Куманово
                           
194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat stanovi

Se prodavaat 3 stana. Edniot e pozadi Lukoil kaj pazar 31m2, drigiot ...


24.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 дек 16:17Трособни станови Куманово

Се продаваат трособни станови во изградба, веднаш до Макпетрол на бул...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

16 дек 11:07Kupuvam stan

Kupuvam stan( nov,vo gradba ili renoviran) do 65 m/2. So lift ili do...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

12 дек 17:17Shitet Banesa/Се продава стан

Cmimi sipas marreveshjes..! Цена:По договор..! Kontakt:070-776-953 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

12 дек 16:16Станови во изградба Куманово.

Се продаваат станови во изградба, во комплексот ArcHome. Достапна кв...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

06 дек 08:45Se izdava nov i opremen apartman

Se izdava nov dosega nevseluvan kompletno opremen apartman vo naselba...


350 €
или предлог цена
Куманово

Станови

05 дек 09:23SE IZDAVA NAMESTEN STANBEN PROSTOR

Se izdava nov i celosno namesten I opremen stanben prostor. Cenata e...


350 €
или предлог цена
Куманово

Станови

05 дек 09:22Нов стан од 35 м2 во центар - ВЕДНАШ ВСЕЛИВ!!

Се продава веднаш вселив нов стан од 35 м2 во центарот на Куманово (д...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

05 дек 08:51Козјак продава станови во градба на нова локација СТ2

КОЗЈАК АД Куманово започна со изградба и продажба на станови, во стан...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 ное 09:42Se prodava stan

Se prodava namesten stan, od 120 kvadrati na ulica Ljupco Arsov. Info...


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 ное 18:07SE iznajmuva stan namesten

SE iznajmuva stan pogoden za cela familija kompletno namesten so ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 ное 19:37Се продава стан на Доне Божинов

⚠️ Се продава стан со вкупна површина од 53m2, - Подрум од 20m2 -...


840 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 ное 10:12Се продава стан во центарот на градот (Гарнизон)

⚠️ Се продава стан со вкупна површина од 68m2 - Подрум - Лоциран...


820 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 ное 10:09Издавам стан

Издавам ексклузивно наместен еднособен стан во центар на градот. Цена...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 ное 21:44SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KRATOK PRESTOJ

Се издава луксузно наместен стан за краток престој од неколу дена или...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 15:56Sky City-Prodazba na stanovi

Prodavam celosno opremeni stanovi od: 53 mkv so edna spalna, 1350 e...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 06:39Kupuvam stan na koj mu e hitno placam kess

Tel:078291358 skopje, kumanovo


49.999 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 ное 15:20Станови Archome Куманово

Се продаваат станови во изградба на ул. 3МУБ до Макпетрол ( Кумано...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

14 ное 10:59se prodava stan shitet banesa

se prodava stan na prizemje


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 ное 14:17Издава се стан, Куманово куде кошеви/Трговски

КУМАНОВО - ул. ЛЕСКОВАЧКА бр. 46, Трговски куде кошеви


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

04 ное 22:20Se izdava celosno renoviran

SE PRODAVA. FIKSNA CENA 72000 EVRA. Stanot e celisno renoviran. Se ...


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 окт 15:23Kupuvam stan 40-50 kvadrata

680 evra kvadrat


680 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 окт 12:20Se iznajmuva stan na oktomvriska recolucija

Se iznajmuva stan na oktomvriska revolucija 63 qm, kompletno namesten...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

28 окт 19:43IZDAVA SE STAN

Se izdava STAN na Oktomvrisku karsi gratsku pekaru na prv sprat stan ...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

27 окт 18:58Se Iznajmuva polunamesten stan vo Sumu

Se iznajmuva polunamesten stan vo Sumu- pomala zgrada Pogoden za p...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 окт 19:52BARAM STAN DO 65m2!!

Ponudete stan do 65 m2 kumanovo so realna cena


3 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 окт 16:10Jipet babesa me qira. Se izdava stanot pod kirija.

Jipet banesa me qira . Banesa posedon gjitha paisjet per jetes .Banes...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 окт 10:56Stan Kumanovo

Prodavam stan vo Kumanovo 60 m2 vo naselba Kolonija


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 окт 10:29Се продава стан позади монопол

Се продава стан позади монопол ,прв спрат јужна страна ,станот има 60...


53.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 18:04SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Се изнајмува нов луксузно наместен стан за краток престој од неколку ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 12:21Se prodava nov stan

Stanot e vo izgradba i e vnesen vo katasrat so predbeleska na moe ime...


51.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 сеп 13:00Се продава плац за изградба на зграда позади МОНОПОЛ

Се продава плац во идеален дел на градот. Локација: зад МОНОПОЛ. Идеа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 20:36STAN VO STROG CENTAR

Se prodava stan od 59m2 vo strog centar na gradot so sopstven podrum ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

25 сеп 11:30IZDAVA SE STAN

Izdava se stan na Oktomvrisku revoluciju karsi gradsku pekaru na prv ...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

24 сеп 15:01Se prodava stan vo Divo Naselje

Se prodava stan vo Divo Naselje Vo zgrada na Keleshov. Info na 0722...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

23 сеп 19:59СТАН НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА!!!

Се продава празен стан 64м² на бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 ка...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 сеп 19:24KUPUVAM STAN VO KUMANOVO

Kupuvam stan vo Kumanovo, lokacija Oktomvriska, III MUB... ili slicno...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 сеп 08:27Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo

Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo nad Viktor iLi porane$en SuperM...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 сеп 23:55Се издава стан

Се издава стан спроти гостилница Дома во строгиот центар на градот по...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 18:35Stan vo dzon kenedi nova gradba

Se prodava stan nova gradba 109 kvadrati 4 sobi znaci salon so kujna ...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 сеп 11:51Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам