Куманово
                           
195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam stan

Lokacija Trgovski,Koshevi,Oktomvriska


5 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 ное 18:58Се продава апартман - shitet

Се продава апартман - стан од 115 м2 + 15 м2 гаража, приземје, со цел...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

20 ное 20:50Se prodava stan 65m4

Stanot e renoviran pred 5 godini i se prodava so se namestaj . Stanot...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 окт 11:14se izdava stan pod kirija na prizemje,banese me qira

se izdava stan na prizemje,jepet banesa perdhes me qira


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 окт 19:43Kupuvam stan vo centar

Baram da kupam stan vo centar do 60 m2 Garsonjera, ednosoben ili dvo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 01:52Se izdava namesten Stan vo trgovski

078 431 003


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 сеп 20:44Se bara stan vo Trgovski

Se bara stan za kupuvanje vo Trgovski Do 60m2 Kontakt 077 842 619 p...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 02:53se izdava stan pod kirija na prizemje,banese me qira

se izdava stan na prizemje kaj dr.kelesov ul.zikica j. spanac, jepet ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 сеп 09:45Изнајмување на стан

Се изнајмува стан во строг центар на градот Стопанска Банка з подолг ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 сеп 18:00Изнајмување на стан

Се издава стан во строг центар на градот над Стопанска банка за подол...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 сеп 14:56СЕ ПРОДАВА СТАН

Станот има спална, детска соба, дневна со трпезарија , кујна, тоалет....


610 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 авг 17:07Se bara stan pod kirija

Baram stan pod kirija za dvochleno semejstvo po mozhnost namesten ili...


130 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 авг 21:32Se izdava stan pod kirija

Nov prazen


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

04 авг 20:25Se izdava stan vo Kumanovo

Se izdava stan od 40m2 na ul. Oktomvriska Revolucija 26. Stanot e na...


130 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 јул 16:32Новоградба во Охрид

Купувам стан во новоградба или стан во изградба со спална и дневна с...


38.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 јул 16:47shiten banesat

shiten banesat te monopoli njera 60 m2 dhe 86 m2 kati i pare tel; 0...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 јул 09:34PRODAVAM UBAV STAN

UBAV STAN


43.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 јул 09:44STANODAVAC

STANOT E DVOSOBEN SO SPALNA KUJNATRPEZARIJA DNEVNA KUPATILO I TERASA


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 јул 09:15Bella 1

Se prodava nov namesten stan vo kimpleks Bella 93m2


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

12 јул 16:43Стан од 75м2 - центар

Се продава стан од 75м2 во центар на градот .Станот располага со днев...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

05 јул 02:36Se prodava stan od 120 m2

Se prodava stan od 120m2 vo centar na ulica Igo Trickovic na samata r...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 јун 13:00Се издава стан под кирија исклучиво за деловен простор!

Се издава стан под кирија за деловен простор.Реновиран, две соби опре...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 јун 23:13Kupuvam stan!

Kupuvam stan do 50-tina m2, može i dva stana eden do drug ili eden is...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 јун 00:12Kupuvam ednosoben stan ili garsonjera

Kupuvam ednosoben stan ili garsonjera. 078427521


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

13 јун 13:03Baram stan ili kuka

baram stan ili kuka do 30 000 evra


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 јун 10:50Se izdava opremen stanben prostor - Apartman

Se izdava opremen i namesten nov apartman vo naselba zelen rid. Cenat...


160 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 мај 17:08Ekskluziven stan na Plostad

Na prv sprat – nema potreba od lift Redovno renoviran i sreden Eks...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 мај 21:37Trosoben stan - centar

Se prodava stan od 74m2 nad Notar Rahovica vo centar na gradot ( kars...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

19 мај 00:45Stan od 62 m2. Lokalitet Serava. Kumanovo

Se prodava stan od 62m2, juzna strana na ul. 3 MUB Lokalitet Serava. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 мај 17:22Baram stan na podolg period

Tri cleno semesjstvo bara trosoben stan za iznajmuvanje ne namesten i...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мај 14:34Стан од 88 м2 - центар

Се продава стан од 88 м2 во близина на О.У. Браќа Миладиновци .Станот...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

08 мај 14:30Се продава стан на ул. Народна Револуција бр. 1/2

Се продава стан на улица Народна Револуција бр. 1 влез 2 од 74м2, под...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 мај 12:03Se Kupuva Stan Trgovski

Se kupuva stan vo reonot na Trgovski, kvadratura od 50 do 60m2


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 апр 20:16Kupuvam stan 55-65m2

Kupuvam stan 55-65m2, ponova gradba, so lift I parking, plakjanje vo ...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 апр 13:00Se izdava apartman

Se izdava apartman vo naselba Zelen Rid. Cenata e so vkluceni reziski...


160 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 апр 13:24Stan 60m2 ( Mini Market )

Se prodava stan od 60 m2 na ul.Strasko Simonovski , vo blizina na min...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

28 апр 12:53KUPUVAM STAN DO 60m2 = 3 SOBEN

KUPUVAM STAN DO 60m2 PO MOZNOST DA DIBE 3 SOBEN KONTAKT 078225422 OD...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 апр 13:00STAN POD KIRIJA

Se bara stan za izdavanje pod kirija. Stanot se bara za podolg perio...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 апр 13:00kupuvam stan 40000 e

Kupuvam stan 3 soben do 60 kv namesten ili polunamesten do 40000 e. ...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 апр 15:36se prodava stan banesa

shitet banesa afer tregut te gjelber rr.Tode mendol banesa ka 2 dho...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 апр 11:34Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам