Куманово
                           
213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan

Се продава стан во трговски со посебен влез и двор. Станот е со две ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se prodava stan od 120 m2

Se prodava stan od 120m2 vo centar na ulica Igo Trickovic na samata r...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 јун 13:00Се издава стан под кирија исклучиво за деловен простор!

Се издава стан под кирија за деловен простор.Реновиран, две соби опре...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 јун 23:13Kupuvam stan!

Kupuvam stan do 50-tina m2, može i dva stana eden do drug ili eden is...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 јун 00:12Kupuvam ednosoben stan ili garsonjera

Kupuvam ednosoben stan ili garsonjera. 078427521


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

13 јун 13:03Baram stan ili kuka

baram stan ili kuka do 30 000 evra


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 јун 10:50Se izdava opremen stanben prostor - Apartman

Se izdava opremen i namesten nov apartman vo naselba zelen rid. Cenat...


160 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 мај 17:08Ekskluziven stan na Plostad

Na prv sprat – nema potreba od lift Redovno renoviran i sreden Eks...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 мај 21:37Trosoben stan - centar

Se prodava stan od 74m2 nad Notar Rahovica vo centar na gradot ( kars...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

19 мај 00:45Stan od 62 m2. Lokalitet Serava. Kumanovo

Se prodava stan od 62m2, juzna strana na ul. 3 MUB Lokalitet Serava. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 мај 17:22Стан од 88 м2 - центар

Се продава стан од 88 м2 во близина на О.У. Браќа Миладиновци .Станот...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

08 мај 14:30Се продава стан на ул. Народна Револуција бр. 1/2

Се продава стан на улица Народна Револуција бр. 1 влез 2 од 74м2, под...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 мај 12:03Se Kupuva Stan Trgovski

Se kupuva stan vo reonot na Trgovski, kvadratura od 50 do 60m2


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 апр 20:16Kupuvam stan 55-65m2

Kupuvam stan 55-65m2, ponova gradba, so lift I parking, plakjanje vo ...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 апр 13:00Se izdava apartman

Se izdava apartman vo naselba Zelen Rid. Cenata e so vkluceni reziski...


160 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 апр 13:24Stan 60m2 ( Mini Market )

Se prodava stan od 60 m2 na ul.Strasko Simonovski , vo blizina na min...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

28 апр 12:53KUPUVAM STAN DO 60m2 = 3 SOBEN

KUPUVAM STAN DO 60m2 PO MOZNOST DA DIBE 3 SOBEN KONTAKT 078225422 OD...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 апр 13:00STAN POD KIRIJA

Se bara stan za izdavanje pod kirija. Stanot se bara za podolg perio...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 апр 13:00kupuvam stan 40000 e

Kupuvam stan 3 soben do 60 kv namesten ili polunamesten do 40000 e. ...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 апр 15:36se prodava stan banesa

shitet banesa afer tregut te gjelber rr.Tode mendol banesa ka 2 dho...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 апр 11:34Stan od 62 m2. Lokalitet Serava. Kumanovo

Se prodava stan od 62m2, juzna strana na ul. III-MUB Lokalitet Serava...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 мар 15:54KUPUVAM STAN

KUPUVAM STAN VO KUMANOVO ILI MOZE I ZAMENA OD SKOPJE STAN IMAM 64 M2 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 фев 09:23Се продава полунаместен стан во близина на кеј во Куманово

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

08 дек 23:23Се бара наместен стан за изнајмување

Стан до 120€


120 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 ное 18:26Стан 54м2

Се продава стан од 54м2 во зграда на ФЗЦ (кружен тек) Цена по догов...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 ное 18:14Супер стан во строг центар (Гарнизон)

-Стан на 2 спрат во зграда од 4 спрата, во станбено деловен комплекс ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 окт 13:59Se Prodava Stan

Se prodava nov, nevseluvan stan od 66m2 na vtor kat na ulicata Vasil ...


650 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 сеп 14:44Izdavam kompletno namesten stan

Se izdava kompletno namesten stan vo centar na Kumanovo.


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 сеп 18:34se bara stan pod kirija

Барам наместен стан за изнајмување на подолг временски период. по мож...


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 авг 15:03Се продава двособен стан во центарот на градот

Се продава нов, невселуван стан во центарот на градот во зграда на Ра...


37.800 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 авг 14:32СТАНБЕН КОМПЛЕКС "BERLIN" - СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА

Во соработка со ФИРМА ЗА ПРОЕКТИРАЊЕ , ИНЖИНЕРИНГ И ИЗВЕДБА "STAN ART...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

09 авг 16:40Kupuvam stan!

kupuvam stan vo nova ili stara zgrada okolo 55 do 80m2. Broj: 07872...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 авг 22:16Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan

Baram da kupam ednosoben ili dvosoben stan vo centar, trgovski, oktom...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 авг 13:02Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan

Baram da kupam ednosoben ili dvosoben stan reon centar, trgovski,okto...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 јул 23:00Baram stan za iznajmuvanje vo centar ili okolina

Baram stan za iznajmuvanje vo centar, trgovski, oktomvriska do 100e. ...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 јул 22:59Купувам стан во реон на Трговски

Купувам стан во реон на Трговски, со дневна соба, две спални и посебн...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 јул 13:00Se izdava

Se izdava celosno namesten stan od 40 m2. Stanot se naodja na preubav...


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 јул 21:34SE IZDAVA PO KIRIJA STAN I SOBA VO KUKA

Dve sobi vo kuka na prv sprat so poseben vlez i samostalen dvor. Nase...


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

05 јул 07:14Kupuvam stan od 70-80 m2

Kupuvam stan na Oktomvriska Revolucija od 70-80 m2 ( da ima spalna i ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 јул 21:12SE IZDAVA STAN/DELOVEN PROSTOR. POVOLNO!!

Се издава деловен простор погоден за канцеларии, сметководствени биро...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 јул 18:19SE IZDAVA POD KIRIJA SPRAT SOBA BO KUCA

Se izdava sprat od kuќa so poseben vlez vo naselba pero ćičo /banevo ...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 јун 14:29Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам