEN C4 CACTUS 1.6 Blue Hdi 2018G

⭕ SE PRODAVA ⭕ CITROEN C4 CACTUS 1.6 Blue-HDI 100KS 2018 GODINA C...


13.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 20:30Yugo 55

Se prodava yugo 1996 pali vozi so piln pez ates


250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 20:30Peugeot 308 SW

Peugeot 308 SW Godina 2008 Pom. km.200500 Registirana:10-2023 4 novi ...


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 20:30NISSAN PATHFINDER 2.5 DIESEL

Nissan pathfinder 2.5 disel manuelen menuvac reduktor brzi spori, 7 s...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:28Peugeot 508

Peugeot 508 thp 1.6 156ks Купена од еуроипекс 150000км со сервисна к...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:26FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:24Mercedes E280 AvantGarde

Автомобилот е донесен од Германија со возење. >Први газди во Македон...


5.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 20:18***FORD EXPLORER***4.0-V6 MOZNA E ZAMENA

DZIPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA BESPREKORNO ZAPAZEN SO DVA PARA BAND...


11.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:18VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA SERVIS MASLO FILTRI REBRASI REGI...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:17Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:17VW TIGUAN 2010god..2.0tdi 4x4Motion

Se prodava Tiguan 4x4 2010god 2.0tdi so 216.000km pominati MOTOR I...


12.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 20:17audi a3 1.9 90ks perfektna sostojba

Se prodava audi a3 1.9 tdi 90ks Full registracija, servisirano Od...


2.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 20:16Audi a3 1.9 110 moze zamena

Vo odlicna sostojba moze zamena


2.399 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 20:15Passat 2.0 DSG MOZE zamena

Vo odlicna sostojba Bez dodatni vlozuvanja


5.199 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 20:15Golf 4 116 PD moze zamena

Vo odlicna sostojba moze zamena


2.850 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 20:15Се продава ПМВ Хонда Цивик 2005година

Се продава патничко моторно возило во добра состојба марка Хонда Циви...


2.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:13audi a4 1.8t quattro

odlicno servisirano,so dva para bandasi,novo maslo,nov antifriz,smene...


2.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 20:12Santa Fe 4x4 2.2Crdi Automatic

-Dzipot e vo odlicna sostojba ; -Servisiran na vreme ; -4x4 ispravn...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 20:11OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo vo odlicna sostojba so pominati 350...


1 €
или предлог цена
Денес 20:10Honda CR-V 2.0 benzin/plin 4x4 - Moze Zamena

-4x4 Honda CR-V 2.0 benzin/plin a-test, -Registriran cela godina 01.2...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 20:09Bmw 520d f10

Se prodava BMW F10 520 2011 godina Racen menuvac 6brzini Head up d...


15.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 20:09BMW 118d

Napraven servis Start-stop El.na stakla El.na retrovizori Komandi...


1 €
или предлог цена
Денес 20:09Fiat G.Punto 1.4 benzin plin

Grande punto 1.4 2006 god. 57kw 77ks Ates plin Reg.15.06.23 Kl...


3.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:07Страна 1 од 903

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам