Куманово
                   
488 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM LOZJE

PRODAVAM RODNO LOZJE VO OKOLINA NA KUMANOVO VO S. TROMEGE - 1 HEKTA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 ное 10:49Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.400 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Niva za vikendica-vo Kumanovo

Nivata se naoga na 10tina km od centarot na gradot vo mesnosta Bela V...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 ное 08:23Niva vo s.Celopek

Niva plac vo s.Celopek na 250 metri od asvalt pogodna za vikendica il...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 ное 12:00Se prodava Pasiste vo Ovce pole/Kumanovo

Prodavam pasiste 18216m2/ima i del so suma vo nego/Kumanovo-s.Kokosin...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 ное 02:39PLAC ZELENI RID

Prodavam plac vo nas.Zeleni Rid na ul AVNOJ pozadi maket martoni p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 ное 18:36Плац во бабин дол

Плац во бабин дол 483м2 Цена по договор Број:078 200 687


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 ное 12:44Se izdava plac i objekt vo glavna ulica vo industriska zona

Se izdava plac od 700m2 i objekt od 250m2 vo glavnata ulica industris...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 ное 11:42Se prodava Niva 460 m2/vednas do pat Ovce pole-Kumanovo/

Prodavam /KP.1592-KO.Kokosinje/ Niva 460m2 cena: 5 evra m2 vednas do ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 ное 06:24Se prodava plac vo babin dol

Plac 5600m2 moze cel a moze i na pomali placevi za povekje info na te...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 ное 20:59niva/plac

se prodava del od niva so voda struja kanal vo nas. karposh r.kukja d...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 ное 17:55Plac 5635m2 na granicen premin tabanovce

Prodavam plac na sam granicen premin tabanovce od desna strana za vle...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 ное 14:21Se prodava plac vo nas. Jane Sandanski (Babin Dol)

Placot se naoga vo Babin dol nad Doktorka Sonjica. Podetalno se gled...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 ное 13:52SE PRODAVA ILI IZDAVA PLAC 2,000m2

PLAC SO POVRSINA OD 2,000m2 NA UL,NARODNA REVOLUCIJA DO POSLEDNA KUCA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 ное 08:03Se prodava plac vo babin dol

Se prodava gradezno zemjishte vo babin dol 6000 m2,se prodava komplet...


11 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 ное 10:56PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO

PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO 2000 m2 vo gradezen region moze i da se d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 ное 09:38Gradezni parceli vo blizina na sportska sala Kumanovo

Продавам градежно земјиште (кп.бр.20147 и кп.бр.20145/4, вкупна површ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 ное 17:38Plac vo blizina na sportska sala Kumanovo deliv na pomali

Продавам градежно земјиште (кп.бр.20147 и кп.бр.20145/4, вкупна површ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 ное 17:38Se prodava niva pozadi FZC Bedinje

Se prodava niva 3100m2 pozadi fabrika FZC 11 Oktomvri Bedinje (Pribov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 ное 16:05Se prodava niva zeleznicka stanica

Se prodava niva 1700m2 zeleznicka stanica Kumanovo. Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 ное 16:05Урбанизирано земјиште

Се продава урбанизирано земјиште во индустриска зона на пат за Бугари...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 ное 09:25Mala Kukicka so Parcela 2000m2 vo Bejtovi nivi

ITNO I POVOLNO! Se prodava niva-Bavca so mala stara kukička vo Bejto...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 ное 15:56NIVA PLACEVI 4300m2 Igo Trickovic ul 405 POVOLNO

ITNO I POVOLNO ! Se prodavat Placevi na ravna parcela od koja se gle...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 ное 15:52PRODAVAM NEKOLKU PLACA VO SELO GRADISTE -KUMANOVSKO

PRODAVAM : 4 PLACA (LIVADA) POGODNI ZA IZGRADBA NA VIKEND KUCI I PL...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 ное 08:07СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ЛИВАДИЦА !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО КУМАНОВО, РОМАНОВЦЕ, МЕСТО ВИКАНО ЛИВАДИЦА, СО ПОВ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 ное 19:14НИВА НА ПРОДАЖБА

Се продава нива во атарот на с.Младо Нагоричане, место викано Црно По...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 ное 22:17ЗЕМЈИШТЕ НА ПРОДАЖБА

Се продава земјиште во атарот на с.Младо Нагоричане, во близина на Зе...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 ное 22:17Niva vo s. Pelince

*****TELEFON KONTAKT: Rade Jovanovski 071 363 059******** Se proda...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 ное 15:06Prodavam nivi vo s.Studena Bara

se prodavaat 2 nivi vo s.Stdena Bara imoten list i povrsini :4655m2 ...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 ное 09:02Њивче 2000m² у Доброшане- место Герен

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKatast...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 окт 23:28ARË/PLLAC NË FSH. NIKUSHTAK - НИВА/ПЛАЦ ВО С. НИКУШТАК

Shitet arë/pllac në fsh. Nikushtak me sipërfaqe prej 5681 m2. Lokacio...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 окт 17:02Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 окт 16:30Се продава плац во старо нагоричане

Плацот се наога на самиот магистрален пат во близина на старата бензи...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 окт 10:19Se prodava niva vo Bilanovce ( Fer. Bunar )

Se prodava Nivo vo naselba Bilanovce Fer.Bunar ,od Rim Pari...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 окт 09:13За САМО 1 Евро/квадрат Нива во Доброшане-Јазовица

Линк од катастар: https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/cus...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 окт 21:48Se prodava plac, naselba Karpos (R. Kukja)

Se prodava plac, naselba Karpos (R. Kukja) so dokumenti. Kvadratur...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 окт 01:05PLAC 520M2

Placot se naogja vo Banevo Trlo, do nego ima asfaltiran pat, cisti do...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 окт 12:31ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ

Се продава плац во близина на патот за Четирце 1878 м2, КО Горно Коња...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 окт 08:58ПЛАЦ НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ ДО МАГАЦИНОТ

Се продава плац на самиот пат за Четирце од 4.417м2, веднаш до поране...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 окт 08:08Се продава нива во село Винце

Се продава нива во село Винце 3480 m⅔ Покрај главен пат на селото Ви...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 окт 18:45Плац во Доброшане

Се продава урбанизиран плац во Доброшане, наменет за домување, со пов...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 окт 10:07PLAC

Placit se naogja vo Supli kamen za pat do reka Pcinja prenos vednas t...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 окт 22:56Страна 3 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам