Куманово
                           
193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продажба на станови

Се продаваат станови на одлична локација во Куманово. Становите се но...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 авг 21:29SE PRODAVA STAN

SE PRODAVA NAMESTEN STAN NA OKTOMVRISKA REVOLUCIJA 50/2/2 LOKALITET...


70.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 авг 10:07Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Keles

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Kelesh od 50m2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 авг 16:16Se prodava stan oktovriska revolucija

Se prodava nov stan na oktovriska revolucijsa pozadi maj market, 73 ...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 авг 23:30Se prodavaat stanovi na poveke lokacii

Se prodavaat stanovi na poveke lokacii.Cena po dogovor.Kontakt telefo...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

07 авг 08:45Stan od 68m2 vo Garnizon

Se prodava stan od 68m2 vo Garnizon. Stanot se naogja na 7 kat ( so l...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 авг 15:34Продавам СТАН во центар 71м2+8м2+9м2

Продавам СТАН во центар 71м2+8м2+9м2 на плоштад Маршал Тито над скопс...


82.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 јул 16:58Banes Stan

Shitet Banesa ne rr.treta makedonska brigada afer doktor Zaferit, ban...


78.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 јул 00:21Se prodava stan

Se prodava stan na Oktomvriska Revolucija, nad staklopan.


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 јул 07:21banesat shiten

shiten banesat ne kumanove per info ne tel 070 589 152


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 јун 13:00SE IZNAJMUVA STAN

Се изнајмува целосно опремен стан во центарот на градот. Се наоѓа на ...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јун 15:19Stan za izdavanje

Stan za izdavanje


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 мај 11:05Се изнајмува стан

Изнајмувам полу наместен стан од 60м2 на Доне Божинов 28 над Елида ма...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 мај 11:00Se prodava nov stan

Stanot e vo izgradba i e vnesen vo katasrat so predbeleska na moe ime...


51.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мај 07:30se prodava stan shitet banesa

se prodava stan na ul.zikica jovanovikj spanac 5/4,stanot e na prizem...


35.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 мај 19:11Se prodava stan

Se prodava stan Broj za kontak 075443403 071890889 Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 мај 08:46SE IZDAVA NAMESTEN STANBEN PROSTOR - APARTMAN

Se izdava kompletno namesten i opremen stanben prostor vo centarot na...


230 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 апр 16:42SE IZDAVA STANBEN PROSTOR - Apartman

Se izdava kompletno opremen i namesten stanben prostor vo blizina na ...


180 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 апр 16:42Se izdava stan

Se izdava stan dvosoben namesten vo Centar na Ku-vo inf:070 307 949


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

10 апр 14:06Iznajmuvam stan na Oktomvriska Revolucija

Se iznajmuva namesten stan na minimum edna godina so prethodno skluce...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 апр 23:42STANBEN PROSTOR - SE IZDAVA

Se izdava kompletno ureden i opremen stanben prostor vo centar na nag...


180 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 апр 10:15Se izdava stan pod kirija pozadi ekonomskoto uciliste

Se izdava pod kirija namesten stan koj ke bide sloboden od 01.04.2022...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 мар 22:16Se izdava stan

Se izdava dvosoben stan namesten se naodja vo centar inf :070 307 959


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

28 мар 10:33BARAM DA KUPAM STAN PLACAM VEDNAS

BARAM STAN VO CENTAR PLACAM VEDNAS REALNI CENI OD 500 EURA DO 550 EUR...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 мар 00:26Стан во изградба - 3 МУБ

Се продава стан од 110 м2 на 1 кат на ул.3 МУБ бр.160. Станот е во ...


82.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 мар 10:05Baram stan okolu centar do 60 m2

Baram stan okolu centar na kumanovo do 60 m2. Dokolku ima nekoj zaint...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мар 18:47Kupuvam stan

Kupuvam stan, lokacija Sokolana ili Oktomvriska. Moze vo izgradba ili...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мар 12:42Kupuvam stan do 550 evra kvadrat

Kupuvam stan vo kumanovo do 550 evra kvadrat


550 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 фев 10:08SE PRODAVA STAN 60m2

Se prodava stan 60m2, na ulica Strasko Arsov bb 2/2 prizemje, se naog...


790 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 фев 15:49Купувам стан

Барам стан во центарот на градот или во блиска околина со површина од...


8 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 фев 09:35Se prodava stan vo strog centar

Se prodava stan vo strog centar stanot e renovorian nova struja izola...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 јан 17:21Se prodava stan ili zamena so kuka so moja doplata

Se prodava stan vo centar na kumanovo karsi poranesna prodavnica PEKO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 јан 22:11Se izdava deloven prostor

Se izdava stan za deloven prostor (kancelarija, frizerski/kozmeticki ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

16 јан 18:18Iznajmuvam stan vo strog centar na grad lociran na plostad

Iznajmuvam stan vo strog centar na grad lociran na plostad. Najvekje ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

31 дек 13:00banesat shiten

shiten 3 banesa ne kumanov per info ne tel 070 589 152 070 589 152


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 дек 13:50Se prodava stan vo zgrada nad Dolce Vita (superiorna lokacij

Stan za prodazba na odlicna lokacija stara Dolce Vita na ul. 3MUB 31-...


850 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 дек 11:50Se izdava stan

Se izdava stan dvosoben namesten vo centar inf 070 307 959 Natalija


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

13 дек 11:34Povolno za firmi

Se iznajmuva prazen stan na prvi sprat od 127m2 so 5 sobi, so 2 toale...


22.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

07 дек 23:33Kupuvam stan

Lokacija Trgovski,Koshevi,Oktomvriska


5 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 ное 18:58Се продава апартман - shitet

Се продава апартман - стан од 115 м2 + 15 м2 гаража, приземје, со цел...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

20 ное 20:50Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам